'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

door
'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

KRC Genk pakte zondag zijn eerste punten van het nieuwe seizoen door Standard over de knie te leggen, maar desondanks zitten de Limburgers niet zonder zorgen. De langverwachte uittocht van sterkhouders lijkt immers helemaal ingezet te zijn. Kristian Thorstvedt is al enkele weken weg naar Sassuolo, terwijl Junya Ito vlak voor de wedstrijd een transfer naar Stade Reims afrondde. Daar zal het niet bij blijven.


Theo Bongonda traint nog steeds apart in afwachting van een transfer, terwijl Cyriel Dessers na zijn glansprestatie tegen de Rouches de deur voor een vertrek ook helemaal openzette. Ook een vertrek van Jhon Lucumi lijkt stilaan concreet te gaan worden. De Colombiaanse verdediger gaat zijn laatste contractjaar in en lijkt nu echt te gaan vertrekken, nadat een transfer een jaar geleden nog verrassend uitbleef.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Bologna volop zijn zinnen gezet op Lucumi als vervanger voor Rode Duivel Arthur Theate, die enkele dagen geleden voor ongeveer 20 miljoen euro naar Stade Rennes verkaste. De gesprekken met de 24-jarige speler zouden al aangeknoopt worden en Genk zou ook snel een eerste bod mogen verwachten. Dat zou 5 miljoen euro plus bonussen bedragen.

ONDER DE WAARDE
De voorbije jaren vroeg Genk nog minstens het dubbele voor Lucumi en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt nog steeds op 9 miljoen euro geschat, maar het is nog maar de vraag of de Limburgers veel meer zullen kunnen krijgen dan Bologna biedt. Ze zitten niet meteen in de sterkste onderhandelingspositie gezien de contractsituatie van Lucumi, die bovendien geen al te best seizoen afwerkte en daardoor ook maar matige interesse geniet.

LEES OOK: Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

Moet Genk vrede nemen met dat bod?

Meest recent

'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

119
119
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

16
16
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

96
96
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

376
376
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

228
228
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

479
479
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

219
219
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

497
497
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

88
88
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

527
527
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

349
349
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

690
690
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

585
585
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

183
183
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

114
114
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

482
482
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

74
74
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

419
419
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

253
253
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

224
224
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

355
355
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

267
267
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

451
451
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

251
251
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

73
73

Meer sportnieuws