'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

door
'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

KRC Genk pakte zondag zijn eerste punten van het nieuwe seizoen door Standard over de knie te leggen, maar desondanks zitten de Limburgers niet zonder zorgen. De langverwachte uittocht van sterkhouders lijkt immers helemaal ingezet te zijn. Kristian Thorstvedt is al enkele weken weg naar Sassuolo, terwijl Junya Ito vlak voor de wedstrijd een transfer naar Stade Reims afrondde. Daar zal het niet bij blijven.


Theo Bongonda traint nog steeds apart in afwachting van een transfer, terwijl Cyriel Dessers na zijn glansprestatie tegen de Rouches de deur voor een vertrek ook helemaal openzette. Ook een vertrek van Jhon Lucumi lijkt stilaan concreet te gaan worden. De Colombiaanse verdediger gaat zijn laatste contractjaar in en lijkt nu echt te gaan vertrekken, nadat een transfer een jaar geleden nog verrassend uitbleef.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Bologna volop zijn zinnen gezet op Lucumi als vervanger voor Rode Duivel Arthur Theate, die enkele dagen geleden voor ongeveer 20 miljoen euro naar Stade Rennes verkaste. De gesprekken met de 24-jarige speler zouden al aangeknoopt worden en Genk zou ook snel een eerste bod mogen verwachten. Dat zou 5 miljoen euro plus bonussen bedragen.

ONDER DE WAARDE
De voorbije jaren vroeg Genk nog minstens het dubbele voor Lucumi en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt nog steeds op 9 miljoen euro geschat, maar het is nog maar de vraag of de Limburgers veel meer zullen kunnen krijgen dan Bologna biedt. Ze zitten niet meteen in de sterkste onderhandelingspositie gezien de contractsituatie van Lucumi, die bovendien geen al te best seizoen afwerkte en daardoor ook maar matige interesse geniet.

LEES OOK: Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

Moet Genk vrede nemen met dat bod?

Meest recent

Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

30
30
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

135
135
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

94
94
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

173
173
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

192
192
'Titanenstrijd in EPL: City toont forsballen op mercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

162
162
'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

214
214
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

169
169
Club in de wolken: enorme opsteker voor moordend programma

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

335
335
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

319
319
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

215
215
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

153
153
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

226
226
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

109
109
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

197
197
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

155
155
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

215
215
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

296
296
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

611
611
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

151
151
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

188
188
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

299
299
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

184
184
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

4802
4802

Meer sportnieuws