'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

445 stemmen
'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

KRC Genk pakte zondag zijn eerste punten van het nieuwe seizoen door Standard over de knie te leggen, maar desondanks zitten de Limburgers niet zonder zorgen. De langverwachte uittocht van sterkhouders lijkt immers helemaal ingezet te zijn. Kristian Thorstvedt is al enkele weken weg naar Sassuolo, terwijl Junya Ito vlak voor de wedstrijd een transfer naar Stade Reims afrondde. Daar zal het niet bij blijven.


Theo Bongonda traint nog steeds apart in afwachting van een transfer, terwijl Cyriel Dessers na zijn glansprestatie tegen de Rouches de deur voor een vertrek ook helemaal openzette. Ook een vertrek van Jhon Lucumi lijkt stilaan concreet te gaan worden. De Colombiaanse verdediger gaat zijn laatste contractjaar in en lijkt nu echt te gaan vertrekken, nadat een transfer een jaar geleden nog verrassend uitbleef.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Bologna volop zijn zinnen gezet op Lucumi als vervanger voor Rode Duivel Arthur Theate, die enkele dagen geleden voor ongeveer 20 miljoen euro naar Stade Rennes verkaste. De gesprekken met de 24-jarige speler zouden al aangeknoopt worden en Genk zou ook snel een eerste bod mogen verwachten. Dat zou 5 miljoen euro plus bonussen bedragen.

ONDER DE WAARDE
De voorbije jaren vroeg Genk nog minstens het dubbele voor Lucumi en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt nog steeds op 9 miljoen euro geschat, maar het is nog maar de vraag of de Limburgers veel meer zullen kunnen krijgen dan Bologna biedt. Ze zitten niet meteen in de sterkste onderhandelingspositie gezien de contractsituatie van Lucumi, die bovendien geen al te best seizoen afwerkte en daardoor ook maar matige interesse geniet.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Moet Genk vrede nemen met dat bod?

Meest recent

‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

38
38
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

241
241
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

63
63
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

40
40
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

44
44
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

86
86
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

51
51
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

78
78
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

320
320
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

30
30
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

162
162
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

90
90
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

289
289
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

145
145
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

68
68
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

749
749
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

123
123
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

140
140
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

209
209
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

572
572
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

146
146
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

176
176
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

213
213
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

268
268

Meer sportnieuws