'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

445 stemmen
'Genk krijgt bod op volgende sterkhouder binnen'

KRC Genk pakte zondag zijn eerste punten van het nieuwe seizoen door Standard over de knie te leggen, maar desondanks zitten de Limburgers niet zonder zorgen. De langverwachte uittocht van sterkhouders lijkt immers helemaal ingezet te zijn. Kristian Thorstvedt is al enkele weken weg naar Sassuolo, terwijl Junya Ito vlak voor de wedstrijd een transfer naar Stade Reims afrondde. Daar zal het niet bij blijven.


Theo Bongonda traint nog steeds apart in afwachting van een transfer, terwijl Cyriel Dessers na zijn glansprestatie tegen de Rouches de deur voor een vertrek ook helemaal openzette. Ook een vertrek van Jhon Lucumi lijkt stilaan concreet te gaan worden. De Colombiaanse verdediger gaat zijn laatste contractjaar in en lijkt nu echt te gaan vertrekken, nadat een transfer een jaar geleden nog verrassend uitbleef.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Bologna volop zijn zinnen gezet op Lucumi als vervanger voor Rode Duivel Arthur Theate, die enkele dagen geleden voor ongeveer 20 miljoen euro naar Stade Rennes verkaste. De gesprekken met de 24-jarige speler zouden al aangeknoopt worden en Genk zou ook snel een eerste bod mogen verwachten. Dat zou 5 miljoen euro plus bonussen bedragen.

ONDER DE WAARDE
De voorbije jaren vroeg Genk nog minstens het dubbele voor Lucumi en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt nog steeds op 9 miljoen euro geschat, maar het is nog maar de vraag of de Limburgers veel meer zullen kunnen krijgen dan Bologna biedt. Ze zitten niet meteen in de sterkste onderhandelingspositie gezien de contractsituatie van Lucumi, die bovendien geen al te best seizoen afwerkte en daardoor ook maar matige interesse geniet.

LEES OOK: 'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Moet Genk vrede nemen met dat bod?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

14
14
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

52
52
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

65
65
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

86
86
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

276
276
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

31
31
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

36
36
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

79
79
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

83
83
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

65
65
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

39
39
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

231
231
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

154
154
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

283
283
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

216
216
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

350
350
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

482
482
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

218
218
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

79
79
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

82
82
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

94
94
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

167
167
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

220
220
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

326
326
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

623
623
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

147
147

Meer sportnieuws