Dessers spreekt zich uit over Genk-vertrek

door
Dessers spreekt zich uit over Genk-vertrek

KRC Genk legde afgelopen weekend al een goede prestatie op de mat bij Club Brugge, maar liet het toen na om zichzelf te belonen. Dat deed het zondagmiddag voor eigen volk echter wel. De ploeg van coach Wouter Vrancken liet tegen Standard bij momenten goed voetbal zien en won uiteindelijk verdiend met 3-1.


In die zege was een sleutelrol weggelegd voor Cyriel Dessers. De spits stond in de openingsminuten op de juiste plaats om de 1-0 binnen te werken. Vervolgens was hij met wat geluk betrokken bij de tweede treffer. En na twee pogingen van op de stip, legde hij ook de 3-1-eindstand vast. Zo zit Dessers alweer aan 3 doelpunten op 2 wedstrijden, bovendien werd hij zondag verkozen tot 'Man van de Match'.

Achteraf was hij dan ook erg tevreden. "Als je na 2 wedstrijden op 3 goals en 1 assist staat en je kan hier winnen van Standard, dan is dat een goed begin", trapte hij een open deur bij Eleven Sports. "Onze sterke start? Ik vind dat je er thuis altijd vanaf het begin vol voor moet gaan en risico's moet durven nemen. En dat hebben we goed gedaan, dat is ook één van onze principes."

TRANSFER?
De vraag is evenwel hoe lang Dessers nog in het Genkse shirt te bewonderen zal zijn. Onder meer het Italiaanse Cremonese en het Deense FC Kopenhagen tonen concrete interesse. "Of ik wil blijven? Dat is een moeilijke vraag. Ik heb het echt naar mijn zin in deze ploeg. En deze trainer maakt heel veel indruk op mij. Maar ik ben 27 jaar en heb nog twee jaar contract, misschien is dit wel hét moment om de stap naar het buitenland te zetten. Daar beslis ik wel niet alleen over. Er zijn nog de andere clubs, Genk dat mee beslist, ... . Dus even afwachten."

LEES OOK: 'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Genk moet er alles aan doen om Dessers te houden ...

Meest recent

De Bruyne waarschuwt Duivels meteen na galapartij

De Rode Duivels hebben hun fans zondagavond flink verwend. Ze draaiden Kazachstan met 6-0 door de ...

5
5
De Bruyne zorgt voor Duivelse mijlpaal met tweeklapper

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

24
24
Swingend Spanje blaast Turken weg, Duitsland met schrik vrij

Naast de Rode Duivels kwamen zondagavond ook nog enkele andere toplanden in actie in de ...

68
68
Nieuw doelpuntenfestijn: Duivels rollen Kazachstan op

Enkele dagen na de 0-6 in Liechtenstein hebben de Rode Duivels opnieuw een ruime zege gepakt in hun ...

80
80
'Ajax hakt knoop door over vertrek Mika Godts'

Bij Ajax kent Mika Godts een moeizaam seizoensbegin. De 20-jarige flankaanvaller moet voorlopig ...

85
85
Oranje keihard aangepakt: "Kapot schamen"

Nederland is zondag maar net aan een blamage ontsnapt in zijn vierde kwalificatiewedstrijd voor het ...

54
54
Twee Duivels stellen teleur: "Wat ziet Garcia toch in hem?"

De Rode Duivels begonnen om 20u45 aan hun vierde opdracht op weg naar het WK 2026, waarin ze voorbij ...

428
428
'Westerlo pakt nog uit met knappe transfer bij Juventus'

Maandagavond gaat ook in ons land de transfermarkt weer dicht en dus sluiten heel wat Belgische ...

95
95
Vanhaezebrouck: "Hij wordt dé ster van de Rode Duivels"

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. We zijn het zeker niet altijd eens met ...

115
115
'Rampscenario Anderlecht: Renard en Borguet in paniek'

RSC Anderlecht moet door het sportieve wanbeleid van de afgelopen jaren nog maar eens een nieuw plan ...

697
697
Zwak Nederland kan maar net absolute blamage vermijden

Nederland moest aan de bak om 18u. Na de zeer povere match tegen Polen (1-1) waren er geen excuses: ...

171
171
Eén naam in Garcia’s opstelling wekt woede: "Niet serieus"

België speelt vanavond tegen Kazachstan. Een zege zou een volgende stap zijn richting WK 2026. ...

257
257
De Pfaffs steenrijk na herhalingen op tv? Bedrag choqueert

De familie Pfaff is ondertussen al decennia lang één van de meest invloedrijke ...

213
213
Garcia verrast: dit zijn de 11 Rode Duivels tegen Kazachstan

De Rode Duivels spelen om 20u45 in het Lotto Park tegen Kazachstan. De Belgen moeten altijd winnen ...

305
305
Enorme stunt in de maak? Rode Duivels gewaarschuwd

De Rode Duivels spelen vanavond in het Lotto Park tegen Kazachstan. Dat moet een vlotte zege ...

79
79
'Opvolger Ten Hag: één topkandidaat bij Leverkusen'

Het seizoen in de Bundesliga is nog maar twee speeldagen ver. Toch maakte Bayer Leverkusen van de ...

85
85
Probleem voor Garcia: "Eén van deze drie moet eruit"

De Rode Duivels maakten afgelopen donderdag indruk met een 0-6-overwinning op het veld van ...

222
222
'Club legt in extremis transferbod neer: de exacte details'

De transferperiode zit er maandagavond ook in België op. De kans dat Club Brugge voor het ...

624
624
Dender haalt CPL-smaakmaker, Cercle doet zaken met Lokeren

Maandagavond sluit de transfermarkt ook in België zijn deuren. Verschillende ploegen uit de ...

236
236
'Haaland naar Real: één superster groot slachtoffer'

Real Madrid haalde tijdens de voorbije mercato opnieuw enkele interessante versterkingen in huis, ...

400
400
Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter van RSC Anderlecht is sinds afgelopen vrijdag een ...

519
519
Club zet zich schrap: exit Vermant na seizoen?

Club Brugge lanceerde de voorbije maanden weer verschillende spelers richting de Europese ...

244
244
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

214
214
Titelverdediger Rodri duidt winnaar Ballon d'Or aan

Eind deze maand is het zover, dan wordt voor de 69ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Door ...

87
87
'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de ...

1148
1148

Meer sportnieuws