'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

197
'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

Onder het bewind van de nieuwe eigenaars wil Standard vanaf deze zomer een doorstart nemen, maar die verloopt voorlopig niet bepaald naar wens. Zowel het geleverde spel als de resultaten (1 op 6) zijn allerminst hoopgevend. En ook op de transfermarkt loopt het allesbehalve op wieltjes.


Vorig seizoen werd al meermaals duidelijk werd dat de Luikenaars nood hebben aan behoorlijk wat versterking, maar voorlopig staat de teller op slechts twee aanwinsten. Zo werd spits Noah Ohio overgenomen van RB Leipzig, de jonge Nederlander geraakte tot dusver echter niet verder dan een korte invalbeurt tegen AA Gent. Vorige week werd Jacob Barrett Laursen dan weer weggeplukt bij Arminia Bielefeld. De Deense linksback maakte in zijn debuut tegen Genk echter niet bepaald een goede beurt.

Uiteraard is het nog te vroeg om met beide nieuwkomers nu al af te rekenen. Maar ondertussen lijkt de volgende transferdomper alweer op komst. Standard had namelijk gehoopt om zich te versterken met de transfervrije Noor Stefan Strandberg. Volgens La Dernière Heure trok de verdediger afgelopen weekend echter zijn salariseisen plots gevoelig omhoog. Hierdoor zou zijn komst alweer op springen staan, tenzij hij zijn eisen weer verlaagt is de kans klein dat de deal erdoor komt.

NIEUWE SPORTIEVE BAAS
Een nieuwe tegenvaller, toch is er ook wat hoop voor de Rouches. Met de Ier Fergal Harkin stelde Standard immers een nieuwe sportief directeur aan, maar hij lag nog onder contract bij de City Football Group. In principe zou hij vanaf 1 augustus echter toch aan de slag kunnen gaan op Sclessin. Mogelijk kan dat een aantal transferdossiers in een stroomversnelling brengen, in ieder geval is er voor Harkin geen tijd te verliezen.

LEES OOK: Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Waar heeft Standard momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

41
41
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

49
49
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

20
20
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

25
25
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

55
55
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

47
47
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

47
47
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

86
86
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

222
222
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

56
56
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

142
142
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

110
110
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

390
390
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

241
241
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

107
107
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

420
420
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

343
343
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

239
239
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

196
196
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

164
164
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

136
136
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

234
234

Meer sportnieuws