'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

door
'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

Onder het bewind van de nieuwe eigenaars wil Standard vanaf deze zomer een doorstart nemen, maar die verloopt voorlopig niet bepaald naar wens. Zowel het geleverde spel als de resultaten (1 op 6) zijn allerminst hoopgevend. En ook op de transfermarkt loopt het allesbehalve op wieltjes.


Vorig seizoen werd al meermaals duidelijk werd dat de Luikenaars nood hebben aan behoorlijk wat versterking, maar voorlopig staat de teller op slechts twee aanwinsten. Zo werd spits Noah Ohio overgenomen van RB Leipzig, de jonge Nederlander geraakte tot dusver echter niet verder dan een korte invalbeurt tegen AA Gent. Vorige week werd Jacob Barrett Laursen dan weer weggeplukt bij Arminia Bielefeld. De Deense linksback maakte in zijn debuut tegen Genk echter niet bepaald een goede beurt.

Uiteraard is het nog te vroeg om met beide nieuwkomers nu al af te rekenen. Maar ondertussen lijkt de volgende transferdomper alweer op komst. Standard had namelijk gehoopt om zich te versterken met de transfervrije Noor Stefan Strandberg. Volgens La Dernière Heure trok de verdediger afgelopen weekend echter zijn salariseisen plots gevoelig omhoog. Hierdoor zou zijn komst alweer op springen staan, tenzij hij zijn eisen weer verlaagt is de kans klein dat de deal erdoor komt.

NIEUWE SPORTIEVE BAAS
Een nieuwe tegenvaller, toch is er ook wat hoop voor de Rouches. Met de Ier Fergal Harkin stelde Standard immers een nieuwe sportief directeur aan, maar hij lag nog onder contract bij de City Football Group. In principe zou hij vanaf 1 augustus echter toch aan de slag kunnen gaan op Sclessin. Mogelijk kan dat een aantal transferdossiers in een stroomversnelling brengen, in ieder geval is er voor Harkin geen tijd te verliezen.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Waar heeft Standard momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

19
19
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

67
67
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

401
401
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

43
43
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

577
577
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

65
65
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

140
140
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

827
827
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

87
87
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

588
588
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

401
401
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1290
1290
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

371
371
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

44
44
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

216
216
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

523
523
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

340
340
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

916
916
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

246
246
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

660
660
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

640
640
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws