'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

197 stemmen
'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

Onder het bewind van de nieuwe eigenaars wil Standard vanaf deze zomer een doorstart nemen, maar die verloopt voorlopig niet bepaald naar wens. Zowel het geleverde spel als de resultaten (1 op 6) zijn allerminst hoopgevend. En ook op de transfermarkt loopt het allesbehalve op wieltjes.


Vorig seizoen werd al meermaals duidelijk werd dat de Luikenaars nood hebben aan behoorlijk wat versterking, maar voorlopig staat de teller op slechts twee aanwinsten. Zo werd spits Noah Ohio overgenomen van RB Leipzig, de jonge Nederlander geraakte tot dusver echter niet verder dan een korte invalbeurt tegen AA Gent. Vorige week werd Jacob Barrett Laursen dan weer weggeplukt bij Arminia Bielefeld. De Deense linksback maakte in zijn debuut tegen Genk echter niet bepaald een goede beurt.

Uiteraard is het nog te vroeg om met beide nieuwkomers nu al af te rekenen. Maar ondertussen lijkt de volgende transferdomper alweer op komst. Standard had namelijk gehoopt om zich te versterken met de transfervrije Noor Stefan Strandberg. Volgens La Dernière Heure trok de verdediger afgelopen weekend echter zijn salariseisen plots gevoelig omhoog. Hierdoor zou zijn komst alweer op springen staan, tenzij hij zijn eisen weer verlaagt is de kans klein dat de deal erdoor komt.

NIEUWE SPORTIEVE BAAS
Een nieuwe tegenvaller, toch is er ook wat hoop voor de Rouches. Met de Ier Fergal Harkin stelde Standard immers een nieuwe sportief directeur aan, maar hij lag nog onder contract bij de City Football Group. In principe zou hij vanaf 1 augustus echter toch aan de slag kunnen gaan op Sclessin. Mogelijk kan dat een aantal transferdossiers in een stroomversnelling brengen, in ieder geval is er voor Harkin geen tijd te verliezen.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Waar heeft Standard momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

9
9
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

302
302
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

142
142
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

129
129
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

143
143
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

111
111
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

45
45
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

44
44
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

53
53
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

139
139
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

122
122
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

485
485
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

91
91
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

170
170
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

342
342
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

65
65
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1011
1011
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

187
187
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

984
984
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

170
170
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

464
464
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

864
864

Meer sportnieuws