'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

door
'Geplaagd Standard slikt volgende transferdomper'

Onder het bewind van de nieuwe eigenaars wil Standard vanaf deze zomer een doorstart nemen, maar die verloopt voorlopig niet bepaald naar wens. Zowel het geleverde spel als de resultaten (1 op 6) zijn allerminst hoopgevend. En ook op de transfermarkt loopt het allesbehalve op wieltjes.


Vorig seizoen werd al meermaals duidelijk werd dat de Luikenaars nood hebben aan behoorlijk wat versterking, maar voorlopig staat de teller op slechts twee aanwinsten. Zo werd spits Noah Ohio overgenomen van RB Leipzig, de jonge Nederlander geraakte tot dusver echter niet verder dan een korte invalbeurt tegen AA Gent. Vorige week werd Jacob Barrett Laursen dan weer weggeplukt bij Arminia Bielefeld. De Deense linksback maakte in zijn debuut tegen Genk echter niet bepaald een goede beurt.

Uiteraard is het nog te vroeg om met beide nieuwkomers nu al af te rekenen. Maar ondertussen lijkt de volgende transferdomper alweer op komst. Standard had namelijk gehoopt om zich te versterken met de transfervrije Noor Stefan Strandberg. Volgens La Dernière Heure trok de verdediger afgelopen weekend echter zijn salariseisen plots gevoelig omhoog. Hierdoor zou zijn komst alweer op springen staan, tenzij hij zijn eisen weer verlaagt is de kans klein dat de deal erdoor komt.

NIEUWE SPORTIEVE BAAS
Een nieuwe tegenvaller, toch is er ook wat hoop voor de Rouches. Met de Ier Fergal Harkin stelde Standard immers een nieuwe sportief directeur aan, maar hij lag nog onder contract bij de City Football Group. In principe zou hij vanaf 1 augustus echter toch aan de slag kunnen gaan op Sclessin. Mogelijk kan dat een aantal transferdossiers in een stroomversnelling brengen, in ieder geval is er voor Harkin geen tijd te verliezen.

LEES OOK: Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Waar heeft Standard momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

61
61
Anderlecht houdt hart vast: Taravel houdt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

82
82
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

16
16
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

54
54
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

179
179
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

118
118
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

224
224
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

434
434
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

145
145
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

45
45
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

256
256
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

352
352
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

359
359
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

140
140
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

347
347
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

131
131
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

49
49
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

96
96
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

429
429
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

380
380
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

37
37

Meer sportnieuws