Frustraties lopen hoog op bij Club Brugge in Eupen

door
Frustraties lopen hoog op bij Club Brugge in Eupen

We zijn nog maar aan de tweede speeldag in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge is zijn ongeslagen status nu al kwijt. De landskampioen beleefde zondag een zeer pijnlijke namiddag in Eupen en leed er meteen zijn eerste nederlaag van de wedstrijd. Het herstelde niet meer van een rampzalige start en ging met 2-1 de boot in.


Club slikte in de openingsminuut al een tegendoelpunt en de eindstand stond zelfs na negentien minuten al op het bord. Het mocht zelfs in de laatste 20 minuten nog tegen tien man spelen, maar ook dan zat een gelijkmaker er niet in. Dat zorgde ervoor dat de frustraties hoog opliepen na het laatste fluitsignaal bij alles wat Blauw-Zwart was.

Het Laatste Nieuws zag dat voorzitter Bart Verhaeghe zelfs nog voor het laatste fluitsignaal al op een drafje het stadion uitliep, terwijl Clinton Mata en Casper Nielsen zichtbaar gefrustreerd de spelerstunnel inkwamen. Ze liepen duidelijk te vloeken en Nielsen koelde zijn frustratie ook door met zijn vuist op de muur te bonken. Er zal wellicht nog hartig woordje gesproken zijn in de kleedkamer achteraf.

GEEN GESLAAGDE START
Ook Hans Vanaken was allesbehalve tevreden. "De manier waarop we vandaag gestart zijn is gewoon al niet goed", reageerde hij nog. "Als je na één minuut op achterstand komt, dan ben je gewoon niet scherp en gefocust genoeg. Een geslaagde start is dit niet, Club Brugge wil altijd winnen. Ik was alleen tevreden geweest met 6 op 6."

POLL: Heeft Club de nederlaag aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

1
1
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

31
31
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

158
158
'OHL wijkt niet en eist 2 miljoen euro na bod'

OH Leuven kan wel wat uitgaand transferverkeer gebruiken, want de club maakt jaarlijks ...

27
27
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot 2028

Club Brugge wil de doorstroming van jeugd van eigen bodem naar het eerste elftal ook de komende ...

182
182
Mannaert over kritiek aan zijn adres: "Daarover zeg ik niets meer"

Vincent Mannaert begint aan zijn eerste interlandperiode als CEO van de Koninklijke Belgische ...

23
23
'Anderlecht bevestigt dramatisch nieuws: maanden out'

Bij RSC Anderlecht had dit seizoen al met heel veel blessureleed te maken. Veel te veel om nog van ...

194
194
Riemer zorgt voor 'ophef' met keuze Ronaldo en Messi

Brian Riemer speelt met Denemarken twee topduels tegen Portugal. De Deense bondscoach kreeg op zijn ...

80
80
"Wat heeft Vanhaezebrouck na titel met Gent nog klaargespeeld?"

Rudi Garcia werd aangesteld als de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De Fransman moet de Belgen ...

250
250
Borkelmans vindt opmerkelijke nieuwe uitdaging

De voorbije jaren bleef het stil rond Vital Borkelmans. Van 2018 tot 2021 was de gewezen Rode Duivel ...

71
71
België te laat voor Anderlecht-talent? "Zo werkt het niet"

Er is dezer dagen heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit. Dat is bij de KBVB ...

134
134
Vermant en Gillet mogen EK met België U19 al vergeten

Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur van de KBVB lijkt ook het beleid bij ...

71
71
DIW maakt Courtois volledig belachelijk: 'Domenico Tabasco is...'

Komt het nog goed tussen Thibaut Courtois en de fans van de Rode Duivels? De meningen blijven alvast ...

174
174
Jashari in de zomer weg bij Club? Rigaux is duidelijk

Na de straffe campagne van dit seizoen in de Champions League lijkt de kans groot dat Club Brugge in ...

578
578
TV-gezicht en Ruben Van Gucht clashen zwaar: 'Liep volkomen uit de hand'

Ruben Van Gucht draait al lange tijd mee in de mediawereld. De VRT-presentator is uiteraard bekend ...

77
77
Mannaert geeft uitleg bij niet-selecties Godts en Smets

De Rode Duivels nemen deze week een frisse start onder de auspiciën van bondscoach Rudi Garcia ...

312
312
'Antwerp heeft beet: tweede zomeraanwinst tekent'

In de Champions' Play-Off hoopt Antwerp nog een Europees ticket voor volgend seizoen uit de brand te ...

347
347
"Dan was El Khannouss Rode Duivel geweest"

Er was de voorbije weken heel veel te doen om de Belgische spelers met een dubbele nationaliteit, ...

150
150
Moet Overmars volledig nieuwe ploeg bouwen bij Antwerp?

Stabiliteit bleek de voorbije jaren voor veel Belgische clubs geen al te grote prioriteit. Bij ...

414
414
'Knaltransfer De Winter: volgende grootmachten melden zich'

Komende zomer lijken een aantal Rode Duivels een mooie transfer te zullen versieren. Zo lijkt het er ...

39
39

Meer sportnieuws