'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

298 stemmen
'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

Voor KRC Genk is het nieuwe seizoen behoorlijk tegenvallend van start gegaan. De Limburgers speelden zondag nochtans een verdienstelijke wedstrijd op het veld van Club Brugge, maar verloren uiteindelijk met 3-2. En daags nadien maakte de club opnieuw dramatisch nieuws bekend.


Zo zal Racing het een hele poos zonder Luca Oyen moeten doen. Het goudhaantje heeft namelijk zijn kruisbanden gescheurd. Hierdoor staat hij logischerwijs maanden aan de kant, de kans dat hij dit kalenderjaar nog in actie komt is quasi onbestaande. Een flinke domper voor zowel de speler als de club. Voor Oyen moest het immers hét jaar van de doorbraak worden. De 19-jarige werd dan ook beschouwd als een vast lid van de A-kern.

En dus ziet Genk één van zijn flankaanvallers voor minstens een half seizoen wegvallen. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans dan ook bestaande dat Racing opnieuw de transfermarkt optrekt. In de huidige selectie zitten weliswaar enkele alternatieven, maar de spelersgroep loopt niet bepaald over van de flankaanvallers. Niet voor niets trok Genk onlangs nog aan de mouw van Faïz Selemani (KV Kortrijk), met wie uiteindelijk geen akkoord werd gevonden over de salarisvoorwaarden.

GEEN BONGONDA
In de komende weken zal de sportieve leiding met coach Wouter Vrancken overleggen en eventueel dus een extra flankaanvaller aantrekken indien dit volgens de trainer nodig is. Een terugkeer van Theo Bongonda is evenwel niet aan de orde. Op papier is de Congolese international nochtans een geschikte vervanger voor Oyen. Maar tegenover Het Nieuwsblad geeft sportieve baas Dimitri De Condé aan dat Bongonda deze zomer sowieso vertrekt. In afwachting van een transfer blijft hij voorlopig in de B-kern.

LEES OOK: De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Genk moet sowieso een extra flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

15
15
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

13
13
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

175
175
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

76
76
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

37
37
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

317
317
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

37
37
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

254
254
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

597
597
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

412
412
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

129
129
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

951
951
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

593
593
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

218
218
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

471
471
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

232
232
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

267
267
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1189
1189
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

608
608
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

330
330
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

290
290
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

152
152
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

169
169

Meer sportnieuws