'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

door
'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

Voor KRC Genk is het nieuwe seizoen behoorlijk tegenvallend van start gegaan. De Limburgers speelden zondag nochtans een verdienstelijke wedstrijd op het veld van Club Brugge, maar verloren uiteindelijk met 3-2. En daags nadien maakte de club opnieuw dramatisch nieuws bekend.


Zo zal Racing het een hele poos zonder Luca Oyen moeten doen. Het goudhaantje heeft namelijk zijn kruisbanden gescheurd. Hierdoor staat hij logischerwijs maanden aan de kant, de kans dat hij dit kalenderjaar nog in actie komt is quasi onbestaande. Een flinke domper voor zowel de speler als de club. Voor Oyen moest het immers hét jaar van de doorbraak worden. De 19-jarige werd dan ook beschouwd als een vast lid van de A-kern.

En dus ziet Genk één van zijn flankaanvallers voor minstens een half seizoen wegvallen. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans dan ook bestaande dat Racing opnieuw de transfermarkt optrekt. In de huidige selectie zitten weliswaar enkele alternatieven, maar de spelersgroep loopt niet bepaald over van de flankaanvallers. Niet voor niets trok Genk onlangs nog aan de mouw van Faïz Selemani (KV Kortrijk), met wie uiteindelijk geen akkoord werd gevonden over de salarisvoorwaarden.

GEEN BONGONDA
In de komende weken zal de sportieve leiding met coach Wouter Vrancken overleggen en eventueel dus een extra flankaanvaller aantrekken indien dit volgens de trainer nodig is. Een terugkeer van Theo Bongonda is evenwel niet aan de orde. Op papier is de Congolese international nochtans een geschikte vervanger voor Oyen. Maar tegenover Het Nieuwsblad geeft sportieve baas Dimitri De Condé aan dat Bongonda deze zomer sowieso vertrekt. In afwachting van een transfer blijft hij voorlopig in de B-kern.

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Genk moet sowieso een extra flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

18
18
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

33
33
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

35
35
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

31
31
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

196
196
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

257
257
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

171
171
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

45
45
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

49
49
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

45
45
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

234
234
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

391
391
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

153
153
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

103
103
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

232
232
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

509
509
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

390
390
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

114
114
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

400
400
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

466
466
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

125
125
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

27
27
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

95
95

Meer sportnieuws