'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

door
'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

Voor KRC Genk is het nieuwe seizoen behoorlijk tegenvallend van start gegaan. De Limburgers speelden zondag nochtans een verdienstelijke wedstrijd op het veld van Club Brugge, maar verloren uiteindelijk met 3-2. En daags nadien maakte de club opnieuw dramatisch nieuws bekend.


Zo zal Racing het een hele poos zonder Luca Oyen moeten doen. Het goudhaantje heeft namelijk zijn kruisbanden gescheurd. Hierdoor staat hij logischerwijs maanden aan de kant, de kans dat hij dit kalenderjaar nog in actie komt is quasi onbestaande. Een flinke domper voor zowel de speler als de club. Voor Oyen moest het immers hét jaar van de doorbraak worden. De 19-jarige werd dan ook beschouwd als een vast lid van de A-kern.

En dus ziet Genk één van zijn flankaanvallers voor minstens een half seizoen wegvallen. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans dan ook bestaande dat Racing opnieuw de transfermarkt optrekt. In de huidige selectie zitten weliswaar enkele alternatieven, maar de spelersgroep loopt niet bepaald over van de flankaanvallers. Niet voor niets trok Genk onlangs nog aan de mouw van Faïz Selemani (KV Kortrijk), met wie uiteindelijk geen akkoord werd gevonden over de salarisvoorwaarden.

GEEN BONGONDA
In de komende weken zal de sportieve leiding met coach Wouter Vrancken overleggen en eventueel dus een extra flankaanvaller aantrekken indien dit volgens de trainer nodig is. Een terugkeer van Theo Bongonda is evenwel niet aan de orde. Op papier is de Congolese international nochtans een geschikte vervanger voor Oyen. Maar tegenover Het Nieuwsblad geeft sportieve baas Dimitri De Condé aan dat Bongonda deze zomer sowieso vertrekt. In afwachting van een transfer blijft hij voorlopig in de B-kern.

LEES OOK: Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

Genk moet sowieso een extra flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

2
2
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

36
36
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

308
308
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

72
72
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

56
56
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

169
169
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

45
45
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

53
53
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

52
52
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

160
160
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

91
91
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

104
104
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

614
614
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

126
126
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

483
483
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

624
624
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

81
81
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

150
150
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

263
263
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

123
123
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

114
114
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

63
63
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

136
136

Meer sportnieuws