'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

door
'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

Voor KRC Genk is het nieuwe seizoen behoorlijk tegenvallend van start gegaan. De Limburgers speelden zondag nochtans een verdienstelijke wedstrijd op het veld van Club Brugge, maar verloren uiteindelijk met 3-2. En daags nadien maakte de club opnieuw dramatisch nieuws bekend.


Zo zal Racing het een hele poos zonder Luca Oyen moeten doen. Het goudhaantje heeft namelijk zijn kruisbanden gescheurd. Hierdoor staat hij logischerwijs maanden aan de kant, de kans dat hij dit kalenderjaar nog in actie komt is quasi onbestaande. Een flinke domper voor zowel de speler als de club. Voor Oyen moest het immers hét jaar van de doorbraak worden. De 19-jarige werd dan ook beschouwd als een vast lid van de A-kern.

En dus ziet Genk één van zijn flankaanvallers voor minstens een half seizoen wegvallen. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans dan ook bestaande dat Racing opnieuw de transfermarkt optrekt. In de huidige selectie zitten weliswaar enkele alternatieven, maar de spelersgroep loopt niet bepaald over van de flankaanvallers. Niet voor niets trok Genk onlangs nog aan de mouw van Faïz Selemani (KV Kortrijk), met wie uiteindelijk geen akkoord werd gevonden over de salarisvoorwaarden.

GEEN BONGONDA
In de komende weken zal de sportieve leiding met coach Wouter Vrancken overleggen en eventueel dus een extra flankaanvaller aantrekken indien dit volgens de trainer nodig is. Een terugkeer van Theo Bongonda is evenwel niet aan de orde. Op papier is de Congolese international nochtans een geschikte vervanger voor Oyen. Maar tegenover Het Nieuwsblad geeft sportieve baas Dimitri De Condé aan dat Bongonda deze zomer sowieso vertrekt. In afwachting van een transfer blijft hij voorlopig in de B-kern.

LEES OOK: De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Genk moet sowieso een extra flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

9
9
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

42
42
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

97
97
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

48
48
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

43
43
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

68
68
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

71
71
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

363
363
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

117
117
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

178
178
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

296
296
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

379
379
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

136
136
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

539
539
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

147
147
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

104
104
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

281
281
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

996
996
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

297
297

Meer sportnieuws