'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

298 stemmen
'Genk transfermarkt op na Oyen-drama'

Voor KRC Genk is het nieuwe seizoen behoorlijk tegenvallend van start gegaan. De Limburgers speelden zondag nochtans een verdienstelijke wedstrijd op het veld van Club Brugge, maar verloren uiteindelijk met 3-2. En daags nadien maakte de club opnieuw dramatisch nieuws bekend.


Zo zal Racing het een hele poos zonder Luca Oyen moeten doen. Het goudhaantje heeft namelijk zijn kruisbanden gescheurd. Hierdoor staat hij logischerwijs maanden aan de kant, de kans dat hij dit kalenderjaar nog in actie komt is quasi onbestaande. Een flinke domper voor zowel de speler als de club. Voor Oyen moest het immers hét jaar van de doorbraak worden. De 19-jarige werd dan ook beschouwd als een vast lid van de A-kern.

En dus ziet Genk één van zijn flankaanvallers voor minstens een half seizoen wegvallen. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans dan ook bestaande dat Racing opnieuw de transfermarkt optrekt. In de huidige selectie zitten weliswaar enkele alternatieven, maar de spelersgroep loopt niet bepaald over van de flankaanvallers. Niet voor niets trok Genk onlangs nog aan de mouw van Faïz Selemani (KV Kortrijk), met wie uiteindelijk geen akkoord werd gevonden over de salarisvoorwaarden.

GEEN BONGONDA
In de komende weken zal de sportieve leiding met coach Wouter Vrancken overleggen en eventueel dus een extra flankaanvaller aantrekken indien dit volgens de trainer nodig is. Een terugkeer van Theo Bongonda is evenwel niet aan de orde. Op papier is de Congolese international nochtans een geschikte vervanger voor Oyen. Maar tegenover Het Nieuwsblad geeft sportieve baas Dimitri De Condé aan dat Bongonda deze zomer sowieso vertrekt. In afwachting van een transfer blijft hij voorlopig in de B-kern.

LEES OOK: 'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Genk moet sowieso een extra flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

68
68
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

64
64
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

383
383
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

298
298
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3108
3108
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

55
55
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

60
60
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

137
137
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

52
52
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

180
180
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

64
64
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

20
20
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

189
189
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

187
187
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

166
166
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

99
99
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

114
114
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

119
119
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

121
121
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

249
249
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

52
52
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

186
186
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

375
375

Meer sportnieuws