Kranten zien twee grote uitblinkers bij vernieuwd Anderlecht

door
Kranten zien twee grote uitblinkers bij vernieuwd Anderlecht

RSC Anderlecht is meer dan behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen. De Brusselaars kenden zondagavond tegen KV Oostende enkele mindere momentjes, maar wonnen al bij al overtuigend met 2-0. Een goed competitiedebuut dus voor hoofdcoach Felice Mazzu, die er enkele spelers bovenuit zag steken.


Voor zijn eerste officiële match van het seizoen, koos Mazzu voor de type-ploeg die hij tijdens de voorbereiding had gevormd. Nieuwkomer Fabio Silva begon dus op de bank. De Portugees kon tijdens zijn invalbeurt echter meteen charmeren en scoorde ook een fraaie treffer, dat belooft voor de komende weken en maanden. Maar dé uitblinkers bij Anderlecht liepen toch op het middenveld rond.

Zo wordt de alomtegenwoordige Yari Verschaeren door de meeste kranten verkozen tot 'Man van de Match'. "Wat voelde hij zich goed in zijn nieuwe vrije rol, waar hij kan doen wat hij wil. Als hij in de tweede helft iets preciezer had afgewerkt, speelde hij de perfecte match", schrijft La Dernière Heure. Bij La Meuse maakte men dan weer de vergelijking met het 'Duracell-konijn'.

STERKE TREBEL
In de schaduw van Verschaeren speelde echter ook Adrien Trebel een sterke match. De Fransman is zijn herkansing onder Mazzu duidelijk aan het grijpen. Bij Het Laatste Nieuws wordt Trebel dan ook uitgeroepen tot 'Man van de Match', terwijl LDH in hem een 'symbool' ziet. "Met de kwaliteit en agressiviteit van zijn verdedigende acties, herinnerde hij iedereen eraan dat hij altijd moet starten indien hij fit is", concludeert men bij SudPresse.

LEES OOK: Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Trebel moet volop zijn kans blijven krijgen ...

Meest recent

Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

17
17
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

12
12
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

17
17
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

45
45
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

40
40
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

317
317
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

99
99
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

194
194
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

39
39
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

53
53
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

85
85
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

343
343
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

225
225
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

211
211
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

262
262
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

78
78
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

535
535
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

753
753
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

229
229
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

269
269
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

338
338
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

564
564
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

728
728

Meer sportnieuws