Kranten zien twee grote uitblinkers bij vernieuwd Anderlecht

378 stemmen
Kranten zien twee grote uitblinkers bij vernieuwd Anderlecht

RSC Anderlecht is meer dan behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen. De Brusselaars kenden zondagavond tegen KV Oostende enkele mindere momentjes, maar wonnen al bij al overtuigend met 2-0. Een goed competitiedebuut dus voor hoofdcoach Felice Mazzu, die er enkele spelers bovenuit zag steken.


Voor zijn eerste officiële match van het seizoen, koos Mazzu voor de type-ploeg die hij tijdens de voorbereiding had gevormd. Nieuwkomer Fabio Silva begon dus op de bank. De Portugees kon tijdens zijn invalbeurt echter meteen charmeren en scoorde ook een fraaie treffer, dat belooft voor de komende weken en maanden. Maar dé uitblinkers bij Anderlecht liepen toch op het middenveld rond.

Zo wordt de alomtegenwoordige Yari Verschaeren door de meeste kranten verkozen tot 'Man van de Match'. "Wat voelde hij zich goed in zijn nieuwe vrije rol, waar hij kan doen wat hij wil. Als hij in de tweede helft iets preciezer had afgewerkt, speelde hij de perfecte match", schrijft La Dernière Heure. Bij La Meuse maakte men dan weer de vergelijking met het 'Duracell-konijn'.

STERKE TREBEL
In de schaduw van Verschaeren speelde echter ook Adrien Trebel een sterke match. De Fransman is zijn herkansing onder Mazzu duidelijk aan het grijpen. Bij Het Laatste Nieuws wordt Trebel dan ook uitgeroepen tot 'Man van de Match', terwijl LDH in hem een 'symbool' ziet. "Met de kwaliteit en agressiviteit van zijn verdedigende acties, herinnerde hij iedereen eraan dat hij altijd moet starten indien hij fit is", concludeert men bij SudPresse.

LEES OOK: Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Trebel moet volop zijn kans blijven krijgen ...

Meest recent

'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

18
18
'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

59
59
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

246
246
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

416
416
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

131
131
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

24
24
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

235
235
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

86
86
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

69
69
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

49
49
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

389
389
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

206
206
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

250
250
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

124
124
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

162
162
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

437
437
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

293
293
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

258
258
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

218
218
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

306
306
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

241
241
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

574
574
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

255
255

Meer sportnieuws