Kranten zien twee grote uitblinkers bij vernieuwd Anderlecht

378 stemmen
Kranten zien twee grote uitblinkers bij vernieuwd Anderlecht

RSC Anderlecht is meer dan behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen. De Brusselaars kenden zondagavond tegen KV Oostende enkele mindere momentjes, maar wonnen al bij al overtuigend met 2-0. Een goed competitiedebuut dus voor hoofdcoach Felice Mazzu, die er enkele spelers bovenuit zag steken.


Voor zijn eerste officiële match van het seizoen, koos Mazzu voor de type-ploeg die hij tijdens de voorbereiding had gevormd. Nieuwkomer Fabio Silva begon dus op de bank. De Portugees kon tijdens zijn invalbeurt echter meteen charmeren en scoorde ook een fraaie treffer, dat belooft voor de komende weken en maanden. Maar dé uitblinkers bij Anderlecht liepen toch op het middenveld rond.

Zo wordt de alomtegenwoordige Yari Verschaeren door de meeste kranten verkozen tot 'Man van de Match'. "Wat voelde hij zich goed in zijn nieuwe vrije rol, waar hij kan doen wat hij wil. Als hij in de tweede helft iets preciezer had afgewerkt, speelde hij de perfecte match", schrijft La Dernière Heure. Bij La Meuse maakte men dan weer de vergelijking met het 'Duracell-konijn'.

STERKE TREBEL
In de schaduw van Verschaeren speelde echter ook Adrien Trebel een sterke match. De Fransman is zijn herkansing onder Mazzu duidelijk aan het grijpen. Bij Het Laatste Nieuws wordt Trebel dan ook uitgeroepen tot 'Man van de Match', terwijl LDH in hem een 'symbool' ziet. "Met de kwaliteit en agressiviteit van zijn verdedigende acties, herinnerde hij iedereen eraan dat hij altijd moet starten indien hij fit is", concludeert men bij SudPresse.

LEES OOK: Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Trebel moet volop zijn kans blijven krijgen ...

Meest recent

Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

16
16
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

21
21
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

63
63
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

103
103
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

63
63
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

92
92
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

228
228
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

157
157
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

132
132
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

165
165
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

289
289
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

206
206
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

440
440
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

226
226
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

463
463
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

281
281
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

264
264
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

103
103
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

186
186
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

194
194
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

224
224

Meer sportnieuws