"Als PSG Neymar niet moet, wil Real Madrid hem wel"

door

Paris Saint-Germain gooit het deze zomer wederom over een andere boeg. De Franse kampioen stelde een volledig nieuwe sportieve leiding aan en die sleutelt momenteel volop aan de spelersselectie. En in die plannen zou geen plaats voorzien zijn voor Neymar Jr, die zou mogen beschikken.


Er doen al een tijdje geruchten de ronde dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. En ook binnen de kleedkamer zou niet iedereen het zo erg vinden moest de flamboyante aanvaller andere oorden opzoeken. Maar gemakkelijk zal het niet worden om een oplossing te vinden. Neymar zelf geniet volop van zijn sterrenstatus in Parijs en lijkt zelf niet van plan om andere oorden op te zoeken, al zeker niet als hij daarvoor moet inleveren op zijn salaris. Bovendien zou op 1 juli een clausule in werking zijn getreden waardoor zijn contract automatisch verlengd werd tot medio 2027.

Desondanks zouden de Parijse plannen nog niet veranderd zijn. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de clubleiding nog steeds proberen om Neymar te verkopen. Al lijkt er van concrete interesse momenteel geen sprake. Geen enkele topploeg lijkt op dit moment bereid om zwaar te investeren in de komst van een speler die de zich de voorbije jaren erg blessuregevoelig toonde en het meermaals liet afweten op de grote momenten.

WELKOM BIJ REAL
Maar als het aan zijn landgenoot Casemiro ligt, zou elke club ter wereld plaats moeten hebben voor een speler als Neymar. Hij zou hem alvast graag naar zijn eigen Real Madrid zien komen. "Neymar kan in elk team spelen. En als PSG hem niet wil, dan wil Real Madrid hem wel. Het is onvermijdelijk dat Neymar de ster van de nationale ploeg is. Bij PSG, Chelsea, Real, ... hij zou dat overal zijn", aldus de middenvelder bij SporTV.

Neymar blijft gewoon bij PSG ...

Meest recent

Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

3
3
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

52
52
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

96
96
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

59
59
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

38
38
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

41
41
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

35
35
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

149
149
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

173
173
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

314
314
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

239
239
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

484
484
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

40
40
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

430
430
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

106
106
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

82
82
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

313
313
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

181
181
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

253
253
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

154
154
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

407
407
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

303
303
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

436
436
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

171
171

Meer sportnieuws