"Als PSG Neymar niet moet, wil Real Madrid hem wel"

door

Paris Saint-Germain gooit het deze zomer wederom over een andere boeg. De Franse kampioen stelde een volledig nieuwe sportieve leiding aan en die sleutelt momenteel volop aan de spelersselectie. En in die plannen zou geen plaats voorzien zijn voor Neymar Jr, die zou mogen beschikken.


Er doen al een tijdje geruchten de ronde dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. En ook binnen de kleedkamer zou niet iedereen het zo erg vinden moest de flamboyante aanvaller andere oorden opzoeken. Maar gemakkelijk zal het niet worden om een oplossing te vinden. Neymar zelf geniet volop van zijn sterrenstatus in Parijs en lijkt zelf niet van plan om andere oorden op te zoeken, al zeker niet als hij daarvoor moet inleveren op zijn salaris. Bovendien zou op 1 juli een clausule in werking zijn getreden waardoor zijn contract automatisch verlengd werd tot medio 2027.

Desondanks zouden de Parijse plannen nog niet veranderd zijn. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de clubleiding nog steeds proberen om Neymar te verkopen. Al lijkt er van concrete interesse momenteel geen sprake. Geen enkele topploeg lijkt op dit moment bereid om zwaar te investeren in de komst van een speler die de zich de voorbije jaren erg blessuregevoelig toonde en het meermaals liet afweten op de grote momenten.

WELKOM BIJ REAL
Maar als het aan zijn landgenoot Casemiro ligt, zou elke club ter wereld plaats moeten hebben voor een speler als Neymar. Hij zou hem alvast graag naar zijn eigen Real Madrid zien komen. "Neymar kan in elk team spelen. En als PSG hem niet wil, dan wil Real Madrid hem wel. Het is onvermijdelijk dat Neymar de ster van de nationale ploeg is. Bij PSG, Chelsea, Real, ... hij zou dat overal zijn", aldus de middenvelder bij SporTV.

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Neymar blijft gewoon bij PSG ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

8
8
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

64
64
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

204
204
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

61
61
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

205
205
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

218
218
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

188
188
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

195
195
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

39
39
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

72
72
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

175
175
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

137
137
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

47
47
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

111
111
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

173
173
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

123
123
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

177
177
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

234
234
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

241
241
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

780
780
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

183
183
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

99
99
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

150
150
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

63
63
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

370
370

Meer sportnieuws