Verschaeren open over Anderlecht-vertrek

350 stemmen
Verschaeren open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht opent zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Om het verschil te maken tegen de Kustploeg wordt onder meer op Yari Verschaeren gerekend. Die kreeg van coach Felice Mazzu een nieuwe rol en die lijkt hem uitstekend te liggen.


Zo wordt hij als middenvelder uitgespeeld die in balbezit alle vrijheid krijgt, maar die ook het nodige werk moet opknappen in de pressing. En die nieuwe rol doet hem zichtbaar deugd. Tijdens de oefenwedstrijden was Verschaeren bijvoorbeeld erg goed bij schot. Bovendien komt hij steeds nadrukkelijker de bal opeisen. Een groot verschil met de voorbije jaren, toen hij zich nog te vaak wegstak tijdens de wedstrijden.

Meer dan ooit moet Verschaeren de patron van de recordkampioen worden. Van een zomerse transfer is dan ook geen sprake. Dat maakte de speler zelf nog eens duidelijk in een uitgebreid interview met La Dernière Heure. "Mijn doel is duidelijk: ik heb altijd gezegd dat ik een trofee met Anderlecht wil winnen. We zullen zien wat er gebeurt als een aanbieding op tafel komt, maar een vertrek is momenteel niet aan de orde", klinkt het.

HOPEN OP WK
Verschaeren wil dit seizoen dan ook uitgroeien tot dé bepalende speler bij Paars-Wit. En stiekem hoopt hij dat die goede prestaties hem ook een selectie voor het WK in Qatar kunnen opleveren. "Dat is een doel. Ik ga niet speculeren over mijn kansen op een selectie. Maar zelf al is er maar 1 procent kans, zal ik die proberen te grijpen. Alles hangt van mij af. Als ik het goed doe, weet je nooit wat er kan gebeuren."

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Verschaeren wordt dé smaakmaker van het nieuwe Anderlecht ...

Meest recent

'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

11
11
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

69
69
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

124
124
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

728
728
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

157
157
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

70
70
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

153
153
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

80
80
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

239
239
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

104
104
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

496
496
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

488
488
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

397
397
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

885
885
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

206
206
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

266
266
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

412
412
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

576
576
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

222
222
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

179
179
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

100
100
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

75
75
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

485
485

Meer sportnieuws