Verschaeren open over Anderlecht-vertrek

door
Verschaeren open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht opent zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Om het verschil te maken tegen de Kustploeg wordt onder meer op Yari Verschaeren gerekend. Die kreeg van coach Felice Mazzu een nieuwe rol en die lijkt hem uitstekend te liggen.


Zo wordt hij als middenvelder uitgespeeld die in balbezit alle vrijheid krijgt, maar die ook het nodige werk moet opknappen in de pressing. En die nieuwe rol doet hem zichtbaar deugd. Tijdens de oefenwedstrijden was Verschaeren bijvoorbeeld erg goed bij schot. Bovendien komt hij steeds nadrukkelijker de bal opeisen. Een groot verschil met de voorbije jaren, toen hij zich nog te vaak wegstak tijdens de wedstrijden.

Meer dan ooit moet Verschaeren de patron van de recordkampioen worden. Van een zomerse transfer is dan ook geen sprake. Dat maakte de speler zelf nog eens duidelijk in een uitgebreid interview met La Dernière Heure. "Mijn doel is duidelijk: ik heb altijd gezegd dat ik een trofee met Anderlecht wil winnen. We zullen zien wat er gebeurt als een aanbieding op tafel komt, maar een vertrek is momenteel niet aan de orde", klinkt het.

HOPEN OP WK
Verschaeren wil dit seizoen dan ook uitgroeien tot dé bepalende speler bij Paars-Wit. En stiekem hoopt hij dat die goede prestaties hem ook een selectie voor het WK in Qatar kunnen opleveren. "Dat is een doel. Ik ga niet speculeren over mijn kansen op een selectie. Maar zelf al is er maar 1 procent kans, zal ik die proberen te grijpen. Alles hangt van mij af. Als ik het goed doe, weet je nooit wat er kan gebeuren."

LEES OOK: Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

Verschaeren wordt dé smaakmaker van het nieuwe Anderlecht ...

Meest recent

'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

6
6
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

9
9
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

181
181
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

344
344
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

438
438
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

269
269
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

298
298
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

214
214
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

536
536
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

210
210
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

79
79
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

250
250
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

78
78
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

430
430
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

187
187
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

68
68
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

71
71
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

185
185
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

116
116
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

61
61
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

258
258
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

120
120
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

272
272

Meer sportnieuws