Bijzonder gerucht: 'City laat oog vallen op sterkhouder Genk'

door
Bijzonder gerucht: 'City laat oog vallen op sterkhouder Genk'

KRC Genk begint aanstaande zondag aan zijn nieuwe seizoen. Coach Wouter Vrancken staat bij zijn officiële debuut meteen voor een uitdaging van formaat, zo wacht voor de Limburgers een bezoek aan landskampioen Club Brugge. En dat terwijl er nog volop aan de selectie gesleuteld wordt.


Zo wordt in de komende weken en maanden nog wat versterking verwacht, maar vooral aan uitgaande zijde staat nog één en ander te bewegen. Eind vorig seizoen werd al duidelijk dat de sportieve leiding tijdens de zomermercato aan de spelersgroep zou sleutelen. Spelers als Theo Bongonda, Jhon Lucumi en Paul Onuachu werden/worden nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers. En ondertussen werd ook al afscheid genomen van Kristian Thorstvedt, die voor zo'n 10 miljoen euro naar Sassuolo trok.

En mogelijk ziet Genk weldra nog een sterkhouder vertrekken. Zo is er één en ander aan het bewegen rond Gerardo Arteaga. Eerder deze maand geraakte bekend dat de Mexicaanse back op heel wat verlanglijstjes zou staan. Onder meer Real Betis werd genoemd als mogelijke bestemming. Maar volgens bronnen uit zijn thuisland zijn er nog veel meer ploegen die zijn naam hebben genoteerd.

MANCHESTER CITY
Volgens Luis Omar Tapia, journalist bij het bekende medium TUDN, beweert zelfs dat het grote Manchester City belangstelling heeft. De Engelse kampioen is inderdaad op zoek naar een nieuwe (reserve-)linksback en Arteaga zou één van de namen op de ruime verlanglijst zijn. Al lijkt een transfer naar het Etihad Stadium erg onwaarschijnlijk. Naast City noemt Tapia ook Leeds United, Fulham, Brighton, AC Milan, Fiorentina en Atalanta als eventuele bestemming. Afwachten of één van deze clubs ook effectief een bod zal uitbrengen.

LEES OOK: Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Arteaga heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

13
13
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

52
52
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

55
55
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

35
35
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

39
39
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

102
102
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

142
142
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

105
105
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

143
143
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

124
124
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

304
304
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

413
413
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

319
319
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

134
134
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

212
212
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

446
446
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

117
117
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

295
295
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

220
220
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

296
296
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

477
477

Meer sportnieuws