TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

door
TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan blijft werken aan de komst van Charles De Ketelaere. Woensdag reisde een delegatie speciaal af naar België om te onderhandelen met Club Brugge. De Italianen brachten voorlopig geen nieuw bod uit, maar hadden het wel over een constructief gesprek. Volgens CalcioMercato werd ook de naam van Noah Mbamba ter sprake gebracht tijdens het onderhoud. Maar Blauw-Zwart maakte duidelijk dat de jonge middenvelder/verdediger absoluut niet te koop is.



RSC Anderlecht leek opnieuw zaken te doen met het Burnley FC van Vincent Kompany. Maar volgens Engelse bronnen is de transfer van Bart Verbruggen dan toch op de helling komen te staan. De twee clubs zouden het niet eens geraken over de transfersom van de doelman. Afwachten of Burnley alsnog een doorbraak kan forceren, vooralsnog lijkt de talentvolle Nederlander gewoon in Brussel te blijven.



Sporting Charleroi wil weer mee gaan strijden voor een plekje in de Play-Offs van de Jupiler Pro League. Coach Edward Still zal daarvoor geen beroep meer kunnen doen op Aboubakar Keita. De middenvelder, die geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen, werd een jaartje verhuurd. Zo zal hij in de komende maanden de kleuren van het Israëlische Ness Ziona verdedigen.

De Braziliaan Heitor bevestigt dat hij op het punt staat om naar Cercle Brugge te verkassen. De 21-jarige rechtsachter werd eerder deze zomer uitgebreid aan Club Brugge gelinkt, maar belandt uiteindelijk dus bij de stadsgenoot. Volgens Globo gaat het om een uitleenbeurt van een jaar, waarbij Cercle ook over een aankoopoptie beschikt.

BUITENLAND
Na zijn doortocht bij het Spaanse Real Sociedad, is Adnan Januzaj een vrije speler en daarmee ook een gegeerd transferdoelwit van tal van clubs. Volgens The Sun is Frank Lampard bijvoorbeeld gecharmeerd door de aanvaller. De manager van Everton ziet in de stijlrijke flankspeler een ideale aanvulling voor zijn kern. Enkele weken geleden leek de toekomst van de Belgische Kosovaar nog in Italië te liggen maar de interesse van Napoli lijkt te gaan liggen zijn.



Bayern München blijft maar gaan op de zomerse transfermarkt. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Dat bod werd evenwel meteen geweigerd, Leipzig wil voorlopig niet meewerken aan een transfer.



Zinho Vanheusden keerde deze zomer terug naar moederclub Internazionale, een basisplaats bij de Nerazzuri zat er niet in. Een nieuwe huurbeurt drong zich op en die heeft hij nu gevonden bij AZ Alkmaar. Zo bevestigde Directeur Voetbalzaken Max Huiberts bij RTL7. Op een paar punten en komma's na is de deal volledig rond.



Bij Paris Saint-Germain wordt de zomerse transferwindow beschouwd als grote kuis. Na één jaar lijkt het zo al einde verhaal voor Georginio Wijnaldum. De Nederlandse middenvelder komt niet in de plannen voor en mag dus weer uitkijken naar een nieuwe club. Volgens de krant L'Equipe heeft hij zelfs al zijn nieuwe bestemming gekozen: AS Roma. De Romeinen zouden wel wat voelen voor een huurdeal.

Journalist Rodrigo Vàzquez, in eigen land actief bij sportzender Sport890, is echter zeker: Luis Suarez vertrekt naar Nacional, een ploeg uit Uruguay. Suarez zou echter maar een contract tekenen tot aan het WK in november. Nadien heeft hij dan de keuze om opnieuw richting Europa te trekken of een laatste lucratief aanbod te overwegen uit een ander land.

LEES OOK: 'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

76
76
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

25
25
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

220
220
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

87
87
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

144
144
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

345
345
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

231
231
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

269
269
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

59
59
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

148
148
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

137
137
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

265
265
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

420
420
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

97
97
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws