TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

door
TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan blijft werken aan de komst van Charles De Ketelaere. Woensdag reisde een delegatie speciaal af naar België om te onderhandelen met Club Brugge. De Italianen brachten voorlopig geen nieuw bod uit, maar hadden het wel over een constructief gesprek. Volgens CalcioMercato werd ook de naam van Noah Mbamba ter sprake gebracht tijdens het onderhoud. Maar Blauw-Zwart maakte duidelijk dat de jonge middenvelder/verdediger absoluut niet te koop is.



RSC Anderlecht leek opnieuw zaken te doen met het Burnley FC van Vincent Kompany. Maar volgens Engelse bronnen is de transfer van Bart Verbruggen dan toch op de helling komen te staan. De twee clubs zouden het niet eens geraken over de transfersom van de doelman. Afwachten of Burnley alsnog een doorbraak kan forceren, vooralsnog lijkt de talentvolle Nederlander gewoon in Brussel te blijven.



Sporting Charleroi wil weer mee gaan strijden voor een plekje in de Play-Offs van de Jupiler Pro League. Coach Edward Still zal daarvoor geen beroep meer kunnen doen op Aboubakar Keita. De middenvelder, die geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen, werd een jaartje verhuurd. Zo zal hij in de komende maanden de kleuren van het Israëlische Ness Ziona verdedigen.

De Braziliaan Heitor bevestigt dat hij op het punt staat om naar Cercle Brugge te verkassen. De 21-jarige rechtsachter werd eerder deze zomer uitgebreid aan Club Brugge gelinkt, maar belandt uiteindelijk dus bij de stadsgenoot. Volgens Globo gaat het om een uitleenbeurt van een jaar, waarbij Cercle ook over een aankoopoptie beschikt.

BUITENLAND
Na zijn doortocht bij het Spaanse Real Sociedad, is Adnan Januzaj een vrije speler en daarmee ook een gegeerd transferdoelwit van tal van clubs. Volgens The Sun is Frank Lampard bijvoorbeeld gecharmeerd door de aanvaller. De manager van Everton ziet in de stijlrijke flankspeler een ideale aanvulling voor zijn kern. Enkele weken geleden leek de toekomst van de Belgische Kosovaar nog in Italië te liggen maar de interesse van Napoli lijkt te gaan liggen zijn.



Bayern München blijft maar gaan op de zomerse transfermarkt. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Dat bod werd evenwel meteen geweigerd, Leipzig wil voorlopig niet meewerken aan een transfer.



Zinho Vanheusden keerde deze zomer terug naar moederclub Internazionale, een basisplaats bij de Nerazzuri zat er niet in. Een nieuwe huurbeurt drong zich op en die heeft hij nu gevonden bij AZ Alkmaar. Zo bevestigde Directeur Voetbalzaken Max Huiberts bij RTL7. Op een paar punten en komma's na is de deal volledig rond.



Bij Paris Saint-Germain wordt de zomerse transferwindow beschouwd als grote kuis. Na één jaar lijkt het zo al einde verhaal voor Georginio Wijnaldum. De Nederlandse middenvelder komt niet in de plannen voor en mag dus weer uitkijken naar een nieuwe club. Volgens de krant L'Equipe heeft hij zelfs al zijn nieuwe bestemming gekozen: AS Roma. De Romeinen zouden wel wat voelen voor een huurdeal.

Journalist Rodrigo Vàzquez, in eigen land actief bij sportzender Sport890, is echter zeker: Luis Suarez vertrekt naar Nacional, een ploeg uit Uruguay. Suarez zou echter maar een contract tekenen tot aan het WK in november. Nadien heeft hij dan de keuze om opnieuw richting Europa te trekken of een laatste lucratief aanbod te overwegen uit een ander land.

LEES OOK: Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

25
25
Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

19
19
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

24
24
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

71
71
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

51
51
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

46
46
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

262
262
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

105
105
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

99
99
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

172
172
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

181
181
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

54
54
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

69
69
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

133
133
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

873
873
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

232
232
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

257
257
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

290
290
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

114
114
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

100
100
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

78
78
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

302
302
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

157
157
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

284
284
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

544
544

Meer sportnieuws