TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

door
TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan blijft werken aan de komst van Charles De Ketelaere. Woensdag reisde een delegatie speciaal af naar België om te onderhandelen met Club Brugge. De Italianen brachten voorlopig geen nieuw bod uit, maar hadden het wel over een constructief gesprek. Volgens CalcioMercato werd ook de naam van Noah Mbamba ter sprake gebracht tijdens het onderhoud. Maar Blauw-Zwart maakte duidelijk dat de jonge middenvelder/verdediger absoluut niet te koop is.



RSC Anderlecht leek opnieuw zaken te doen met het Burnley FC van Vincent Kompany. Maar volgens Engelse bronnen is de transfer van Bart Verbruggen dan toch op de helling komen te staan. De twee clubs zouden het niet eens geraken over de transfersom van de doelman. Afwachten of Burnley alsnog een doorbraak kan forceren, vooralsnog lijkt de talentvolle Nederlander gewoon in Brussel te blijven.



Sporting Charleroi wil weer mee gaan strijden voor een plekje in de Play-Offs van de Jupiler Pro League. Coach Edward Still zal daarvoor geen beroep meer kunnen doen op Aboubakar Keita. De middenvelder, die geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen, werd een jaartje verhuurd. Zo zal hij in de komende maanden de kleuren van het Israëlische Ness Ziona verdedigen.

De Braziliaan Heitor bevestigt dat hij op het punt staat om naar Cercle Brugge te verkassen. De 21-jarige rechtsachter werd eerder deze zomer uitgebreid aan Club Brugge gelinkt, maar belandt uiteindelijk dus bij de stadsgenoot. Volgens Globo gaat het om een uitleenbeurt van een jaar, waarbij Cercle ook over een aankoopoptie beschikt.

BUITENLAND
Na zijn doortocht bij het Spaanse Real Sociedad, is Adnan Januzaj een vrije speler en daarmee ook een gegeerd transferdoelwit van tal van clubs. Volgens The Sun is Frank Lampard bijvoorbeeld gecharmeerd door de aanvaller. De manager van Everton ziet in de stijlrijke flankspeler een ideale aanvulling voor zijn kern. Enkele weken geleden leek de toekomst van de Belgische Kosovaar nog in Italië te liggen maar de interesse van Napoli lijkt te gaan liggen zijn.



Bayern München blijft maar gaan op de zomerse transfermarkt. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Dat bod werd evenwel meteen geweigerd, Leipzig wil voorlopig niet meewerken aan een transfer.



Zinho Vanheusden keerde deze zomer terug naar moederclub Internazionale, een basisplaats bij de Nerazzuri zat er niet in. Een nieuwe huurbeurt drong zich op en die heeft hij nu gevonden bij AZ Alkmaar. Zo bevestigde Directeur Voetbalzaken Max Huiberts bij RTL7. Op een paar punten en komma's na is de deal volledig rond.



Bij Paris Saint-Germain wordt de zomerse transferwindow beschouwd als grote kuis. Na één jaar lijkt het zo al einde verhaal voor Georginio Wijnaldum. De Nederlandse middenvelder komt niet in de plannen voor en mag dus weer uitkijken naar een nieuwe club. Volgens de krant L'Equipe heeft hij zelfs al zijn nieuwe bestemming gekozen: AS Roma. De Romeinen zouden wel wat voelen voor een huurdeal.

Journalist Rodrigo Vàzquez, in eigen land actief bij sportzender Sport890, is echter zeker: Luis Suarez vertrekt naar Nacional, een ploeg uit Uruguay. Suarez zou echter maar een contract tekenen tot aan het WK in november. Nadien heeft hij dan de keuze om opnieuw richting Europa te trekken of een laatste lucratief aanbod te overwegen uit een ander land.

LEES OOK: Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

20
20
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

63
63
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

37
37
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

143
143
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

64
64
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

39
39
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

29
29
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

107
107
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

111
111
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

176
176
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

107
107
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

155
155
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

140
140
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

484
484
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

180
180
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

74
74
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

89
89
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

153
153
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

237
237
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

580
580
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

175
175
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

173
173

Meer sportnieuws