TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

door
TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan blijft werken aan de komst van Charles De Ketelaere. Woensdag reisde een delegatie speciaal af naar België om te onderhandelen met Club Brugge. De Italianen brachten voorlopig geen nieuw bod uit, maar hadden het wel over een constructief gesprek. Volgens CalcioMercato werd ook de naam van Noah Mbamba ter sprake gebracht tijdens het onderhoud. Maar Blauw-Zwart maakte duidelijk dat de jonge middenvelder/verdediger absoluut niet te koop is.



RSC Anderlecht leek opnieuw zaken te doen met het Burnley FC van Vincent Kompany. Maar volgens Engelse bronnen is de transfer van Bart Verbruggen dan toch op de helling komen te staan. De twee clubs zouden het niet eens geraken over de transfersom van de doelman. Afwachten of Burnley alsnog een doorbraak kan forceren, vooralsnog lijkt de talentvolle Nederlander gewoon in Brussel te blijven.



Sporting Charleroi wil weer mee gaan strijden voor een plekje in de Play-Offs van de Jupiler Pro League. Coach Edward Still zal daarvoor geen beroep meer kunnen doen op Aboubakar Keita. De middenvelder, die geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen, werd een jaartje verhuurd. Zo zal hij in de komende maanden de kleuren van het Israëlische Ness Ziona verdedigen.

De Braziliaan Heitor bevestigt dat hij op het punt staat om naar Cercle Brugge te verkassen. De 21-jarige rechtsachter werd eerder deze zomer uitgebreid aan Club Brugge gelinkt, maar belandt uiteindelijk dus bij de stadsgenoot. Volgens Globo gaat het om een uitleenbeurt van een jaar, waarbij Cercle ook over een aankoopoptie beschikt.

BUITENLAND
Na zijn doortocht bij het Spaanse Real Sociedad, is Adnan Januzaj een vrije speler en daarmee ook een gegeerd transferdoelwit van tal van clubs. Volgens The Sun is Frank Lampard bijvoorbeeld gecharmeerd door de aanvaller. De manager van Everton ziet in de stijlrijke flankspeler een ideale aanvulling voor zijn kern. Enkele weken geleden leek de toekomst van de Belgische Kosovaar nog in Italië te liggen maar de interesse van Napoli lijkt te gaan liggen zijn.



Bayern München blijft maar gaan op de zomerse transfermarkt. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Dat bod werd evenwel meteen geweigerd, Leipzig wil voorlopig niet meewerken aan een transfer.



Zinho Vanheusden keerde deze zomer terug naar moederclub Internazionale, een basisplaats bij de Nerazzuri zat er niet in. Een nieuwe huurbeurt drong zich op en die heeft hij nu gevonden bij AZ Alkmaar. Zo bevestigde Directeur Voetbalzaken Max Huiberts bij RTL7. Op een paar punten en komma's na is de deal volledig rond.



Bij Paris Saint-Germain wordt de zomerse transferwindow beschouwd als grote kuis. Na één jaar lijkt het zo al einde verhaal voor Georginio Wijnaldum. De Nederlandse middenvelder komt niet in de plannen voor en mag dus weer uitkijken naar een nieuwe club. Volgens de krant L'Equipe heeft hij zelfs al zijn nieuwe bestemming gekozen: AS Roma. De Romeinen zouden wel wat voelen voor een huurdeal.

Journalist Rodrigo Vàzquez, in eigen land actief bij sportzender Sport890, is echter zeker: Luis Suarez vertrekt naar Nacional, een ploeg uit Uruguay. Suarez zou echter maar een contract tekenen tot aan het WK in november. Nadien heeft hij dan de keuze om opnieuw richting Europa te trekken of een laatste lucratief aanbod te overwegen uit een ander land.

LEES OOK: Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

16
16
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

15
15
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

58
58
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

21
21
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

17
17
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

160
160
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

272
272
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

251
251
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

38
38
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

34
34
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

225
225
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

251
251
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

241
241
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

277
277
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

222
222
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

89
89
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

337
337
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

578
578
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

387
387
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

538
538
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

139
139
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112

Meer sportnieuws