TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

door
TU: 'Milan wil tweede Club-speler, Bayern niet te stoppen'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan blijft werken aan de komst van Charles De Ketelaere. Woensdag reisde een delegatie speciaal af naar België om te onderhandelen met Club Brugge. De Italianen brachten voorlopig geen nieuw bod uit, maar hadden het wel over een constructief gesprek. Volgens CalcioMercato werd ook de naam van Noah Mbamba ter sprake gebracht tijdens het onderhoud. Maar Blauw-Zwart maakte duidelijk dat de jonge middenvelder/verdediger absoluut niet te koop is.



RSC Anderlecht leek opnieuw zaken te doen met het Burnley FC van Vincent Kompany. Maar volgens Engelse bronnen is de transfer van Bart Verbruggen dan toch op de helling komen te staan. De twee clubs zouden het niet eens geraken over de transfersom van de doelman. Afwachten of Burnley alsnog een doorbraak kan forceren, vooralsnog lijkt de talentvolle Nederlander gewoon in Brussel te blijven.



Sporting Charleroi wil weer mee gaan strijden voor een plekje in de Play-Offs van de Jupiler Pro League. Coach Edward Still zal daarvoor geen beroep meer kunnen doen op Aboubakar Keita. De middenvelder, die geen hoofdrol speelde in de sportieve plannen, werd een jaartje verhuurd. Zo zal hij in de komende maanden de kleuren van het Israëlische Ness Ziona verdedigen.

De Braziliaan Heitor bevestigt dat hij op het punt staat om naar Cercle Brugge te verkassen. De 21-jarige rechtsachter werd eerder deze zomer uitgebreid aan Club Brugge gelinkt, maar belandt uiteindelijk dus bij de stadsgenoot. Volgens Globo gaat het om een uitleenbeurt van een jaar, waarbij Cercle ook over een aankoopoptie beschikt.

BUITENLAND
Na zijn doortocht bij het Spaanse Real Sociedad, is Adnan Januzaj een vrije speler en daarmee ook een gegeerd transferdoelwit van tal van clubs. Volgens The Sun is Frank Lampard bijvoorbeeld gecharmeerd door de aanvaller. De manager van Everton ziet in de stijlrijke flankspeler een ideale aanvulling voor zijn kern. Enkele weken geleden leek de toekomst van de Belgische Kosovaar nog in Italië te liggen maar de interesse van Napoli lijkt te gaan liggen zijn.



Bayern München blijft maar gaan op de zomerse transfermarkt. Om het middenveld te versterken is het vizier andermaal op RB Leipzig gericht. Zo wil Bayern ook Konrad Laimer weghalen bij de ex-club van coach Julian Nagelsmann. Volgens BILD werd inmiddels ook een bod neergelegd van zo'n 23 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Dat bod werd evenwel meteen geweigerd, Leipzig wil voorlopig niet meewerken aan een transfer.



Zinho Vanheusden keerde deze zomer terug naar moederclub Internazionale, een basisplaats bij de Nerazzuri zat er niet in. Een nieuwe huurbeurt drong zich op en die heeft hij nu gevonden bij AZ Alkmaar. Zo bevestigde Directeur Voetbalzaken Max Huiberts bij RTL7. Op een paar punten en komma's na is de deal volledig rond.



Bij Paris Saint-Germain wordt de zomerse transferwindow beschouwd als grote kuis. Na één jaar lijkt het zo al einde verhaal voor Georginio Wijnaldum. De Nederlandse middenvelder komt niet in de plannen voor en mag dus weer uitkijken naar een nieuwe club. Volgens de krant L'Equipe heeft hij zelfs al zijn nieuwe bestemming gekozen: AS Roma. De Romeinen zouden wel wat voelen voor een huurdeal.

Journalist Rodrigo Vàzquez, in eigen land actief bij sportzender Sport890, is echter zeker: Luis Suarez vertrekt naar Nacional, een ploeg uit Uruguay. Suarez zou echter maar een contract tekenen tot aan het WK in november. Nadien heeft hij dan de keuze om opnieuw richting Europa te trekken of een laatste lucratief aanbod te overwegen uit een ander land.

LEES OOK: Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

4
4
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

30
30
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

43
43
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

65
65
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

134
134
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

36
36
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

211
211
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

437
437
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

156
156
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

371
371
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

72
72
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

110
110
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

97
97
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

299
299
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

59
59
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

216
216
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

165
165
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

338
338
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

73
73
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

197
197
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

189
189
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

159
159
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

119
119
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

92
92
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

96
96

Meer sportnieuws