'Genkse transfertrein vertrokken: nieuw miljoenenbod'

door
'Genkse transfertrein vertrokken: nieuw miljoenenbod'

Ook voor KRC Genk gaat komend weekend een nieuw seizoen van start, de Limburgers openen de competitie met de lastige verplaatsing op het veld van Club Brugge. Ondertussen wordt er wel nog volop aan de selectie van coach Wouter Vrancken gesleuteld. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.


Racing wil nog verschillende spelers van de hand doen voor het sluiten van de transfermarkt. Voor Theo Bongonda, die zelfs niet werd meegenomen op stage, is het Genkse verhaal sowieso voorbij. Daarnaast zien de Limburgers mogelijk ook enkele sterkhouders vertrekken. Jhon Lucumi en Paul Onuachu azen bijvoorbeeld op een nieuw avontuur. En Kristian Thorstvedt is inmiddels zelfs al vertrokken.

De Noor gaat namelijk in de Serie A voetballen, Sassuolo telde zo'n 10 miljoen euro neer om hem over te nemen. Inmiddels haalde Racing ook al een directe vervanger in huis. Zo werd maandag de komst van Nicolas Castro afgerond. De Argentijnse spelmaker tekende voor vijf seizoen in de Cegeka Arena. En daar krijgt hij mogelijk snel het gezelschap van een landgenoot. Zo heeft Genk ook zijn zinnen gezet op Fausto Vera.

NIEUW BOD
De belangstelling in de 22-jarige belofte-international van Argentinië, die destijds ook al in beeld was bij Anderlecht, lijkt behoorlijk concreet. Eerder werd vanuit Argentinië beweerd dat Genk inmiddels een bod heef neergelegd bij zijn huidige club Argentinos Juniors. Het zou gaan om een aanbieding van enkele miljoenen voor 70% van de transferrechten. Dat was niet toereikend, maar de bekende journalist César Luiz Merlo beweert nu dat Racing inmiddels een nieuw bod heeft neergelegd. Zo werden de bonussen en betalingstermijnen aangepast in het voordeel van Argentinos Juniors. Club en speler zouden nog geen beslissing genomen hebben, maar Racing lijkt het dossier naar zich toe te trekken.

LEES OOK: Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

82
82
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

24
24
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

44
44
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

137
137
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

26
26
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

69
69
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

125
125
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

65
65
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

131
131
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

81
81
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

150
150
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

53
53
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

319
319
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

388
388
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

174
174
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

76
76
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

361
361
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

256
256
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

42
42
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

414
414
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

110
110
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

562
562
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

131
131
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

567
567

Meer sportnieuws