'Genkse transfertrein vertrokken: nieuw miljoenenbod'

door
'Genkse transfertrein vertrokken: nieuw miljoenenbod'

Ook voor KRC Genk gaat komend weekend een nieuw seizoen van start, de Limburgers openen de competitie met de lastige verplaatsing op het veld van Club Brugge. Ondertussen wordt er wel nog volop aan de selectie van coach Wouter Vrancken gesleuteld. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.


Racing wil nog verschillende spelers van de hand doen voor het sluiten van de transfermarkt. Voor Theo Bongonda, die zelfs niet werd meegenomen op stage, is het Genkse verhaal sowieso voorbij. Daarnaast zien de Limburgers mogelijk ook enkele sterkhouders vertrekken. Jhon Lucumi en Paul Onuachu azen bijvoorbeeld op een nieuw avontuur. En Kristian Thorstvedt is inmiddels zelfs al vertrokken.

De Noor gaat namelijk in de Serie A voetballen, Sassuolo telde zo'n 10 miljoen euro neer om hem over te nemen. Inmiddels haalde Racing ook al een directe vervanger in huis. Zo werd maandag de komst van Nicolas Castro afgerond. De Argentijnse spelmaker tekende voor vijf seizoen in de Cegeka Arena. En daar krijgt hij mogelijk snel het gezelschap van een landgenoot. Zo heeft Genk ook zijn zinnen gezet op Fausto Vera.

NIEUW BOD
De belangstelling in de 22-jarige belofte-international van Argentinië, die destijds ook al in beeld was bij Anderlecht, lijkt behoorlijk concreet. Eerder werd vanuit Argentinië beweerd dat Genk inmiddels een bod heef neergelegd bij zijn huidige club Argentinos Juniors. Het zou gaan om een aanbieding van enkele miljoenen voor 70% van de transferrechten. Dat was niet toereikend, maar de bekende journalist César Luiz Merlo beweert nu dat Racing inmiddels een nieuw bod heeft neergelegd. Zo werden de bonussen en betalingstermijnen aangepast in het voordeel van Argentinos Juniors. Club en speler zouden nog geen beslissing genomen hebben, maar Racing lijkt het dossier naar zich toe te trekken.

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

4
4
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

13
13
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

81
81
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

37
37
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

20
20
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

78
78
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

172
172
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

386
386
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

103
103
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

90
90
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

409
409
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

109
109
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

151
151
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

392
392
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

233
233
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

224
224
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

249
249
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

79
79
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

123
123
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

201
201
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

137
137
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

621
621

Meer sportnieuws