'Koulibaly versiert transferklapper naar Premier League-top'

door
'Koulibaly versiert transferklapper naar Premier League-top'

Chelsea FC is begonnen aan een nieuw hoofdstuk in zijn clubgeschiedenis. De Blues kwamen eind vorig seizoen immers in handen van een investeringsroep rond de Amerikaan Todd Boehly. En die nieuwe eigenaars willen zich duidelijk laten gelden op de transfermarkt.


Boehly en zijn mede-investeerders toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. En ondertussen zijn ze ook volop bezig met de A-kern. Zo werd al afscheid genomen van Antonio Rüdiger, Andreas Christensen (beiden transfervrij) en Romelu Lukaku (verhuurd aan Internazionale). Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen. Raheem Sterling (Manchester City) lijkt alvast op komst en de bedoeling is om nog een topaanvaller aan te trekken. Maar ook de defensie heeft nood aan vers bloed.

Op het verlanglijstje staan alvast verschillende namen. Jules Koundé (Sevilla FC) en Presnel Kimpembe (PSG) zouden er goed opstaan bij coach Thomas Tuchel. Hetzelfde geldt voor Matthijs de Ligt (Juventus) en Nathan Aké (Manchester City). Maar de dossiers van de Fransmannen en Nederlanders zijn om uiteenlopende redenen behoorlijk gecompliceerd. En inmiddels zou Chelsea een ideaal alternatief hebben gevonden.

40 MILJOEN
Zo meldt de bekende journalist Fabrice Hawkins dat Kalidou Koulibaly op weg is naar Stamford Bridge. De beresterke Senegalees verhuisde destijds van KRC Genk naar SSC Napoli en groeide daar uit tot één van de betere verdedigers op de Europese velden. Zowat elke mercato werd hij wel aan een toptransfer gelinkt, maar telkens was de vraagprijs te hoog. Nu hij zijn laatste contractjaar is ingegaan heeft Napoli dan ook water bij de wijn gedaan. Zo zouden de Italianen vrede nemen met 40 miljoen euro. De 31-jarige Koulibaly zou zelf dan weer voor drie seizoenen tekenen.

LEES OOK: Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

Welke verdediger zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

80
80
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

11
11
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

77
77
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

125
125
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

111
111
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

138
138
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

201
201
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

156
156
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

460
460
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

117
117
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

249
249
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

179
179
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

143
143
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

362
362
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

146
146
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

143
143
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

63
63
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

199
199
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

395
395
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

415
415
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

308
308
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

78
78
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

630
630
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

163
163

Meer sportnieuws