'Koulibaly versiert transferklapper naar Premier League-top'

209
'Koulibaly versiert transferklapper naar Premier League-top'

Chelsea FC is begonnen aan een nieuw hoofdstuk in zijn clubgeschiedenis. De Blues kwamen eind vorig seizoen immers in handen van een investeringsroep rond de Amerikaan Todd Boehly. En die nieuwe eigenaars willen zich duidelijk laten gelden op de transfermarkt.


Boehly en zijn mede-investeerders toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. En ondertussen zijn ze ook volop bezig met de A-kern. Zo werd al afscheid genomen van Antonio Rüdiger, Andreas Christensen (beiden transfervrij) en Romelu Lukaku (verhuurd aan Internazionale). Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen. Raheem Sterling (Manchester City) lijkt alvast op komst en de bedoeling is om nog een topaanvaller aan te trekken. Maar ook de defensie heeft nood aan vers bloed.

Op het verlanglijstje staan alvast verschillende namen. Jules Koundé (Sevilla FC) en Presnel Kimpembe (PSG) zouden er goed opstaan bij coach Thomas Tuchel. Hetzelfde geldt voor Matthijs de Ligt (Juventus) en Nathan Aké (Manchester City). Maar de dossiers van de Fransmannen en Nederlanders zijn om uiteenlopende redenen behoorlijk gecompliceerd. En inmiddels zou Chelsea een ideaal alternatief hebben gevonden.

40 MILJOEN
Zo meldt de bekende journalist Fabrice Hawkins dat Kalidou Koulibaly op weg is naar Stamford Bridge. De beresterke Senegalees verhuisde destijds van KRC Genk naar SSC Napoli en groeide daar uit tot één van de betere verdedigers op de Europese velden. Zowat elke mercato werd hij wel aan een toptransfer gelinkt, maar telkens was de vraagprijs te hoog. Nu hij zijn laatste contractjaar is ingegaan heeft Napoli dan ook water bij de wijn gedaan. Zo zouden de Italianen vrede nemen met 40 miljoen euro. De 31-jarige Koulibaly zou zelf dan weer voor drie seizoenen tekenen.

LEES OOK: 'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Welke verdediger zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

3
3
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

6
6
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

21
21
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

54
54
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

61
61
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

142
142
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

135
135
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

114
114
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

128
128
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

100
100
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

189
189
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

232
232
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

84
84
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

115
115
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

91
91
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

231
231
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1056
1056
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

176
176

Meer sportnieuws