'Koulibaly versiert transferklapper naar Premier League-top'

door
'Koulibaly versiert transferklapper naar Premier League-top'

Chelsea FC is begonnen aan een nieuw hoofdstuk in zijn clubgeschiedenis. De Blues kwamen eind vorig seizoen immers in handen van een investeringsroep rond de Amerikaan Todd Boehly. En die nieuwe eigenaars willen zich duidelijk laten gelden op de transfermarkt.


Boehly en zijn mede-investeerders toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. En ondertussen zijn ze ook volop bezig met de A-kern. Zo werd al afscheid genomen van Antonio Rüdiger, Andreas Christensen (beiden transfervrij) en Romelu Lukaku (verhuurd aan Internazionale). Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen. Raheem Sterling (Manchester City) lijkt alvast op komst en de bedoeling is om nog een topaanvaller aan te trekken. Maar ook de defensie heeft nood aan vers bloed.

Op het verlanglijstje staan alvast verschillende namen. Jules Koundé (Sevilla FC) en Presnel Kimpembe (PSG) zouden er goed opstaan bij coach Thomas Tuchel. Hetzelfde geldt voor Matthijs de Ligt (Juventus) en Nathan Aké (Manchester City). Maar de dossiers van de Fransmannen en Nederlanders zijn om uiteenlopende redenen behoorlijk gecompliceerd. En inmiddels zou Chelsea een ideaal alternatief hebben gevonden.

40 MILJOEN
Zo meldt de bekende journalist Fabrice Hawkins dat Kalidou Koulibaly op weg is naar Stamford Bridge. De beresterke Senegalees verhuisde destijds van KRC Genk naar SSC Napoli en groeide daar uit tot één van de betere verdedigers op de Europese velden. Zowat elke mercato werd hij wel aan een toptransfer gelinkt, maar telkens was de vraagprijs te hoog. Nu hij zijn laatste contractjaar is ingegaan heeft Napoli dan ook water bij de wijn gedaan. Zo zouden de Italianen vrede nemen met 40 miljoen euro. De 31-jarige Koulibaly zou zelf dan weer voor drie seizoenen tekenen.

LEES OOK: 'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback krijgt vorm'

Welke verdediger zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

België maakt indruk: L'Equipe vol lof voor twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

0
0
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback krijgt vorm'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

88
88
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

242
242
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

102
102
Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

48
48
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

45
45
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

127
127
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

69
69
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

53
53
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

309
309
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

129
129
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

115
115
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

186
186
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

198
198
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

56
56
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

76
76
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

146
146
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

936
936
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

271
271
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

295
295
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

123
123
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

103
103
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

82
82
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

308
308
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

162
162

Meer sportnieuws