'Mercato Genk ontploft: drie deals in afrondende fase'

door
'Mercato Genk ontploft: drie deals in afrondende fase'

Na de zwakke prestaties van in de voorbije jaargang, wordt deze zomer heel wat transferbeweging verwacht bij KRC Genk. Maar tot dusver bleef het in de Cegeka Arena opvallend stil aan het transferfront. Daar lijkt nu echter verandering in te gaan komen, zo zouden een aantal deals nabij zijn.


Volgens Bob Faesen, Genk-watcher voor Het Laatste Nieuws, zijn er drie transfers die momenteel in de afrondende fase zitten. Die van Theo Bongonda bijvoorbeeld. Dat de wispelturige aanvaller zou vertrekken is al lang geen geheim meer, vandaar dat hij ook niet meeging op stage. En de Congolese international lijkt nu voor een lucratief avontuur te kiezen. Zo zou hij op punt staan om bij Al-Ain aan de slag te gaan. Hoeveel de club uit de Emiraten betaalt, is vooralsnog niet bekend.

Daarnaast staat ook Kristian Thorstvedt op vertrekken. Vorige week geraakte bekend dat Sassuolo zijn zinnen heeft gezet op Noorse middenvelder. En de Italianen lieten er geen gras over groeien. Zo werd al snel een akkoord bereikt met alle partijen. Thorstvedt zou afgelopen weekend ook naar Italië zijn afgereisd voor zijn medische en fysieke proeven. Normaal gezien wordt de transfer dus eerstdaags aangekondigd. Racing zou zo'n 10 miljoen euro aan hem verdienen.

ARGENTIJNSE AANWINSTEN
Een deel van die opbrengsten zal gebruikt worden om een geschikte vervanger aan te trekken. Volgens Faesen is Nicolas Castro namelijk goed en wel op weg naar de Limburgse mijnstad. De 21-jarige Argentijn moet de overstap maken van Newell's Old Boys, de ex-club van ene Lionel Messi. Hoeveel Castro precies moet kosten is voorlopig niet bekend. Overigens blijft ook zijn landgenoot Fausto Vera in beeld, maar hij is vooralsnog te duur.

LEES OOK: "Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

4
4
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

117
117
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

151
151
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

144
144
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

137
137
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

22
22
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

283
283
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

301
301
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

67
67
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

170
170
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

39
39
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

78
78
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

308
308
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

739
739
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

341
341
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

870
870
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

96
96
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

293
293
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

452
452
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

63
63
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

274
274
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

51
51
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

346
346
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

25
25

Meer sportnieuws