'Extra versterking Antwerp: prestigedossier op tafel'

367 stemmen
'Extra versterking Antwerp: prestigedossier op tafel'

Antwerp FC lijkt stilaan onder stoom te geraken voor de start van het nieuwe seizoen. Zo laat de ploeg van nieuwe coach Mark van Bommel bijzonder veelbelovende resultaten noteren tijdens de oefenmatchen. En dat terwijl de Great Old nog volop in de weer is op de transfermarkt.


Zo is het de bedoeling dat er in de komende weken en maanden nog flink aan de selectie gesleuteld zal worden. "Jullie mogen nog wat verwachten de komende periode, want we zijn er nog niet", verklaarde Overmars deze week zelf nog in een interview op de clubkanalen. Sowieso zal de huidige kern nog verder afgeslankt worden. Van Bommel mikt immers op een groep van zo'n 24 veldspelers en een 4tal doelmannen.

Maar uiteraard zal er ook nog verder versterking bij komen. Momenteel zijn Vincent Janssen en Christopher Scott de enige directe aanwinsten. Volgens Het Laatste Nieuws is het echter de bedoeling om zeker nog een 3 à 4 extra versterkingen aan te trekken. Sowieso staat een extra linksback op de verlanglijst. Daarvoor wordt de Argentijn Gaston Avila genoemd. Ook op het middenveld en in de aanvalslinie is wat extra mankracht niet uitgesloten.

PRESTIGEDEAL
Daarnaast blijft de Great Old ook werk maken van een extra prestige-transfer. De naam van Dries Mertens blijft circuleren, maar zijn komst lijkt onwaarschijnlijk. Bij HLN weet men echter dat het dossier van Toby Alderweireld wel hoog op de stapel ligt. De Rode Duivel zou zelf alvast openstaan voor een overgang naar de Bosuil, al wordt het niet evident om aan de financiële vereisten te voldoen.

LEES OOK: 'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Antwerp hoort nu al bij de drie grootste titelfavorieten voor volgend seizoen ...

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

70
70
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

6
6
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

37
37
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

56
56
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

55
55
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

126
126
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

23
23
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

114
114
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

242
242
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

308
308
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

294
294
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

53
53
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

106
106
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

109
109
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

50
50
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

297
297
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

298
298
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws