'Genk vindt akkoord: transfer van 10 miljoen'

door
'Genk vindt akkoord: transfer van 10 miljoen'

Na de dramatische prestaties van in het voorbije seizoen, besloot KRC Genk zijn sportieve lot in de handen van coach Wouter Vrancken te leggen. Die zal de club opnieuw naar de successen van weleer moeten leiden. Maar daarvoor zal Vrancken naar alle waarschijnlijkheid niet op Kristian Thorstvedt kunnen rekenen.


Eind vorig seizoen werd al duidelijk dat de sportieve leiding tijdens de zomermercato aan de spelersgroep zou sleutelen. Spelers als Theo Bongonda, Jhon Lucumi werden/worden nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers. Een transfer van Thorstvedt hoorde oorspronkelijk echter niet tot de plannen. De Noorse international verlengde eind april nog zijn contract tot medio 2025.

Maar nu blijkt de middenvelder dan toch op weg naar de uitgang. Zo geraakte eerder deze week bekend dat Thorstvedt op punt staat om naar de Serie A te verkassen. Zo zou de 23-jarige goed en wel op weg zijn naar de Italiaanse middenmoter Sassuolo. En inmiddels zouden de betrokken partijen ook tot een overeenkomst zijn gekomen.

FORSE WINST
Volgens de bekende transferwatcher Gianluca Di Marzio zal Thorstvedt zaterdag doorreizen naar Italië. Daar zal hij zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kunnen de nodige kribbels gezet worden. Volgens Di Marzio zou Genk zo'n 10 miljoen euro verdienen aan de transfer. En zo boeken de Limburgers een forse winst, de middenvelder werd destijds immers binnengehaald voor een bedrag rond de 1.5 miljoen euro.

LEES OOK: Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

Tien miljoen voor Thorstvedt ...

Meest recent

Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

0
0
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

14
14
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

8
8
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

106
106
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

84
84
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

254
254
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

32
32
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

227
227
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

194
194
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

287
287
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

120
120
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

170
170
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

119
119
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

148
148
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

159
159
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

620
620
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

636
636
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

287
287
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

105
105
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

194
194
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

159
159
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

51
51
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

276
276
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

44
44

Meer sportnieuws