'Genk gaat niet mee in miljoenenstrijd'

door
'Genk gaat niet mee in miljoenenstrijd'

Bij KRC Genk is maandag een nieuwe luik binnen de voorbereiding begonnen, coach Wouter Vrancken en zijn manschappen trokken immers naar Alkmaar voor een zomers oefenkamp. Daar werd woensdag een oefenwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (2-1). Ondertussen blijft het echter wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato.


Sowieso zal er deze zomer nog één en ander bewegen bij Genk, vooral dan uitgaande zijde. Voor Theo Bongonda, die niet werd meegenomen op stage, lijkt het Genkse verhaal sowieso voorbij en ook voor enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen moet een oplossing gevonden worden. Jhon Lucumi en Paul Onuachu azen eveneens op een nieuw avontuur. Terwijl Kristian Thorstvedt nadrukkelijk aan Sassuolo wordt gelinkt.

Maar Racing zal zich zelf ook nog versterken. Onder meer een extra verdedigende middenvelder op het lijstje staan. En daarvoor zou men naar Argentinië lonken. Genk zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op Fausto Vera. Volgens lokale heeft Racing inmiddels een eerste bod neergelegd bij zijn huidige club Argentinos Juniors. Het zou gaan om een aanbieding van 6 miljoen euro voor 70% van de transferrechten, waardoor de Argentijnen recht hebben op 30% van de mogelijke doorverkoopsom.

ZES MILJOEN TEVEEL
Die berichtgeving lijkt echter wat voorbarig. Volgens Het Belang van Limburg, doorgaans goed geïnformeerd over het reilen en zeilen binnen de Cegeka Arena, is Genk wel degelijk geïnteresseerd in de Argentijnse jeugdinternational. Maar het medium voegt daar aan toe dat een transfersom van 6 miljoen euro te hoog gegrepen is. Indien Racing de middenvelder effectief wil binnenhalen, zullen Dimitri De Condé dus nog een stevig potje moeten onderhandelen met Argentinos Juniors.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Waar heeft Genk momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

81
81
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

16
16
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

27
27
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

26
26
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

128
128
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

208
208
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

141
141
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

161
161
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

59
59
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

125
125
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

254
254
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

253
253
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

110
110
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

293
293
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

127
127
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

194
194
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

480
480
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

412
412
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

495
495
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

104
104
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

137
137
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

160
160
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

124
124
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

82
82

Meer sportnieuws