'Genk gaat niet mee in miljoenenstrijd'

272
'Genk gaat niet mee in miljoenenstrijd'

Bij KRC Genk is maandag een nieuwe luik binnen de voorbereiding begonnen, coach Wouter Vrancken en zijn manschappen trokken immers naar Alkmaar voor een zomers oefenkamp. Daar werd woensdag een oefenwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (2-1). Ondertussen blijft het echter wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato.


Sowieso zal er deze zomer nog één en ander bewegen bij Genk, vooral dan uitgaande zijde. Voor Theo Bongonda, die niet werd meegenomen op stage, lijkt het Genkse verhaal sowieso voorbij en ook voor enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen moet een oplossing gevonden worden. Jhon Lucumi en Paul Onuachu azen eveneens op een nieuw avontuur. Terwijl Kristian Thorstvedt nadrukkelijk aan Sassuolo wordt gelinkt.

Maar Racing zal zich zelf ook nog versterken. Onder meer een extra verdedigende middenvelder op het lijstje staan. En daarvoor zou men naar Argentinië lonken. Genk zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op Fausto Vera. Volgens lokale heeft Racing inmiddels een eerste bod neergelegd bij zijn huidige club Argentinos Juniors. Het zou gaan om een aanbieding van 6 miljoen euro voor 70% van de transferrechten, waardoor de Argentijnen recht hebben op 30% van de mogelijke doorverkoopsom.

ZES MILJOEN TEVEEL
Die berichtgeving lijkt echter wat voorbarig. Volgens Het Belang van Limburg, doorgaans goed geïnformeerd over het reilen en zeilen binnen de Cegeka Arena, is Genk wel degelijk geïnteresseerd in de Argentijnse jeugdinternational. Maar het medium voegt daar aan toe dat een transfersom van 6 miljoen euro te hoog gegrepen is. Indien Racing de middenvelder effectief wil binnenhalen, zullen Dimitri De Condé dus nog een stevig potje moeten onderhandelen met Argentinos Juniors.

LEES OOK: Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

Waar heeft Genk momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

0
0
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

161
161
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

71
71
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

165
165
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

93
93
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

107
107
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

207
207
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

478
478
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

18
18
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

87
87
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

172
172
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

135
135
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

146
146
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

713
713
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

232
232
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

499
499
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

898
898
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

185
185
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

118
118
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

109
109
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

550
550
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

454
454
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

80
80
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

120
120
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

146
146

Meer sportnieuws