'Genk legt bod van zes miljoen euro neer'

door
'Genk legt bod van zes miljoen euro neer'

Bij KRC Genk is maandag een nieuwe luik binnen de voorbereiding begonnen, coach Wouter Vrancken en zijn manschappen trokken immers naar Alkmaar voor een zomers oefenkamp. Daar werd woensdag een oefenwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (2-1). Ondertussen blijft het echter wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato.


Vlak na het voorbije seizoen lag de focus van het Genkse bestuur op het vormen van een nieuwe sportieve omkadering rond Vrancken. Nu die op punt staat, kunnen Dimitri De Condé en co zich volledig toeleggen op het vormen van de selectie. De verwachting is namelijk dat er nog heel wat zal bewegen aan uitgaande zijde. Voor Theo Bongonda, die niet werd meegenomen op stage, lijkt het Genkse verhaal sowieso voorbij en ook voor enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen moet een oplossing gevonden worden.

Daarnaast zien de Limburgers mogelijk ook enkele sterkhouders vertrekken. Jhon Lucumi en Paul Onuachu azen bijvoorbeeld op een nieuw avontuur. Maar vooral Kristian Thorstvedt lijkt op weg naar de uitgang. Zo geraakte eerder deze week bekend dat de Noor dicht bij een overstap naar Sassuolo staat. Indien de Thorstvedt effectief vertrekt, zou er op het middenveld wel nog wat versterking moeten bijkomen. En daarvoor zou Racing naar Argentinië lonken.

ZES MILJOEN
Genk zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op Fausto Vera. En de belangstelling in de 22-jarige belofte-international van Argentinië, die destijds ook al in beeld was bij Anderlecht, lijkt behoorlijk concreet. Volgens TyC-journalist German Garcia Grova heeft Racing inmiddels een eerste bod neergelegd bij zijn huidige club Argentinos Juniors. Het zou gaan om een aanbieding van 6 miljoen euro voor 70% van de transferrechten. Met andere woorden: bij een mogelijke doorverkoop zou de Argentijnse club recht hebben op 30 procent van die transfersom. Of het bod toereikend is, werd vooralsnog niet gemeld.

LEES OOK: Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Genk heeft vooral nood aan versterking in andere linies ...

Meest recent

Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

4
4
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

26
26
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

67
67
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

32
32
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

109
109
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

111
111
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

181
181
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

72
72
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

86
86
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

39
39
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

291
291
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

202
202
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

265
265
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

354
354
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

148
148
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

286
286
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1169
1169
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

110
110
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

54
54
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

675
675
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

726
726
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

190
190
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262

Meer sportnieuws