'Genk legt bod van zes miljoen euro neer'

door
'Genk legt bod van zes miljoen euro neer'

Bij KRC Genk is maandag een nieuwe luik binnen de voorbereiding begonnen, coach Wouter Vrancken en zijn manschappen trokken immers naar Alkmaar voor een zomers oefenkamp. Daar werd woensdag een oefenwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (2-1). Ondertussen blijft het echter wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato.


Vlak na het voorbije seizoen lag de focus van het Genkse bestuur op het vormen van een nieuwe sportieve omkadering rond Vrancken. Nu die op punt staat, kunnen Dimitri De Condé en co zich volledig toeleggen op het vormen van de selectie. De verwachting is namelijk dat er nog heel wat zal bewegen aan uitgaande zijde. Voor Theo Bongonda, die niet werd meegenomen op stage, lijkt het Genkse verhaal sowieso voorbij en ook voor enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen moet een oplossing gevonden worden.

Daarnaast zien de Limburgers mogelijk ook enkele sterkhouders vertrekken. Jhon Lucumi en Paul Onuachu azen bijvoorbeeld op een nieuw avontuur. Maar vooral Kristian Thorstvedt lijkt op weg naar de uitgang. Zo geraakte eerder deze week bekend dat de Noor dicht bij een overstap naar Sassuolo staat. Indien de Thorstvedt effectief vertrekt, zou er op het middenveld wel nog wat versterking moeten bijkomen. En daarvoor zou Racing naar Argentinië lonken.

ZES MILJOEN
Genk zou namelijk zijn zinnen hebben gezet op Fausto Vera. En de belangstelling in de 22-jarige belofte-international van Argentinië, die destijds ook al in beeld was bij Anderlecht, lijkt behoorlijk concreet. Volgens TyC-journalist German Garcia Grova heeft Racing inmiddels een eerste bod neergelegd bij zijn huidige club Argentinos Juniors. Het zou gaan om een aanbieding van 6 miljoen euro voor 70% van de transferrechten. Met andere woorden: bij een mogelijke doorverkoop zou de Argentijnse club recht hebben op 30 procent van die transfersom. Of het bod toereikend is, werd vooralsnog niet gemeld.

LEES OOK: Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

🚀

Genk heeft vooral nood aan versterking in andere linies ...

Meest recent

Leko doet boekje open over mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

22
22
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

43
43
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

3
3
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

89
89
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

191
191
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

124
124
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

67
67
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

34
34
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

239
239
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

66
66
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

165
165
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

282
282
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

86
86
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

148
148
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

69
69
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

110
110
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

202
202
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

177
177
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

652
652
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

145
145
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

87
87
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66

Meer sportnieuws