'Antwerp mag nieuwe miljoenenaanwinst vergeten'

door
'Antwerp mag nieuwe miljoenenaanwinst vergeten'

Antwerp haalde deze zomer al stevig uit met de komst van Vincent Janssen en Bayern-talent Christopher Scott, maar daarmee is de Great Old nog lang niet voldaan. Technisch directeur Marc Overmars kondigde al aan dat er nog wat verwacht mag worden en er gaan alvast genoeg doelwitten rond. Zo blijft Toby Alderweireld flirten met de Great Old, maar aasde Overmars ook op een nieuwe deal met Bayern.


Antwerp is immers nog op zoek naar een nieuwe linksachter, want daar kon Sam Vines vorig seizoen niet overtuigen en verder is er enkel nog Ritchie De Laet, die beter tot zijn recht lijkt te komen in het centrum. Overmars liet zijn oog daarom vallen om Omar Richards, die de Duitse kampioen mag verlaten. Het werd echter al zeer snel duidelijk dat een transfer moeilijk zou worden en nu mag de piste helemaal geschrapt worden.

John Percy van de Daily Telegraph meldt immers dat Nottingham Forest op het punt staat zich te versterken met de Engelsman. Er zou al een akkoord zijn over diens komst en ze zouden 10 miljoen euro neertellen voor zijn diensten. Daarnaast haalt de nieuwkomer in de Premier League ook nog Neco Williams weg bij Liverpool.

RENTREE
Nottingham viert komend seizoen na 23 jaar zijn terugkeer op het hoogste niveau en zal daarvoor een beroep doen op een aantal spelers met een Belgisch verleden. Zo versterkten ze zich deze zomer al met Taiwo Awoniyi (ex-Moeskroen en -AA Gent) en Giulian Biancone (ex-Cercle). Ook Jonathan Panzo (ex-Cercle) en Nuno Da Costa (ex-Moeskroen) lopen er rond.


LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Zal Antwerp nog een andere grote naam vinden?

Meest recent

'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

33
33
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

124
124
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

35
35
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

78
78
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

63
63
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

84
84
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

301
301
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

282
282
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

189
189
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

102
102
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

200
200
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

298
298
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

178
178
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

536
536
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

327
327
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

182
182
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

286
286
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

82
82
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

60
60
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

89
89
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

845
845
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

168
168
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

511
511

Meer sportnieuws