'United neemt drastische Ronaldo-beslissing'

190 stemmen
'United neemt drastische Ronaldo-beslissing'

Een jaartje geleden besloot Cristiano Ronaldo om te vertrekken bij Juventus. De Portugese superster keerde door de grote poort terug naar Manchester United, waar hij hoopte om opnieuw voor de prijzen te gaan strijden. Maar dat bleek allerminst het geval en dus wil de aanvaller opnieuw vertrekken.


De Portugees is inmiddels alweer 37 jaar en gaat dus één van zijn laatste seizoenen op het hoogste niveau in. De aanvaller huivert echter bij het gedacht dat hij tijdens die laatste jaren in een selectie terecht zal komen die niet in staat is om voor de prijzen te spelen. Daarom zou de superster een transfer overwegen. Iets wat inmiddels bevestigd wordt door verschillende Europese media.

Naar verluidt was Ronaldo geschokt en diep teleurgesteld over de implosie die de grootmacht in de voorbije jaren heeft doorgemaakt. Hij had gehoopt in een omgeving terecht te komen waar hij opnieuw prijzen kon gaan winnen, maar dat blijkt allerminst het geval. Daarom zou hij zo snel mogelijk een einde willen maken aan zijn tweede ambtstermijn op Old Trafford. Om de club extra onder druk te zetten, daagde hij de voorbije dagen ook niet op tijdens de trainingen.

UNITED DRAAIT BIJ
United was in de voorbije dagen niet echt opgezet met de houding van CR7 en trachtte hem eerst nog op andere gedachten te brengen. Maar volgens The Sun heeft de club inmiddels besloten om toch mee te werken aan een vertrek. Het bestuur zou beseffen dat het zinloos is om de speler tegen zijn zin aan boord te houden. Bovendien wil men een aanslepende soap vermijden. Het wordt dus uitkijken naar welke clubs straks een concreet bod neerleggen.

LEES OOK: Veronique De Kock en Ronaldo: één bericht veranderde allés

Ronaldo kan er beter een punt achter zetten ...

Meest recent

Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

4
4
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

42
42
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

70
70
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

48
48
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

236
236
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

30
30
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

385
385
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

563
563
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

138
138
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

281
281
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

815
815
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

495
495
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

138
138
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

853
853
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

231
231
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

295
295
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

181
181
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

64
64
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

52
52
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

86
86
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

164
164
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

601
601
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

114
114

Meer sportnieuws