Standard kan eindelijk eens een wedstrijd winnen

door
Standard kan eindelijk eens een wedstrijd winnen

Standard beleeft niet meteen een vlotte voorbereiding op het nieuwe seizoen. Nieuwe eigenaar 777 Partners beloofde veel transferactiviteit, maar momenteel is het nog steeds wachten op de eerste aanwinst en vertrekt er zelfs alleen volk. Trainer Ronny Deila moet het zo doen met de ploeg die vorig seizoen teleurstelde en kreeg er niet meteen beterschap in.


De eerste twee oefenwedstrijden eindigden telkens in pijnlijke nederlagen, tegen respectievelijk STVV (0-2) en RWDM (1-2). Maar nu heeft Standard eindelijk eens een wedstrijd kunnen winnen. Op oefenstage in Nederland werd er gespeeld tegen Eredivisionist Go Ahead Eagles en zij kregen van de Luikenaars een 1-5 om de oren.

De Eagles waren nochtans vlak voor het halfuur op voorsprong gekomen via Stokkers, maar amper een minuut later waren ze die voorsprong alweer kwijt. Aanvoerder Dussenne klom het hoogst op een vrijschop van Raskin en kopte binnen. Met die 1-1 gingen we ook rusten, waarop Deila in de tweede helft een volledig nieuw elftal in de strijd gooide.

GHALIDI BLINKT UIT
Ook de 17-jarige Ghalidi mocht opdraven en hij had amper vijf minuten nodig om zijn stempel te drukken met de 1-2. Standard bleek plots helemaal los en nog voor het uur verdubbelde Noubi, ook nog altijd maar 17, de marge. In het slotkwartier werd het zelfs nog een afstraffing nadat ook Shamir zijn goaltje meepikte en Ghalidi nog zijn tweede maakte. De Rouches tanken zo eindelijk wat vertrouwen.


LEES OOK: Theate heeft bizar nieuw kapsel: niemand herkent hem nog

🔥 Populair bij onze lezers

'Proto drukt stempel: groot 'slachtoffer' bij Anderlecht'
'Proto drukt stempel: groot 'slachtoffer' bij Anderlecht'

Zal Standard er staan voor de competitiestart?

Meest recent

'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

49
49
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

251
251
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

19
19
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

32
32
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

50
50
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

667
667
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

274
274
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

120
120
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

108
108
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

1013
1013
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

529
529
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

121
121
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1461
1461
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

150
150
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

476
476
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

164
164
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1316
1316
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

346
346
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

898
898
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

342
342
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

319
319
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

439
439
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1083
1083
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

540
540
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1098
1098

Meer sportnieuws