'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

327
'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

Ook woensdag staat Charles De Ketelaere nog gewoon met Club Brugge op het trainingsveld in Wageningen, maar achter de schermen beweegt er héél wat rond de jonge Rode Duivel. De strijd om zijn handtekening is helemaal losgebarsten, waarbij AC Milan de voorkeur van De Ketelaere zelf wegdraagt. De Italiaanse kampioen zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat met financieel veel aanlokkelijkere voorstellen uit Engeland zwaait.


Zo werd er al bericht over een lucratief bod van Leeds United, maar zij zouden niet de enige club uit de Premier League zijn die al concreet is voor de aanvaller. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft nu immers ook Southampton zich gemeld. De Saints zijn bezig een reputatie te vergaren als broeihaard voor jong talent. Vorige zomer haalden ze bijvoorbeeld Tino Livramento (19) weg bij Chelsea en nu staan ze op het punt om ook Roméo Lavia (18) bij Man City weg te kapen, nadat ze eerder al Gavin Bazunu (20) overnamen van de Citizens.

Dat zal voor De Ketelaere al een interessantere optie zijn dan Leeds, maar voorlopig lijkt zijn voorkeur wel bij Milan te blijven. Alleen zullen de Rossoneri dan wel uit hun pijp moeten komen, want wat ze momenteel bieden ligt ver onder de Brugse vraagprijs én onder wat de Engelse clubs willen betalen. In Italië lijken ze nu alsmaar meer in te zetten op een ruildeal om de prijs te doen zakken.

JUNGDAL
Zo doken dinsdagavond al de namen op van Björklund en Roback als spelers die ze bij Club wel graag zouden zien komen en nu gooien Italiaanse media ook de naam van Andreas Jungdal op tafel. Dat is een 20-jarige Deen die momenteel vierde doelman is bij Milan. De speler zou zelf een overstap naar Club wel zien zitten omdat hij daar meer speelkansen voor zichzelf ziet, al lijkt het sterk dat Club nog een jonge doelman zou halen. Met zelfopgeleide talenten Senne Lammens en Nick Shinton lijken ze op dat vlak immers al goed te zitten, zeker omdat er met Simon Mignolet nog een zeer betrouwbare nummer één staat.

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Zou Southampton een goede optie zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

20
20
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

36
36
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

104
104
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

45
45
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

119
119
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

107
107
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

327
327
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws