'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

327
'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

Ook woensdag staat Charles De Ketelaere nog gewoon met Club Brugge op het trainingsveld in Wageningen, maar achter de schermen beweegt er héél wat rond de jonge Rode Duivel. De strijd om zijn handtekening is helemaal losgebarsten, waarbij AC Milan de voorkeur van De Ketelaere zelf wegdraagt. De Italiaanse kampioen zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat met financieel veel aanlokkelijkere voorstellen uit Engeland zwaait.


Zo werd er al bericht over een lucratief bod van Leeds United, maar zij zouden niet de enige club uit de Premier League zijn die al concreet is voor de aanvaller. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft nu immers ook Southampton zich gemeld. De Saints zijn bezig een reputatie te vergaren als broeihaard voor jong talent. Vorige zomer haalden ze bijvoorbeeld Tino Livramento (19) weg bij Chelsea en nu staan ze op het punt om ook Roméo Lavia (18) bij Man City weg te kapen, nadat ze eerder al Gavin Bazunu (20) overnamen van de Citizens.

Dat zal voor De Ketelaere al een interessantere optie zijn dan Leeds, maar voorlopig lijkt zijn voorkeur wel bij Milan te blijven. Alleen zullen de Rossoneri dan wel uit hun pijp moeten komen, want wat ze momenteel bieden ligt ver onder de Brugse vraagprijs én onder wat de Engelse clubs willen betalen. In Italië lijken ze nu alsmaar meer in te zetten op een ruildeal om de prijs te doen zakken.

JUNGDAL
Zo doken dinsdagavond al de namen op van Björklund en Roback als spelers die ze bij Club wel graag zouden zien komen en nu gooien Italiaanse media ook de naam van Andreas Jungdal op tafel. Dat is een 20-jarige Deen die momenteel vierde doelman is bij Milan. De speler zou zelf een overstap naar Club wel zien zitten omdat hij daar meer speelkansen voor zichzelf ziet, al lijkt het sterk dat Club nog een jonge doelman zou halen. Met zelfopgeleide talenten Senne Lammens en Nick Shinton lijken ze op dat vlak immers al goed te zitten, zeker omdat er met Simon Mignolet nog een zeer betrouwbare nummer één staat.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Zou Southampton een goede optie zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

16
16
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

105
105
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

107
107
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

136
136
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

34
34
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

184
184
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

73
73
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

27
27
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

78
78
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

27
27
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

42
42
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

246
246
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

82
82
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws