'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

door
'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

Ook woensdag staat Charles De Ketelaere nog gewoon met Club Brugge op het trainingsveld in Wageningen, maar achter de schermen beweegt er héél wat rond de jonge Rode Duivel. De strijd om zijn handtekening is helemaal losgebarsten, waarbij AC Milan de voorkeur van De Ketelaere zelf wegdraagt. De Italiaanse kampioen zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat met financieel veel aanlokkelijkere voorstellen uit Engeland zwaait.


Zo werd er al bericht over een lucratief bod van Leeds United, maar zij zouden niet de enige club uit de Premier League zijn die al concreet is voor de aanvaller. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft nu immers ook Southampton zich gemeld. De Saints zijn bezig een reputatie te vergaren als broeihaard voor jong talent. Vorige zomer haalden ze bijvoorbeeld Tino Livramento (19) weg bij Chelsea en nu staan ze op het punt om ook Roméo Lavia (18) bij Man City weg te kapen, nadat ze eerder al Gavin Bazunu (20) overnamen van de Citizens.

Dat zal voor De Ketelaere al een interessantere optie zijn dan Leeds, maar voorlopig lijkt zijn voorkeur wel bij Milan te blijven. Alleen zullen de Rossoneri dan wel uit hun pijp moeten komen, want wat ze momenteel bieden ligt ver onder de Brugse vraagprijs én onder wat de Engelse clubs willen betalen. In Italië lijken ze nu alsmaar meer in te zetten op een ruildeal om de prijs te doen zakken.

JUNGDAL
Zo doken dinsdagavond al de namen op van Björklund en Roback als spelers die ze bij Club wel graag zouden zien komen en nu gooien Italiaanse media ook de naam van Andreas Jungdal op tafel. Dat is een 20-jarige Deen die momenteel vierde doelman is bij Milan. De speler zou zelf een overstap naar Club wel zien zitten omdat hij daar meer speelkansen voor zichzelf ziet, al lijkt het sterk dat Club nog een jonge doelman zou halen. Met zelfopgeleide talenten Senne Lammens en Nick Shinton lijken ze op dat vlak immers al goed te zitten, zeker omdat er met Simon Mignolet nog een zeer betrouwbare nummer één staat.

LEES OOK: Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Zou Southampton een goede optie zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

4
4
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

14
14
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

72
72
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

19
19
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

240
240
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

316
316
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

61
61
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

270
270
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

155
155
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

33
33
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

268
268
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

222
222
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

268
268
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

259
259
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

389
389
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

142
142
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

274
274

Meer sportnieuws