'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

door
'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

Ook woensdag staat Charles De Ketelaere nog gewoon met Club Brugge op het trainingsveld in Wageningen, maar achter de schermen beweegt er héél wat rond de jonge Rode Duivel. De strijd om zijn handtekening is helemaal losgebarsten, waarbij AC Milan de voorkeur van De Ketelaere zelf wegdraagt. De Italiaanse kampioen zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat met financieel veel aanlokkelijkere voorstellen uit Engeland zwaait.


Zo werd er al bericht over een lucratief bod van Leeds United, maar zij zouden niet de enige club uit de Premier League zijn die al concreet is voor de aanvaller. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft nu immers ook Southampton zich gemeld. De Saints zijn bezig een reputatie te vergaren als broeihaard voor jong talent. Vorige zomer haalden ze bijvoorbeeld Tino Livramento (19) weg bij Chelsea en nu staan ze op het punt om ook Roméo Lavia (18) bij Man City weg te kapen, nadat ze eerder al Gavin Bazunu (20) overnamen van de Citizens.

Dat zal voor De Ketelaere al een interessantere optie zijn dan Leeds, maar voorlopig lijkt zijn voorkeur wel bij Milan te blijven. Alleen zullen de Rossoneri dan wel uit hun pijp moeten komen, want wat ze momenteel bieden ligt ver onder de Brugse vraagprijs én onder wat de Engelse clubs willen betalen. In Italië lijken ze nu alsmaar meer in te zetten op een ruildeal om de prijs te doen zakken.

JUNGDAL
Zo doken dinsdagavond al de namen op van Björklund en Roback als spelers die ze bij Club wel graag zouden zien komen en nu gooien Italiaanse media ook de naam van Andreas Jungdal op tafel. Dat is een 20-jarige Deen die momenteel vierde doelman is bij Milan. De speler zou zelf een overstap naar Club wel zien zitten omdat hij daar meer speelkansen voor zichzelf ziet, al lijkt het sterk dat Club nog een jonge doelman zou halen. Met zelfopgeleide talenten Senne Lammens en Nick Shinton lijken ze op dat vlak immers al goed te zitten, zeker omdat er met Simon Mignolet nog een zeer betrouwbare nummer één staat.

LEES OOK: JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

Zou Southampton een goede optie zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

261
261
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

81
81
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

202
202
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

80
80
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

633
633
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

852
852
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

316
316
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

191
191
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

68
68
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

217
217
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

144
144
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

417
417
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

31
31
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

191
191
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

223
223
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

78
78
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

125
125
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

308
308
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

213
213
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

27
27
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

74
74
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

140
140
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

538
538
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

130
130
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

774
774

Meer sportnieuws