'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

door
'Nieuwe Engelse club mengt zich in strijd voor CDK'

Ook woensdag staat Charles De Ketelaere nog gewoon met Club Brugge op het trainingsveld in Wageningen, maar achter de schermen beweegt er héél wat rond de jonge Rode Duivel. De strijd om zijn handtekening is helemaal losgebarsten, waarbij AC Milan de voorkeur van De Ketelaere zelf wegdraagt. De Italiaanse kampioen zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat met financieel veel aanlokkelijkere voorstellen uit Engeland zwaait.


Zo werd er al bericht over een lucratief bod van Leeds United, maar zij zouden niet de enige club uit de Premier League zijn die al concreet is voor de aanvaller. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft nu immers ook Southampton zich gemeld. De Saints zijn bezig een reputatie te vergaren als broeihaard voor jong talent. Vorige zomer haalden ze bijvoorbeeld Tino Livramento (19) weg bij Chelsea en nu staan ze op het punt om ook Roméo Lavia (18) bij Man City weg te kapen, nadat ze eerder al Gavin Bazunu (20) overnamen van de Citizens.

Dat zal voor De Ketelaere al een interessantere optie zijn dan Leeds, maar voorlopig lijkt zijn voorkeur wel bij Milan te blijven. Alleen zullen de Rossoneri dan wel uit hun pijp moeten komen, want wat ze momenteel bieden ligt ver onder de Brugse vraagprijs én onder wat de Engelse clubs willen betalen. In Italië lijken ze nu alsmaar meer in te zetten op een ruildeal om de prijs te doen zakken.

JUNGDAL
Zo doken dinsdagavond al de namen op van Björklund en Roback als spelers die ze bij Club wel graag zouden zien komen en nu gooien Italiaanse media ook de naam van Andreas Jungdal op tafel. Dat is een 20-jarige Deen die momenteel vierde doelman is bij Milan. De speler zou zelf een overstap naar Club wel zien zitten omdat hij daar meer speelkansen voor zichzelf ziet, al lijkt het sterk dat Club nog een jonge doelman zou halen. Met zelfopgeleide talenten Senne Lammens en Nick Shinton lijken ze op dat vlak immers al goed te zitten, zeker omdat er met Simon Mignolet nog een zeer betrouwbare nummer één staat.

LEES OOK: Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Zou Southampton een goede optie zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

1
1
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

11
11
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

84
84
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

97
97
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

91
91
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

63
63
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

18
18
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

158
158
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

68
68
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

297
297
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

258
258
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

239
239
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

110
110
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

297
297
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

253
253
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

207
207
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

86
86
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

54
54
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

524
524
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

381
381
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

643
643
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

422
422
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

118
118
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

133
133
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

499
499

Meer sportnieuws