'Muleka heeft toptransfer toch beet'

127 stemmen
'Muleka heeft toptransfer toch beet'

Bij Standard is het nog steeds wachten op de eerste versterking van de zomer, terwijl er aan uitgaande zijde wel één en ander lijkt te bewegen. Zo namen de Rouches dinsdag al afscheid van Samuel Bastien, die een contract tekende bij het Burnley van Vincent Kompany. Dat had normaal gezien ook de nieuwe bestemming van Jackson Muleka moeten worden.


De Congolese spits had de clubs voor het uitkiezen na zijn uitleenbeurt aan Kasimpasa, waar hij zich met twaalf goals in veertien matchen in de kijker had gespeeld. Burnley leek het pleit te gaan winnen, maar op het laatste moment sprong de transfer nog af. Muleka leek daarop gewoon met Standard op stage te vertrekken, maar stuurde daar zijn kat om een transfer te forceren.

Het lijkt erop dat die zet gewerkt heeft, want transfergoeroe Fabrizio Romano kondigt nu aan dat het vertrek van Muleka een feit is. De 22-jarige krijgt zijn zin en mag straks aan de slag bij Besiktas. Dat was op zoek naar een nieuwe voorhoede na het vertrek van Rode Duivel Michy Batshuayi en Cyle Larin, die naar Club Brugge trok. Ze trokken eerder al Nederlands international Wout Weghorst aan en het lijkt er dus op dat Muleka zijn aanvalspartner zal worden.

MINDER VOOR STANDARD
Volgens Romano is de deal met Besiktas bijna rond en zal Muleka nog deze week zijn contract tekenen. Standard moet volgens de eerdere berichten wel vrede nemen met minder dan het gehoopt werd. Burnley was immers nog bereid om 4 miljoen euro neer te tellen, maar dat zou Besiktas niet doen. De Turken zouden slechts een dikke 3 miljoen veil hebben. Standard moet de helft van die som ook nog eens afstaan aan Muleka's vorige club TP Mazembe.


LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Goede keuze van Muleka?

Meest recent

Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

1
1
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

74
74
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

10
10
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

255
255
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

363
363
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

104
104
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

236
236
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

692
692
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

420
420
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

130
130
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

746
746
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

222
222
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

149
149
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

251
251
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

164
164
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

82
82
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

577
577
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

107
107
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

195
195
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

384
384
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73

Meer sportnieuws