'Standard-speler stuurt kat om transfer te forceren'

119 stemmen
'Standard-speler stuurt kat om transfer te forceren'

Standard kent een zeer moeizame voorbereiding op het nieuwe seizoen, want de Rouches hebben hun eerste twee oefenwedstrijden verloren en daarnaast duurt het zeer lang voor de eerste versterkingen op Sclessin neerstrijken. Het lijkt er zelfs op dat er nog eerder volk zal vertrekken, waardoor de al smalle Luikse kern nog wat kwaliteit zou moeten inboeten.


Zo zag het er vorig weekend naar uit dat Jackson Muleka en Samuel Bastien snel hun handtekening bij Burnley zouden zetten. Terwijl de transfer van die laatste nog altijd op koers ligt, zou de overgang van Muleka volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad echter dreigen af te springen. Meerdere factoren zouden ervoor zorgen dat een transfer momenteel 'zeer onwaarschijnlijk' lijkt.

Dat zou balen zijn voor Standard, want het was Muleka die het leeuwendeel van de transfersom in het laatje zou moeten brengen. Burnley was immers bereid om 4 miljoen euro neer te tellen voor de Congolese spits. Muleka vertrekt maandag in ieder geval gewoon met Standard mee op stage, een teken dat een vertrek nog niet voor meteen is.

UPDATE

Het Nieuwsblad weet nu dat Muleka dan toch niet mee gaat op stage met Standard. De Congolese spits was nergens te bespeuren toen de Rouches vertrokken naar Nederland, waar het oefenkamp doorgaat. Bovendien kon de club hem niet bereiken. De aanvaller zou zo een transfer willen afdwingen naar Besiktas. In Turkije klinkt het dat Muleka rond is met de topclub voor een overeenkomst van vier jaar. Besiktas zou 3,3 miljoen op tafel willen leggen. Dat is minder dan de 4 miljoen die Burnley wilde betalen.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'
213

Zal Muleka naar Besiktas verkassen?

Meest recent

'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

81
81
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

3
3
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

51
51
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

84
84
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

209
209
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

50
50
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

28
28
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

550
550
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

203
203
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

348
348
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

625
625
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

237
237
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

386
386
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

379
379
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

49
49
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

38
38
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

114
114
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

137
137
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

116
116
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

153
153
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

555
555
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

400
400
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

93
93
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

52
52

Meer sportnieuws