'Standard-speler stuurt kat om transfer te forceren'

119 stemmen
'Standard-speler stuurt kat om transfer te forceren'

Standard kent een zeer moeizame voorbereiding op het nieuwe seizoen, want de Rouches hebben hun eerste twee oefenwedstrijden verloren en daarnaast duurt het zeer lang voor de eerste versterkingen op Sclessin neerstrijken. Het lijkt er zelfs op dat er nog eerder volk zal vertrekken, waardoor de al smalle Luikse kern nog wat kwaliteit zou moeten inboeten.


Zo zag het er vorig weekend naar uit dat Jackson Muleka en Samuel Bastien snel hun handtekening bij Burnley zouden zetten. Terwijl de transfer van die laatste nog altijd op koers ligt, zou de overgang van Muleka volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad echter dreigen af te springen. Meerdere factoren zouden ervoor zorgen dat een transfer momenteel 'zeer onwaarschijnlijk' lijkt.

Dat zou balen zijn voor Standard, want het was Muleka die het leeuwendeel van de transfersom in het laatje zou moeten brengen. Burnley was immers bereid om 4 miljoen euro neer te tellen voor de Congolese spits. Muleka vertrekt maandag in ieder geval gewoon met Standard mee op stage, een teken dat een vertrek nog niet voor meteen is.

UPDATE

Het Nieuwsblad weet nu dat Muleka dan toch niet mee gaat op stage met Standard. De Congolese spits was nergens te bespeuren toen de Rouches vertrokken naar Nederland, waar het oefenkamp doorgaat. Bovendien kon de club hem niet bereiken. De aanvaller zou zo een transfer willen afdwingen naar Besiktas. In Turkije klinkt het dat Muleka rond is met de topclub voor een overeenkomst van vier jaar. Besiktas zou 3,3 miljoen op tafel willen leggen. Dat is minder dan de 4 miljoen die Burnley wilde betalen.

LEES OOK: ‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
62

Zal Muleka naar Besiktas verkassen?

Meest recent

Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

22
22
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

71
71
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

88
88
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

110
110
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

384
384
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

365
365
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

370
370
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

147
147
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

617
617
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

567
567
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

134
134
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

220
220
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

422
422
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

458
458
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

181
181
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

118
118
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

432
432
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

289
289
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

301
301
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

500
500
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

158
158
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

499
499

Meer sportnieuws