Geen Union: Hanni heeft nieuwe club gevonden

door
Geen Union: Hanni heeft nieuwe club gevonden

De voorbije weken werd er gespeculeerd dat Union weleens zou kunnen uitpakken met een opmerkelijke transfer. De Brusselaars zoeken nog versterking om het vertrek van een aantal sterkhouders op te vangen en geen mal figuur te slaan op het Europese toneel en daarvoor dook zowaar de naam van Sofiane Hanni op. De Algerijn was immers vrij nadat zijn contract bij Al Gharafa afgelopen was.


Dat zou een zeer opmerkelijke aanwinst geweest zijn, want de 31-jarige offensieve middenvelder heeft uiteraard een verleden bij stadsrivaal Anderlecht. Zelf gooide Hanni ook nog wat olie op het vuur door te verklaren dat hij een terugkeer naar België wel zou zien zitten, maar uiteindelijk zal het niet zo ver komen. Hanni blijft uiteindelijk gewoon in Qatar.

Hij heeft er immers een contract getekend bij Al Ahli, dat vorig seizoen als zevende in de Stars League eindigde. Hanni begint zo aan een vierde seizoen in het Midden-Oosten. Hij streek er immers in de zomer van 2019 neer nadat Al Gharafa hem weggeplukt had bij Spartak Moskou. De Russen hadden op hun beurt begin 2018 maar liefst 8 miljoen euro aan Anderlecht overgemaakt voor zijn komst.

PROFVOETBALLER VAN HET JAAR
Bij Paars-Wit was Hanni nooit helemaal onomstreden geweest, ook al was hij met zijn doelpunten wel regelmatig belangrijk voor zijn ploeg. Daarvoor had hij al gespeeld voor FC Nantes, Kayseri Erciyesspor, Osmanlispor en KV Mechelen, waar hij zelfs tot Profvoetballer van het Jaar verkozen werd en zo zijn transfer naar Anderlecht verdiende.


JOUW MENING TELT:
Jammer dat hij niet naar België terugkeert?

Meest recent

Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

14
14
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

91
91
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

22
22
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

35
35
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

270
270
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

66
66
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

51
51
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

469
469
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

132
132
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

197
197
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

198
198
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

155
155
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

60
60
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

180
180
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

529
529
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

490
490
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

231
231
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

558
558
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1477
1477
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

98
98
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

154
154
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

184
184
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

106
106
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

628
628

Meer sportnieuws