'Monaco beloont Clement met toptransfer'

door
'Monaco beloont Clement met toptransfer'

Philippe Clement is begonnen aan zijn eerste voorbereiding als hoofdtrainer bij AS Monaco. Even leek zijn eerste buitenlandse trainersavontuur af te stevenen op een fiasco, maar hij en zijn ploeg konden zich op indrukwekkende wijze herpakken. En dus zijn hij en het bestuur momenteel druk bezig met het ontrollen van de transferplannen.


Clement kende geen bijster goede start in het Prinsdom. L'Equipe maakte zelfs al gewag van een mogelijk ontslag. Maar de ex-Rode Duivel bleef op post en kreeg zijn ploeg weer op de rails. Na een indrukwekkend slot van de competitie grepen de Monegasken zelfs nog nipt naast de tweede plaats. Als derde zijn ze wel verzekerd van de voorrondes in de Champions League. Die zullen ze wel zonder Aurélien Tchouaméni moeten afwerken. Die vertrok ondertussen naar Real Madrid.

Een flinke aderlating voor Clement en co, maar de middenvelder brengt wel een pak geld op. Zo is er sprake van een transfersom van 80 miljoen euro, aangevuld met 20 miljoen euro aan bonussen. En een flink deel van dat geld zal gebruikt worden om de selectie van Clement van de nodige versterking te voorzien. Zo werd Takumi Minamino al weggeplukt bij AS Monaco.

EXTRA SPITS
Maar stopt het niet bij. Zo wil Monaco de Tchouaméni-miljoenen ook gebruiken om Clement te belonen met een nieuwe spits. De transfervrije Andrea Belotti werd genoemd, maar volgens FootMercato is de Italiaan geen optie. Het vizier zou immers gericht zijn op Breel Embolo. De Zwitserse international is momenteel een vaste sterkhouder bij Borussia Mönchengladbach. Daar staat hij nog tot medio 2023 onder contract, de Monegasken zullen dus een bepaalde transfersom moeten ophoesten.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Denkt u dat Clement het als coach zal schoppen tot de Europese top?

Meest recent

Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

13
13
'Transferbom slaat in bij Kompany: Bayern-project in gevaar'

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

54
54
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

7
7
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

52
52
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

54
54
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

99
99
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

76
76
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

42
42
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

177
177
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

153
153
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

46
46
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

254
254
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

166
166
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

274
274
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

153
153
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

317
317
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

335
335
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

159
159
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

105
105
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

231
231
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

200
200
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

330
330
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103

Meer sportnieuws