'Monaco beloont Clement met toptransfer'

door
'Monaco beloont Clement met toptransfer'

Philippe Clement is begonnen aan zijn eerste voorbereiding als hoofdtrainer bij AS Monaco. Even leek zijn eerste buitenlandse trainersavontuur af te stevenen op een fiasco, maar hij en zijn ploeg konden zich op indrukwekkende wijze herpakken. En dus zijn hij en het bestuur momenteel druk bezig met het ontrollen van de transferplannen.


Clement kende geen bijster goede start in het Prinsdom. L'Equipe maakte zelfs al gewag van een mogelijk ontslag. Maar de ex-Rode Duivel bleef op post en kreeg zijn ploeg weer op de rails. Na een indrukwekkend slot van de competitie grepen de Monegasken zelfs nog nipt naast de tweede plaats. Als derde zijn ze wel verzekerd van de voorrondes in de Champions League. Die zullen ze wel zonder Aurélien Tchouaméni moeten afwerken. Die vertrok ondertussen naar Real Madrid.

Een flinke aderlating voor Clement en co, maar de middenvelder brengt wel een pak geld op. Zo is er sprake van een transfersom van 80 miljoen euro, aangevuld met 20 miljoen euro aan bonussen. En een flink deel van dat geld zal gebruikt worden om de selectie van Clement van de nodige versterking te voorzien. Zo werd Takumi Minamino al weggeplukt bij AS Monaco.

EXTRA SPITS
Maar stopt het niet bij. Zo wil Monaco de Tchouaméni-miljoenen ook gebruiken om Clement te belonen met een nieuwe spits. De transfervrije Andrea Belotti werd genoemd, maar volgens FootMercato is de Italiaan geen optie. Het vizier zou immers gericht zijn op Breel Embolo. De Zwitserse international is momenteel een vaste sterkhouder bij Borussia Mönchengladbach. Daar staat hij nog tot medio 2023 onder contract, de Monegasken zullen dus een bepaalde transfersom moeten ophoesten.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

Denkt u dat Clement het als coach zal schoppen tot de Europese top?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

25
25
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

12
12
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

182
182
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

79
79
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

189
189
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

120
120
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

128
128
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

333
333
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

223
223
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

113
113
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

261
261
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

55
55
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

143
143
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

130
130
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

263
263
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

259
259
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

411
411
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

200
200
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

95
95
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

328
328
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

149
149
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

544
544

Meer sportnieuws