'Ten Hag heeft vervanger Ronaldo al bepaald'

door
'Ten Hag heeft vervanger Ronaldo al bepaald'

Manchester United begint deze zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van coach Erik ten Hag. Maar de Nederlander zal zijn handen meer dan vol hebben om de vele karakters in zijn kleedkamer te managen. Zo zorgt Cristiano Ronaldo nog voor de voorbereiding beginnen is voor de nodige problemen.


De Portugees is inmiddels alweer 37 jaar en gaat dus één van zijn laatste seizoenen op het hoogste niveau in. De aanvaller huivert echter bij het gedacht dat hij tijdens die laatste jaren in een selectie terecht zal komen die niet in staat is om voor de prijzen te spelen. Daarom zou de superster een transfer overwegen. Iets wat inmiddels bevestigd wordt door verschillende Europese media.

Volgens journalist Steve Bates van The Sunday People was Ronaldo geschokt en diep teleurgesteld over de implosie die de grootmacht in de voorbije jaren heeft doorgemaakt. Hij had gehoopt in een omgeving terecht te komen waar hij opnieuw prijzen kon gaan winnen, maar dat blijkt allerminst het geval. Daarom zou hij zo snel mogelijk een einde willen maken aan zijn tweede ambtstermijn op Old Trafford.

VERVANGER BIJ AJAX
Tot dusver leek het er niet op dat United wil meewerken aan een vertrek. Maar de Ten Hag zou wel al rekening houden met dat scenario en volgens The Sunday Mirror heeft hij al een vervanger in gedachten. Moest Ronaldo andere oorden opzoeken, zou Ten Hag het bestuur aanmanen om vol voor Antony te gaan. De Nederlandse trainer werkte bij Ajax al nauw samen met de Braziliaanse international en hoopt dus op een hereniging. Al lijken de Amsterdammers voorlopig niet van plan om hun sterkhouder te laten gaan.

LEES OOK: 'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

Ronaldo speelt volgend seizoen voor ...

Meest recent

Hubert trapt Anderlecht ferm na: “Mij afgenomen”

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

21
21
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

62
62
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

112
112
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

21
21
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

166
166
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

69
69
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

49
49
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

205
205
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

135
135
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

221
221
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

127
127
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

355
355
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

242
242
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

400
400
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

116
116
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

30
30
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

286
286
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

386
386
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

295
295
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

118
118
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

790
790
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

151
151
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

485
485
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

104
104
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

479
479

Meer sportnieuws