TU: 'Antwerp wil nieuwe stunt, Rode Duivel opvolger Mertens'

240 stemmen
TU: 'Antwerp wil nieuwe stunt, Rode Duivel opvolger Mertens'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Marc Overmars en Antwerp FC hebben opnieuw hun zinnen gezet op een Nederlandse transferstunt. Vrijdagavond lekte namelijk uit dat de Great Old zijn zinnen heeft gezet op op de Nederlandse spelmaker Guus Til. En de interesse in de 24-jarige Oranje-international blijkt behoorlijk concreet. Volgens Het Laatste Nieuws werd Til immers al gespot aan de Bosuil. Momenteel ligt de aanvallende middenvelder wel nog onder contract bij Spartak Moskou, maar daar wil hij zelf vertrekken. Er heerst wel concurrentie. Zo meldt VI dat Feyenoord, waar hij vorig seizoen al huurbasis speelde, al een poging ondernam om hem langer te houden.



Noa Lang, die absoluut wil vertrekken bij Club Brugge, zou zelf al zijn keuze hebben gemaakt. Tenminste toch als we Gazzetta dello Sport mogen geloven. Volgens de roze sportkrant heeft de Nederlander zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. De aanvaller zou al sinds mei aan het wachten zijn op een concreet voorstel van de Italiaanse kampioen. Een overgang naar San Siro lijkt dan ook niet voor meteen, al is de interesse wel wederzijds.



KRC Genk bleef tot op heden zeer stil op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. De Limburgers staan op het punt hun om de komst van Faïz Selemani af te ronden. Dat meldt Het Laatste Nieuws. De Limburgers toonden in januari al interesse en Selemani lijkt er de opvolger te gaan worden van Theo Bongonda, die de club binnen korte termijn gaat verlaten. Hoeveel KV Kortrijk precies aan hem zal verdienen, is niet bekend.



RSC Anderlecht heeft een belangrijke slag geslagen. Zo maakte Paars-Wit bekend dat Mario Stroeykens (17) zijn contract verlengd heeft. De overeenkomst van het toptalent is opengebroken tot medio 2024. Ondertussen lijkt Michel Vlap op weg naar de uitgang. Naast FC Twente zou ook Fortuna Sittard interesse tonen. De komst van Sebastiano Esposito hangt dan weer in de lucht, volgens LDH is het enkel nog een kwestie van details.

STVV stelde Fábio Pereira Baptista (21) voor. De Portugese rechtsachter - ook wel Fabinho genoemd - wordt transfervrij weggeplukt bij de B-ploeg van Benfica. Hij ondertekende een contract, maar de club vermeldt er niet bij tot wanneer. Het afgelopen seizoen speelde Fabinho 22 duels voor het tweede elftal van Benfica.

BUITENLAND
Dries Mertens vindt maar geen overeenkomst over een nieuw contract bij Napoli en dus speurt de Italiaanse club naar mogelijke alternatieven. Volgens Il Mattino zou ze nu ook haar zinnen zetten op Adnan Januzaj. De 27-jarige is net als Mertens officieel een vrije speler. Hij kwam er de voorbije maanden niet uit met Real Sociedad over een contractverlenging, naar verluidt sprong een deal vooral af op zijn pittige looneisen. De gesprekken met Napoli zouden wel vlot verlopen en er zou in de komende dagen zelfs al een akkoord bereikt kunnen worden.



Tottenham Hotspur heeft zijn aanvalslinie gevoelig versterkt. Zo werd Richarlison naar Londen gehaald. De Braziliaanse international behoort al een tijdje tot de smaakmakers in de Premier League en maakte de voorbije jaren het mooie weer bij Everton FC. Nu wordt hij dus beloond met een stap hogerop. Richarlison tekende een contract tot medio 2027 bij zijn nieuwe club.



 Mohamed Salah (30) heeft een nieuw contract getekend bij Liverpool. De Egyptenaar verlengt zijn overeenkomst tot medio 2025. De Reds slaken een grote zucht van opluchting. Even leek het erop dat een akkoord zou uitblijven, waardoor de aanvaller in aanmerking zou komen voor een transfer. Maar na lange onderhandelingen zijn beide partijen er dan toch uitgeraakt.

Paris Saint-Germain heeft een eerste keer toegeslagen. Zo komt Vitinha het middenveld van de Franse kampioen versterken. De 24-jarige Portugees maakte in het voorbije seizoen indruk bij FC Porto en kan zowel in een offensieve of meer verdedigende rol uit de voeten. Hij zou zo'n 40 miljoen euro gekost hebben.

Mile Svilar zijn transfer naar AS Roma hing al maanden in de lucht en het is eindelijk helemaal rond. De Italiaanse topclub maakte de komst van de Belgisch-Servische doelman officieel bekend. Hij komt transfervrij over van SL Benfica en tekende voor maar liefst vijf seizoenen in de Italiaanse hoofdstad.

LEES OOK: 'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Anderlecht moet Vlap gewoon een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

30
30
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

9
9
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

33
33
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

109
109
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

234
234
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

142
142
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

494
494
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

44
44
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

375
375
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

755
755
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

219
219
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

176
176
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

322
322
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

80
80
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

583
583
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

272
272
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

57
57
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

260
260
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

191
191
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

136
136
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

799
799

Meer sportnieuws