'Genk nadert toptransfer: medische tests gepland'

door
'Genk nadert toptransfer: medische tests gepland'

Vrijdagavond maakte Het Laatste Nieuws bekend dat Faïz Selemani (KV Kortrijk) op weg is naar KRC Genk. De Limburgers toonden in januari al interesse en Selemani lijkt er de opvolger te gaan worden van Theo Bongonda, die de club binnen korte termijn gaat verlaten.


Faïz Selemani kende een sterk seizoen bij de Kerels, waar hij 13 keer scoorde en 6 assists uitdeelde in 32 wedstrijden. Wouter Vrancken heeft er zo zijn eerste aanwinst bij, maar de coach zal nu wellicht de komst van Nikola Storm mogen vergeten. Hij had de speler graag meegenomen uit Mechelen, maar het lijkt erop dat Storm wat aan de dure kant is.

Faïz Selemani is dan weer een stuk goedkoper. De 28-jarige flankaanvaller, die in het verleden voor Union SG speelde, heeft dezelfde makelaar als... Bongonda. Hij kan dus zeer goede zaken doen bij de Limburgse club. KRC Genk wil komend seizoen weer bij de top vier geraken en de komende weken staan er nog meer in- en uitgaande transfers op de agenda bij de club. Het startsein lijkt alvast gegeven te zijn met de komst van Selemani.

MEDISCHE TESTS

Ook Het Belang van Limburg bevestigt dat Faïz Selemani goed op weg is naar KRC Genk. De krant meent dat dit snel zal gebeuren, al zijn de onderhandelingen op clubniveau nog niet afgerond en wil Genk de transfer (nog) niet officieel bevestigen. De aanvaller moet bovendien ook nog zijn medische tests afleggen, die begin volgende week zouden plaatsvinden. In de loop van de week kan Selemani dan aansluiten bij de groep.

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Zal Selemani slagen bij Genk?

Meest recent

'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

24
24
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

106
106
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

52
52
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

151
151
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

154
154
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

166
166
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

190
190
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

371
371
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

124
124
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

95
95
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

51
51
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

49
49
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

29
29
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

151
151
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

105
105
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

54
54
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

86
86
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

382
382
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

132
132
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

558
558
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

610
610
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

394
394
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

256
256
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

323
323

Meer sportnieuws