'Genk nadert toptransfer: medische tests gepland'

door
'Genk nadert toptransfer: medische tests gepland'

Vrijdagavond maakte Het Laatste Nieuws bekend dat Faïz Selemani (KV Kortrijk) op weg is naar KRC Genk. De Limburgers toonden in januari al interesse en Selemani lijkt er de opvolger te gaan worden van Theo Bongonda, die de club binnen korte termijn gaat verlaten.


Faïz Selemani kende een sterk seizoen bij de Kerels, waar hij 13 keer scoorde en 6 assists uitdeelde in 32 wedstrijden. Wouter Vrancken heeft er zo zijn eerste aanwinst bij, maar de coach zal nu wellicht de komst van Nikola Storm mogen vergeten. Hij had de speler graag meegenomen uit Mechelen, maar het lijkt erop dat Storm wat aan de dure kant is.

Faïz Selemani is dan weer een stuk goedkoper. De 28-jarige flankaanvaller, die in het verleden voor Union SG speelde, heeft dezelfde makelaar als... Bongonda. Hij kan dus zeer goede zaken doen bij de Limburgse club. KRC Genk wil komend seizoen weer bij de top vier geraken en de komende weken staan er nog meer in- en uitgaande transfers op de agenda bij de club. Het startsein lijkt alvast gegeven te zijn met de komst van Selemani.

MEDISCHE TESTS

Ook Het Belang van Limburg bevestigt dat Faïz Selemani goed op weg is naar KRC Genk. De krant meent dat dit snel zal gebeuren, al zijn de onderhandelingen op clubniveau nog niet afgerond en wil Genk de transfer (nog) niet officieel bevestigen. De aanvaller moet bovendien ook nog zijn medische tests afleggen, die begin volgende week zouden plaatsvinden. In de loop van de week kan Selemani dan aansluiten bij de groep.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Zal Selemani slagen bij Genk?

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

0
0
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

45
45
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

47
47
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

17
17
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

54
54
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

105
105
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

40
40
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

162
162
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

49
49
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

64
64
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

174
174
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

53
53
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

669
669
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

348
348
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

363
363
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

379
379
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

124
124
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

170
170
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

284
284
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

228
228
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

229
229
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

824
824

Meer sportnieuws