'Overmars doet landgenoten pijn: toptarget gespot op Bosuil'

door
'Overmars doet landgenoten pijn: toptarget gespot op Bosuil'

Antwerp FC staat voor enkele drukke dagen in zijn voorbereiding op het komende seizoen. Zaterdag staat namelijk een oefenpot tegen KV Mechelen op het programma, twee dagen later vertrekken coach Mark van Bommel en zijn manschappen op stage in Oostenrijk. Daar worden ook enkele nieuwe gezichten verwacht.


Sportief directeur Marc Overmars heeft zich immers volledig toegelegd op het transferwerk. Met Vincent Janssen is zijn eerste topaanwinst alvast een feit. De spits tekende voor vier seizoenen op de Bosuil en maakte begin deze week een eerste keer zijn opwachting op training. De verwachting is dan ook dat hij zaterdag tegen KV Mechelen minuten zal maken. Daarnaast werd werd dinsdag de komst van Christopher Scott aangekondigd.

De 20-jarige Duitser met Ghanese roots kwam over van Bayern München en zette zijn kribbel onder een contract van vier seizoenen. Maar de transferhonger op de Bosuil is nog lang niet gestild. Zo lijkt het volgende topdoelwit alweer bekend. Vrijdagavond lekte namelijk naar buiten dat de Great Old zijn zinnen heeft gezet op op de Nederlandse spelmaker Guus Til. En de interesse in de 24-jarige Oranje-international blijkt behoorlijk concreet.

CONCURRENTIE FEYENOORD
Volgens Het Laatste Nieuws werd Til immers al gespot aan de Bosuil. En volgens Het Nieuwsblad kreeg hij zelfs al een rondleiding op de club. Momenteel ligt de aanvallende middenvelder wel nog onder contract bij Spartak Moskou. Maar daar wil hij zelf vertrekken. Bovendien kan hij er zijn overeenkomst met een jaar opschorten door het gewapend conflict in Oekraïne. Er heerst wel concurrentie voor Til. Zo meldt VI dat Feyenoord, waar hij vorig seizoen al huurbasis speelde, al een poging ondernam om hem langer te houden. Maar Overmars lijkt over goede papieren te beschikken om zijn landgenoten af te troeven.

LEES OOK: Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Antwerp focust zich té fel op de Nederlandse markt ...

Meest recent

'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

12
12
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

35
35
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

140
140
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

103
103
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

73
73
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

119
119
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

134
134
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

169
169
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

174
174
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

145
145
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

545
545
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

316
316
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

94
94
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

347
347
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

183
183
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

147
147
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

103
103
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

573
573
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

419
419
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

100
100
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1106
1106
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

144
144
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

212
212

Meer sportnieuws