'Overmars doet landgenoten pijn: toptarget gespot op Bosuil'

door
'Overmars doet landgenoten pijn: toptarget gespot op Bosuil'

Antwerp FC staat voor enkele drukke dagen in zijn voorbereiding op het komende seizoen. Zaterdag staat namelijk een oefenpot tegen KV Mechelen op het programma, twee dagen later vertrekken coach Mark van Bommel en zijn manschappen op stage in Oostenrijk. Daar worden ook enkele nieuwe gezichten verwacht.


Sportief directeur Marc Overmars heeft zich immers volledig toegelegd op het transferwerk. Met Vincent Janssen is zijn eerste topaanwinst alvast een feit. De spits tekende voor vier seizoenen op de Bosuil en maakte begin deze week een eerste keer zijn opwachting op training. De verwachting is dan ook dat hij zaterdag tegen KV Mechelen minuten zal maken. Daarnaast werd werd dinsdag de komst van Christopher Scott aangekondigd.

De 20-jarige Duitser met Ghanese roots kwam over van Bayern München en zette zijn kribbel onder een contract van vier seizoenen. Maar de transferhonger op de Bosuil is nog lang niet gestild. Zo lijkt het volgende topdoelwit alweer bekend. Vrijdagavond lekte namelijk naar buiten dat de Great Old zijn zinnen heeft gezet op op de Nederlandse spelmaker Guus Til. En de interesse in de 24-jarige Oranje-international blijkt behoorlijk concreet.

CONCURRENTIE FEYENOORD
Volgens Het Laatste Nieuws werd Til immers al gespot aan de Bosuil. En volgens Het Nieuwsblad kreeg hij zelfs al een rondleiding op de club. Momenteel ligt de aanvallende middenvelder wel nog onder contract bij Spartak Moskou. Maar daar wil hij zelf vertrekken. Bovendien kan hij er zijn overeenkomst met een jaar opschorten door het gewapend conflict in Oekraïne. Er heerst wel concurrentie voor Til. Zo meldt VI dat Feyenoord, waar hij vorig seizoen al huurbasis speelde, al een poging ondernam om hem langer te houden. Maar Overmars lijkt over goede papieren te beschikken om zijn landgenoten af te troeven.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

Antwerp focust zich té fel op de Nederlandse markt ...

Meest recent

'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

1
1
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

22
22
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

74
74
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

55
55
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

49
49
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

14
14
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

126
126
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

63
63
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

274
274
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

243
243
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

226
226
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

109
109
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

286
286
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

251
251
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

204
204
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

85
85
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

52
52
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

524
524
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

379
379
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

632
632
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

413
413
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

118
118
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

132
132
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

490
490
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

177
177

Meer sportnieuws