'Antwerp wil stunten met komst Nederlands international'

door
'Antwerp wil stunten met komst Nederlands international'

Royal Antwerp FC gaat voor de titel, dat is duidelijk. Vincent Janssen werd al aangetrokken, Toby Alderweireld zou onderweg zijn, maar Marc Overmars wil meer. Hij gaat voor nog een grote vis.


Het Nieuwsblad maakt bekend dat Antwerp voluit voor Guus Til gaat. De middenvelder is eigendom van Spartak Moskou en daar mag hij beschikken. De Nederlander kwam vandaag een bezoekje brengen aan de club en zou gecharmeerd zijn. Overmars wil na Van Bommel en Janssen dus weer uitpakken met een Nederlandse toptransfer.

STERK SEIZOEN BIJ FEYENOORD

Til mag weg bij Spartak Moskou, dat in het verleden nog 18 miljoen euro betaalde aan AZ. Bij de Russen kon hij niet overtuigen en daarom werd hij vorig jaar uitgeleend aan Feyenoord. Daar deed de aanvallende middenvelder het bijzonder goed met maar liefst 21 goals en 5 assists in 49 wedstrijden. Feyenoord wil hem houden, maar financieel is dat zeer moeilijk, en er zouden volgens HNB nog andere clubs interesse hebben. Toch meent Antwerp dat het zeker niet kansloos is.

Antwerp hoopt dat het kan 'profiteren' van de situatie in Rusland, waar de clubs al het geld kunnen gebruiken nu ze geen Europees voetbal mogen spelen door de oorlog met Oekraïne. Til werd door Louis van Gaal ook opgeroepen voor de vier matchen in de Nations League, maar hij kwam enkel tegen Wales 1 minuut in actie. De middenvelder bleef tegen België 90 minuten op de bank. Overmars hoopt de speler met zekere speelminuten kansen te bieden voor het WK in Qatar.

  

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Gaat Antwerp hem kunnen strikken?

Meest recent

Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

28
28
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

14
14
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

18
18
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

422
422
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

46
46
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

154
154
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

28
28
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

234
234
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

77
77
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

218
218
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

267
267
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

113
113
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

73
73
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

34
34
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

202
202
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

177
177
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

134
134
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

121
121
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

171
171
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

235
235
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

550
550
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

199
199
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

405
405
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

99
99

Meer sportnieuws