'Standard, KVM en OHL vechten om zelfde doelwit'

door
'Standard, KVM en OHL vechten om zelfde doelwit'

De mercato draait op volle toeren. Onze vaderlandse clubs doen er alles aan om hun selectie waar mogelijk te versterken. Standard, OH Leuven en KV Mechelen zouden nu hetzelfde doelwit in het vizier hebben. Dat meldt Het Nieuwsblad.


Volgens de krant tonen de drie genoemde clubs interesse in Jón Dagur Thorsteinsson (23). Dat is een IJslander die tot voor kort zijn brood verdiende bij het Deense Aarhus. Daar zag hij zijn contract op 1 juli aflopen. Hij is dus gratis en voor niets op te pikken, wat hem een interessant doelwit maakt. Ook Lecce uit Italië en RKC Waalwijk uit Nederland worden naar voren geschoven als gegadigden.

Thorsteinsson zou zijn toekomst echter in België zien. OHL zou het verst gevorderd zijn in het dossier. Bij KVM zou hij een mogelijk vertrek van Nikola Storm (naar Basaksehir?) moeten opvangen. Thorsteinsson was bij Aarhus goed voor 20 goals en 13 assists in 100 wedstrijden. Hij speelde verder ook nog voor Vendsyssel FF, dat hem huurde van zijn jeugdclub Fulham. De Engelsen haalden hem dan weer weg bij het IJslandse HK Kopavogs.

INTERNATIONAL

Thorsteinsson is ook IJsland international. Hij speelde al 21 keer voor zijn land. Hij trof daarin 4 keer raak. Zijn laatste interland dateert van 13 juni. De troepen van bondscoach Arnar Vidarsson namen het toen op tegen Israël. Het werd 2-2. Thorsteinsson scoorde toen één keer. In het verleden werd Thorsteinsson ook al gelinkt aan Antwerp

LEES OOK: KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

Wie zal hem strikken?

Meest recent

AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

5
5
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

51
51
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

52
52
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

154
154
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

97
97
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

38
38
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

136
136
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

46
46
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

264
264
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

429
429
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

72
72
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

248
248
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

216
216
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

424
424
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

389
389
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

581
581
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

530
530
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

141
141
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

473
473
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

49
49
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

196
196
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

186
186
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

123
123
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

297
297

Meer sportnieuws