'Standard, KVM en OHL vechten om zelfde doelwit'

door
'Standard, KVM en OHL vechten om zelfde doelwit'

De mercato draait op volle toeren. Onze vaderlandse clubs doen er alles aan om hun selectie waar mogelijk te versterken. Standard, OH Leuven en KV Mechelen zouden nu hetzelfde doelwit in het vizier hebben. Dat meldt Het Nieuwsblad.


Volgens de krant tonen de drie genoemde clubs interesse in Jón Dagur Thorsteinsson (23). Dat is een IJslander die tot voor kort zijn brood verdiende bij het Deense Aarhus. Daar zag hij zijn contract op 1 juli aflopen. Hij is dus gratis en voor niets op te pikken, wat hem een interessant doelwit maakt. Ook Lecce uit Italië en RKC Waalwijk uit Nederland worden naar voren geschoven als gegadigden.

Thorsteinsson zou zijn toekomst echter in België zien. OHL zou het verst gevorderd zijn in het dossier. Bij KVM zou hij een mogelijk vertrek van Nikola Storm (naar Basaksehir?) moeten opvangen. Thorsteinsson was bij Aarhus goed voor 20 goals en 13 assists in 100 wedstrijden. Hij speelde verder ook nog voor Vendsyssel FF, dat hem huurde van zijn jeugdclub Fulham. De Engelsen haalden hem dan weer weg bij het IJslandse HK Kopavogs.

INTERNATIONAL

Thorsteinsson is ook IJsland international. Hij speelde al 21 keer voor zijn land. Hij trof daarin 4 keer raak. Zijn laatste interland dateert van 13 juni. De troepen van bondscoach Arnar Vidarsson namen het toen op tegen Israël. Het werd 2-2. Thorsteinsson scoorde toen één keer. In het verleden werd Thorsteinsson ook al gelinkt aan Antwerp

LEES OOK: Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

Wie zal hem strikken?

Meest recent

'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

29
29
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

74
74
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

112
112
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

42
42
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

69
69
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

36
36
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

179
179
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

25
25
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

146
146
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

207
207
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

43
43
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

116
116
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

213
213
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

99
99
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

70
70
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

148
148
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

326
326
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

309
309
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

202
202
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

550
550
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

43
43
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

246
246
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

184
184
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

262
262

Meer sportnieuws