Mazzu krijgt uitstekend nieuws bij Anderlecht

390 stemmen
Mazzu krijgt uitstekend nieuws bij Anderlecht

RSC Anderlecht oefent zaterdag tegen het Nederlandse Roda JC. Dat duel zal niet doorgaan in Nederland zoals eerst gepland, maar wel op Neerpede en achter gesloten deuren. Felice Mazzu zag in de voorbereiding op de partij enkele namen aansluiten bij de selectie.


Zo weet Het Laatste Nieuws dat Adrien Trebel (31) zich bij donderdag voor het eerst bij de kern voegde. De Fransman is terug na een uitleenbeurt van vijf maanden bij het Zwitserse Lausanne-Sport. Daar speelde hij 15 duels, waarin hij goed was voor 1 goal en 2 assists. Mazzu lichtte eerder al zijn plannen met Trebel toe. De toekomst zal uitwijzen of de ex-Rouche daadwerkelijk zal voorkomen in het toekomstbeeld van de trainer.

Ook Majeed Ahsimeru was donderdag van de partij op het trainingsveld. De Ghanese middenvelder kampte het afgelopen seizoen met een enkelletsel, waarvan hij ook in de bekerfinale last van had. Een kwartier nadat hij daarin inviel, moest hij al naar de kant. Nu lijkt hij opnieuw klaar voor de dienst, al zal er mogelijk wel nog voorzichtig omgesprongen moeten worden met de speler.

AANWINSTEN

Ook de zomeraanwinsten van RSCA , Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo, waren deze week al aanwezig op het oefenveld. Daar moet snel een derde aanwinst bijkomen in de persoon van Sebastiano Esposito. De jonge Italiaan van Inter moet de nieuwe spits worden in het Lotto Park. De recordkampioen wil hem graag huren, mét een aankoopoptie. Het afgelopen seizoen liet Esposito al zijn grote potentieel zien bij FC Basel.

LEES OOK: Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Wat wordt het tegen Roda JC?

Meest recent

Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

100
100
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

69
69
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

142
142
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

293
293
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

68
68
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

69
69
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

100
100
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

188
188
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

34
34
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

232
232
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

185
185
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

142
142
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

207
207
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

205
205
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

282
282
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

113
113
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

440
440
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

633
633
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

157
157
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

246
246

Meer sportnieuws