Mazzu krijgt uitstekend nieuws bij Anderlecht

door
Mazzu krijgt uitstekend nieuws bij Anderlecht

RSC Anderlecht oefent zaterdag tegen het Nederlandse Roda JC. Dat duel zal niet doorgaan in Nederland zoals eerst gepland, maar wel op Neerpede en achter gesloten deuren. Felice Mazzu zag in de voorbereiding op de partij enkele namen aansluiten bij de selectie.


Zo weet Het Laatste Nieuws dat Adrien Trebel (31) zich bij donderdag voor het eerst bij de kern voegde. De Fransman is terug na een uitleenbeurt van vijf maanden bij het Zwitserse Lausanne-Sport. Daar speelde hij 15 duels, waarin hij goed was voor 1 goal en 2 assists. Mazzu lichtte eerder al zijn plannen met Trebel toe. De toekomst zal uitwijzen of de ex-Rouche daadwerkelijk zal voorkomen in het toekomstbeeld van de trainer.

Ook Majeed Ahsimeru was donderdag van de partij op het trainingsveld. De Ghanese middenvelder kampte het afgelopen seizoen met een enkelletsel, waarvan hij ook in de bekerfinale last van had. Een kwartier nadat hij daarin inviel, moest hij al naar de kant. Nu lijkt hij opnieuw klaar voor de dienst, al zal er mogelijk wel nog voorzichtig omgesprongen moeten worden met de speler.

AANWINSTEN

Ook de zomeraanwinsten van RSCA , Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo, waren deze week al aanwezig op het oefenveld. Daar moet snel een derde aanwinst bijkomen in de persoon van Sebastiano Esposito. De jonge Italiaan van Inter moet de nieuwe spits worden in het Lotto Park. De recordkampioen wil hem graag huren, mét een aankoopoptie. Het afgelopen seizoen liet Esposito al zijn grote potentieel zien bij FC Basel.

LEES OOK: Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Wat wordt het tegen Roda JC?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

26
26
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

96
96
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

31
31
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

41
41
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

134
134
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

225
225
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

106
106
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

221
221
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

78
78
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

129
129
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

135
135
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

63
63
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijkheid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

255
255
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

158
158
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

229
229
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

216
216
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

212
212
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

143
143
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

339
339
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

154
154
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

718
718
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

205
205
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

515
515
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

300
300
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

124
124

Meer sportnieuws