'Pochettino miljonair na PSG-ontslag'

door
'Pochettino miljonair na PSG-ontslag'

Paris Saint-Germain slaagde er tot ieders verbazing in om Kylian Mbappé uit de handen van Real Madrid te houden. De Franse kampioen moest daarvoor wel een buitenaards salaris op tafel leggen. Daarnaast werden ook de nodige sportieve veranderingen binnen de club beloofd.


In ruil voor zijn vernieuwde overeenkomst, kreeg Mbappé volgens verschillende bronnen immers ook sportief gezien heel wat macht. Hij zou inspraak krijgen in zowat alle grote sportieve plannen van de club. Dat betekent slecht nieuws voor coach Mauricio Pochettino. De Argentijn zat al een tijdje op de wip en naar verluidt vond Mbappé het niet erg vinden dat Pochettino moet beschikken. De voorbije weken geraakte dan ook bekend dat de samenwerking met de coach erop zit.

Met Christophe Galtier, die de overstap moet maken van OGC Nice, zou PSG zelfs al een opvolger hebben aangesteld. Maar terwijl de start van de voorbereiding steeds dichter komt, werd er nog steeds niet officieel gecommuniceerd over de trainerswissel. En dat zou te maken hebben met het uitblijven van een akkoord over Pochettino. De Argentijn stond immers nog tot medio 2023 in het Parc des Princes.

10 MILJOEN
Maar volgens L'Equipe zouden beide partijen nu toch tot een overeenkomst zijn gekomen. En dat akkoord legt Pochettino geen windeieren. Zo zou de trainer en een deel van zijn stafleden liefst 10 miljoen euro overhouden aan zijn gedwongen vertrek bij PSG. Het gaat om de resterende salarissen op het contract, maar ook over verschillende bonussen en variabelen. De 10 miljoen euro zou ook de kosten voor zijn assistenten moeten dekken, maar het merendeel gaat naar Pochettino.

LEES OOK: 'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Pochettino hoort bij de 10 beste trainers van dit moment ...

Meest recent

België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

54
54
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

33
33
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

19
19
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

45
45
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

36
36
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

16
16
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

85
85
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

179
179
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

98
98
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

273
273
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

38
38
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

173
173
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

56
56
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

243
243
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

74
74
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

374
374
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

200
200
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

452
452
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

271
271
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

69
69
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

121
121
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

230
230
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

148
148
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

118
118
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

106
106

Meer sportnieuws