Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

85 stemmen
Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

Aanstaande maandag gaan ook bij FC Barcelona de trainingen weer van start. Coach Xavi Hernandez begint dan aan zijn eerste volledige voorbereiding als sportief opperhoofd op Camp Nou. Maar dat zal hij moeten doen met een voorlopige spelersgroep, zo is de selectie nog lang niet compleet.


Tijdens de eerste trainingssessies zal Xavi nog heel wat spelers moeten missen die wegens interland-verplichtingen of andere valabele redenen extra verlofdagen kregen. Daarnaast is de club ook nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo is het bedoeling om nog een aantal, doorgaans overbodige, spelers van de hand te doen. Clement Lenglet lijkt alvast op weg naar Tottenham, terwijl Manchester United doordrukt voor Frenkie de Jong. Ook Samuel Umtiti, Riqui Puig en Oscar Mingueza zouden geen rol in de plannen spelen.

En uiteraard wil Barça zichzelf ook nog extra versterken. Donderdag werd alvast een akkoord gevonden over de verkoop van de televisierechten, wat de club meer slagkracht op de mercato moet opleveren. Daarnaast speurde de Spaanse vice-kampioen ook al naar transfervrije koopjes. Dat zou geleid hebben tot de nakende komst van Andreas Christensen (Chelsea) en Franck Kessié (AC Milan). Officieel werden deze deals nog niet bevestigd, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

CONTRACTEN GETEKEND
Volgens transferwatcher Fabrizio Romano hebben beide spelers inmiddels het nodige papierwerk getekend, hun contracten zijn helemaal in orde. Omdat de officiële aankondiging op zich laat wachten, na beide kampen wel al contact op met de club. Daar garandeerde men dat er geen enkel probleem is. De officiële bekendmaking zal dus eerstdaags volgen.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

🚀

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de landstitel ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

66
66
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

22
22
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

125
125
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

231
231
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

271
271
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

176
176
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

223
223
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

129
129
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

130
130
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

277
277
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

258
258
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

567
567
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

448
448
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws