Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

door
Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

Aanstaande maandag gaan ook bij FC Barcelona de trainingen weer van start. Coach Xavi Hernandez begint dan aan zijn eerste volledige voorbereiding als sportief opperhoofd op Camp Nou. Maar dat zal hij moeten doen met een voorlopige spelersgroep, zo is de selectie nog lang niet compleet.


Tijdens de eerste trainingssessies zal Xavi nog heel wat spelers moeten missen die wegens interland-verplichtingen of andere valabele redenen extra verlofdagen kregen. Daarnaast is de club ook nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo is het bedoeling om nog een aantal, doorgaans overbodige, spelers van de hand te doen. Clement Lenglet lijkt alvast op weg naar Tottenham, terwijl Manchester United doordrukt voor Frenkie de Jong. Ook Samuel Umtiti, Riqui Puig en Oscar Mingueza zouden geen rol in de plannen spelen.

En uiteraard wil Barça zichzelf ook nog extra versterken. Donderdag werd alvast een akkoord gevonden over de verkoop van de televisierechten, wat de club meer slagkracht op de mercato moet opleveren. Daarnaast speurde de Spaanse vice-kampioen ook al naar transfervrije koopjes. Dat zou geleid hebben tot de nakende komst van Andreas Christensen (Chelsea) en Franck Kessié (AC Milan). Officieel werden deze deals nog niet bevestigd, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

CONTRACTEN GETEKEND
Volgens transferwatcher Fabrizio Romano hebben beide spelers inmiddels het nodige papierwerk getekend, hun contracten zijn helemaal in orde. Omdat de officiële aankondiging op zich laat wachten, na beide kampen wel al contact op met de club. Daar garandeerde men dat er geen enkel probleem is. De officiële bekendmaking zal dus eerstdaags volgen.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de landstitel ...

Meest recent

Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

11
11
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

10
10
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

21
21
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

123
123
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

29
29
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

128
128
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

276
276
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

117
117
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

358
358
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

179
179
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

73
73
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

481
481
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

566
566
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

116
116
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

194
194
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

216
216
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

362
362
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

408
408
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

215
215
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

34
34
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

406
406
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

430
430
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

82
82

Meer sportnieuws