Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

door
Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

Aanstaande maandag gaan ook bij FC Barcelona de trainingen weer van start. Coach Xavi Hernandez begint dan aan zijn eerste volledige voorbereiding als sportief opperhoofd op Camp Nou. Maar dat zal hij moeten doen met een voorlopige spelersgroep, zo is de selectie nog lang niet compleet.


Tijdens de eerste trainingssessies zal Xavi nog heel wat spelers moeten missen die wegens interland-verplichtingen of andere valabele redenen extra verlofdagen kregen. Daarnaast is de club ook nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo is het bedoeling om nog een aantal, doorgaans overbodige, spelers van de hand te doen. Clement Lenglet lijkt alvast op weg naar Tottenham, terwijl Manchester United doordrukt voor Frenkie de Jong. Ook Samuel Umtiti, Riqui Puig en Oscar Mingueza zouden geen rol in de plannen spelen.

En uiteraard wil Barça zichzelf ook nog extra versterken. Donderdag werd alvast een akkoord gevonden over de verkoop van de televisierechten, wat de club meer slagkracht op de mercato moet opleveren. Daarnaast speurde de Spaanse vice-kampioen ook al naar transfervrije koopjes. Dat zou geleid hebben tot de nakende komst van Andreas Christensen (Chelsea) en Franck Kessié (AC Milan). Officieel werden deze deals nog niet bevestigd, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

CONTRACTEN GETEKEND
Volgens transferwatcher Fabrizio Romano hebben beide spelers inmiddels het nodige papierwerk getekend, hun contracten zijn helemaal in orde. Omdat de officiële aankondiging op zich laat wachten, na beide kampen wel al contact op met de club. Daar garandeerde men dat er geen enkel probleem is. De officiële bekendmaking zal dus eerstdaags volgen.

LEES OOK: Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de landstitel ...

Meest recent

'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

8
8
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

40
40
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

60
60
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

83
83
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

74
74
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

126
126
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

157
157
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

51
51
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

453
453
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

267
267
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

75
75
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

538
538
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

274
274
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

33
33
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

173
173
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

169
169
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

249
249
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

62
62
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

408
408
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

118
118
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

305
305
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

302
302
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

146
146
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35

Meer sportnieuws