Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

door
Fabrizio Romano kondigt Barça-dubbelslag aan

Aanstaande maandag gaan ook bij FC Barcelona de trainingen weer van start. Coach Xavi Hernandez begint dan aan zijn eerste volledige voorbereiding als sportief opperhoofd op Camp Nou. Maar dat zal hij moeten doen met een voorlopige spelersgroep, zo is de selectie nog lang niet compleet.


Tijdens de eerste trainingssessies zal Xavi nog heel wat spelers moeten missen die wegens interland-verplichtingen of andere valabele redenen extra verlofdagen kregen. Daarnaast is de club ook nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo is het bedoeling om nog een aantal, doorgaans overbodige, spelers van de hand te doen. Clement Lenglet lijkt alvast op weg naar Tottenham, terwijl Manchester United doordrukt voor Frenkie de Jong. Ook Samuel Umtiti, Riqui Puig en Oscar Mingueza zouden geen rol in de plannen spelen.

En uiteraard wil Barça zichzelf ook nog extra versterken. Donderdag werd alvast een akkoord gevonden over de verkoop van de televisierechten, wat de club meer slagkracht op de mercato moet opleveren. Daarnaast speurde de Spaanse vice-kampioen ook al naar transfervrije koopjes. Dat zou geleid hebben tot de nakende komst van Andreas Christensen (Chelsea) en Franck Kessié (AC Milan). Officieel werden deze deals nog niet bevestigd, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

CONTRACTEN GETEKEND
Volgens transferwatcher Fabrizio Romano hebben beide spelers inmiddels het nodige papierwerk getekend, hun contracten zijn helemaal in orde. Omdat de officiële aankondiging op zich laat wachten, na beide kampen wel al contact op met de club. Daar garandeerde men dat er geen enkel probleem is. De officiële bekendmaking zal dus eerstdaags volgen.

LEES OOK: Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de landstitel ...

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

13
13
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

10
10
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

48
48
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

36
36
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

271
271
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

214
214
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

86
86
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

407
407
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

277
277
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

95
95
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

265
265
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

509
509
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

83
83
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

45
45
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

364
364
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

566
566
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

279
279
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

78
78
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

477
477
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

219
219
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

319
319
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws