Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

door
Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

Club Brugge heeft zijn tweede oefenmatch van de voorbereiding achter de rug. Nadat afgelopen zaterdag met 3-0 werd gewonnen van Thes Sport, kwam woensdagavond Lierse Kempenzonen op het bezoek in het Belfius Basecamp. Dit keer bleef de landskampioen evenwel op 1-1 steken.


De bezoekers waren al snel op voorsprong gekomen en pas diep in de wedstrijd kon Ruud Vormer de gelijkmaker binnen werken. Over het algemeen was deze puntendeling een bilijk resultaat. Club speelde immers geen grootse oefenpot en zal blij zijn als de terugkerende internationals weldra voor een kwaliteitsinjectie zorgen. Al waren er tegen Lierse ook enkele hoopgevende prestaties voor coach Carl Hoefkens.

Het optreden van Bjorn Meijer bijvoorbeeld. Tegen Thes had de Nederlandse back het vrij moeilijk om zich door te zetten, maar woensdag zat hij veel beter in de match. Bij Het Nieuwsblad was men alvast onder de indruk van zijn loopvermogen. Hoewel de voorbereiding nog maar anderhalve week ver is, lijkt hij fysiek dus goed in orde. Al is er aan de bal wel nog wat werk op te knappen voor de 19-jarige.

COMEBACK KAMAL
Ook de tweede zomeraanwinst, Ferran Jutgla, kwam in actie. Maar in tegenstelling tot afgelopen zaterdag was de Spanjaard dit keer behoorlijk kwistig met zijn kansen. Voorts had Hoefkens ook een basisplek voor Kamal Sowah voorzien. De duurste Brugse aankoop ooit is terug na een wisselvallige huurbeurt aan AZ Alkmaar. En ook dit keer kon hij niet echt beslissend zijn, al is dat geen schande na enkele weken zonder wedstrijdritme. Wat Hoefkens met hem van plan is naar volgend seizoen toe, is voorlopig koffiedik kijken.

LEES OOK: Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club heeft dringend versterking op het middenveld nodig ...

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

29
29
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

19
19
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

45
45
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

142
142
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

60
60
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

192
192
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

73
73
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

140
140
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

124
124
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

218
218
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

500
500
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

120
120
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

238
238
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

191
191
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

92
92
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

143
143
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

312
312
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

281
281
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

322
322
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

239
239
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

911
911
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

285
285

Meer sportnieuws