Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

488 stemmen
Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

Club Brugge heeft zijn tweede oefenmatch van de voorbereiding achter de rug. Nadat afgelopen zaterdag met 3-0 werd gewonnen van Thes Sport, kwam woensdagavond Lierse Kempenzonen op het bezoek in het Belfius Basecamp. Dit keer bleef de landskampioen evenwel op 1-1 steken.


De bezoekers waren al snel op voorsprong gekomen en pas diep in de wedstrijd kon Ruud Vormer de gelijkmaker binnen werken. Over het algemeen was deze puntendeling een bilijk resultaat. Club speelde immers geen grootse oefenpot en zal blij zijn als de terugkerende internationals weldra voor een kwaliteitsinjectie zorgen. Al waren er tegen Lierse ook enkele hoopgevende prestaties voor coach Carl Hoefkens.

Het optreden van Bjorn Meijer bijvoorbeeld. Tegen Thes had de Nederlandse back het vrij moeilijk om zich door te zetten, maar woensdag zat hij veel beter in de match. Bij Het Nieuwsblad was men alvast onder de indruk van zijn loopvermogen. Hoewel de voorbereiding nog maar anderhalve week ver is, lijkt hij fysiek dus goed in orde. Al is er aan de bal wel nog wat werk op te knappen voor de 19-jarige.

COMEBACK KAMAL
Ook de tweede zomeraanwinst, Ferran Jutgla, kwam in actie. Maar in tegenstelling tot afgelopen zaterdag was de Spanjaard dit keer behoorlijk kwistig met zijn kansen. Voorts had Hoefkens ook een basisplek voor Kamal Sowah voorzien. De duurste Brugse aankoop ooit is terug na een wisselvallige huurbeurt aan AZ Alkmaar. En ook dit keer kon hij niet echt beslissend zijn, al is dat geen schande na enkele weken zonder wedstrijdritme. Wat Hoefkens met hem van plan is naar volgend seizoen toe, is voorlopig koffiedik kijken.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Club heeft dringend versterking op het middenveld nodig ...

Meest recent

'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

23
23
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

51
51
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

52
52
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

32
32
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

62
62
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

83
83
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

77
77
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

120
120
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

81
81
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

107
107
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

146
146
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

138
138
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

85
85
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

157
157
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

251
251
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

54
54
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

220
220
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

557
557
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1297
1297
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

181
181
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

279
279
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

163
163
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

130
130

Meer sportnieuws