Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

door
Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

Club Brugge heeft zijn tweede oefenmatch van de voorbereiding achter de rug. Nadat afgelopen zaterdag met 3-0 werd gewonnen van Thes Sport, kwam woensdagavond Lierse Kempenzonen op het bezoek in het Belfius Basecamp. Dit keer bleef de landskampioen evenwel op 1-1 steken.


De bezoekers waren al snel op voorsprong gekomen en pas diep in de wedstrijd kon Ruud Vormer de gelijkmaker binnen werken. Over het algemeen was deze puntendeling een bilijk resultaat. Club speelde immers geen grootse oefenpot en zal blij zijn als de terugkerende internationals weldra voor een kwaliteitsinjectie zorgen. Al waren er tegen Lierse ook enkele hoopgevende prestaties voor coach Carl Hoefkens.

Het optreden van Bjorn Meijer bijvoorbeeld. Tegen Thes had de Nederlandse back het vrij moeilijk om zich door te zetten, maar woensdag zat hij veel beter in de match. Bij Het Nieuwsblad was men alvast onder de indruk van zijn loopvermogen. Hoewel de voorbereiding nog maar anderhalve week ver is, lijkt hij fysiek dus goed in orde. Al is er aan de bal wel nog wat werk op te knappen voor de 19-jarige.

COMEBACK KAMAL
Ook de tweede zomeraanwinst, Ferran Jutgla, kwam in actie. Maar in tegenstelling tot afgelopen zaterdag was de Spanjaard dit keer behoorlijk kwistig met zijn kansen. Voorts had Hoefkens ook een basisplek voor Kamal Sowah voorzien. De duurste Brugse aankoop ooit is terug na een wisselvallige huurbeurt aan AZ Alkmaar. En ook dit keer kon hij niet echt beslissend zijn, al is dat geen schande na enkele weken zonder wedstrijdritme. Wat Hoefkens met hem van plan is naar volgend seizoen toe, is voorlopig koffiedik kijken.

LEES OOK: Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club heeft dringend versterking op het middenveld nodig ...

Meest recent

‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

0
0
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

16
16
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

66
66
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

282
282
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

81
81
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

349
349
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

286
286
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

303
303
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

215
215
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

294
294
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

512
512
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

573
573
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

454
454
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

236
236
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

485
485
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

463
463
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

426
426
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

449
449
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

483
483
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

602
602
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

742
742
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

40
40
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

733
733
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

328
328
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1607
1607

Meer sportnieuws