Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

door
Nieuw gezicht toont zich in oefendraw Club Brugge

Club Brugge heeft zijn tweede oefenmatch van de voorbereiding achter de rug. Nadat afgelopen zaterdag met 3-0 werd gewonnen van Thes Sport, kwam woensdagavond Lierse Kempenzonen op het bezoek in het Belfius Basecamp. Dit keer bleef de landskampioen evenwel op 1-1 steken.


De bezoekers waren al snel op voorsprong gekomen en pas diep in de wedstrijd kon Ruud Vormer de gelijkmaker binnen werken. Over het algemeen was deze puntendeling een bilijk resultaat. Club speelde immers geen grootse oefenpot en zal blij zijn als de terugkerende internationals weldra voor een kwaliteitsinjectie zorgen. Al waren er tegen Lierse ook enkele hoopgevende prestaties voor coach Carl Hoefkens.

Het optreden van Bjorn Meijer bijvoorbeeld. Tegen Thes had de Nederlandse back het vrij moeilijk om zich door te zetten, maar woensdag zat hij veel beter in de match. Bij Het Nieuwsblad was men alvast onder de indruk van zijn loopvermogen. Hoewel de voorbereiding nog maar anderhalve week ver is, lijkt hij fysiek dus goed in orde. Al is er aan de bal wel nog wat werk op te knappen voor de 19-jarige.

COMEBACK KAMAL
Ook de tweede zomeraanwinst, Ferran Jutgla, kwam in actie. Maar in tegenstelling tot afgelopen zaterdag was de Spanjaard dit keer behoorlijk kwistig met zijn kansen. Voorts had Hoefkens ook een basisplek voor Kamal Sowah voorzien. De duurste Brugse aankoop ooit is terug na een wisselvallige huurbeurt aan AZ Alkmaar. En ook dit keer kon hij niet echt beslissend zijn, al is dat geen schande na enkele weken zonder wedstrijdritme. Wat Hoefkens met hem van plan is naar volgend seizoen toe, is voorlopig koffiedik kijken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

Club heeft dringend versterking op het middenveld nodig ...

Meest recent

'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

16
16
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

12
12
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

26
26
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

121
121
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

186
186
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

174
174
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

155
155
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

34
34
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

177
177
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

200
200
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

146
146
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

35
35
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

219
219
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

130
130
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

409
409
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

70
70
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

230
230
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

117
117
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

296
296
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

129
129
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

274
274
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

67
67
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

432
432
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

534
534

Meer sportnieuws