Vormer behoedt Club Brugge voor blamage

door
Vormer behoedt Club Brugge voor blamage

Club Brugge boekte vorig weekend in zijn eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport meteen een makkelijke zege, maar in zijn tweede oefenmatch is de landskampioen al meteen een eerste keer gestruikeld. Tegen tweedeklasser Lierse K leek het lange tijd zelfs op weg naar een nederlaag, maar in de slotminuten kon aanvoerder Ruud Vormer dat nog afwenden.


Voor zijn tweede match kon Carl Hoefkens nog steeds niet rekenen op een pak sterkhouders. Hij koos voor een mix van A-kernspelers en jeugd, met aan de aftrap onder meer Nsoki, Balanta en aanwinsten Meijer en Jutgla. Een andere opvallende naam in de basiself was die van Kamal Sowah, net terug van een uitleenbeurt aan AZ. Hij vormde met Jutgla de voorhoede.

Die ploeg kwam na een kwartier spelen echter al op achterstand. Na een snelle uitbraak kwam Lierse plots in overtal op het Brugse doel af en het was uiteindelijk Schouterden die de aanval zou afwerken. Club slaagde er niet in om veel terug te doen en dus stond de achterstand ook bij de rust nog op het bord.

VORMER REDT CLUB
In de tweede helft koos Hoefkens weer voor een vrijwel volledig nieuwe ploeg. Hij voerde negen wissels door, waarbij enkel doelman Shinton en Nusa, die na een halfuur al Sowah was komen vervangen, bleven staan. Onder meer Mata en Vormer kwamen in het elftal en die laatste zorgde in de slotfase nog voor een puntendeling. Na een mooi uitgesponnen aanval stond hij op de juiste plaats om een voorzet van Ricca binnen te koppen. Een eerste nederlaag werd zo voor Hoefkens nog net afgewend. Zaterdag komt Club alweer in actie, want dan komt Beerschot op bezoek in het Belfius Basecamp.


LEES OOK: Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Moet Club zich zorgen maken over dat resultaat?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

67
67
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

27
27
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

37
37
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

158
158
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

204
204
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

176
176
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

274
274
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

80
80
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

176
176
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

978
978
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

118
118
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

352
352
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

148
148
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

493
493
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

439
439
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

722
722

Meer sportnieuws