Vormer behoedt Club Brugge voor blamage

door
Vormer behoedt Club Brugge voor blamage

Club Brugge boekte vorig weekend in zijn eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport meteen een makkelijke zege, maar in zijn tweede oefenmatch is de landskampioen al meteen een eerste keer gestruikeld. Tegen tweedeklasser Lierse K leek het lange tijd zelfs op weg naar een nederlaag, maar in de slotminuten kon aanvoerder Ruud Vormer dat nog afwenden.


Voor zijn tweede match kon Carl Hoefkens nog steeds niet rekenen op een pak sterkhouders. Hij koos voor een mix van A-kernspelers en jeugd, met aan de aftrap onder meer Nsoki, Balanta en aanwinsten Meijer en Jutgla. Een andere opvallende naam in de basiself was die van Kamal Sowah, net terug van een uitleenbeurt aan AZ. Hij vormde met Jutgla de voorhoede.

Die ploeg kwam na een kwartier spelen echter al op achterstand. Na een snelle uitbraak kwam Lierse plots in overtal op het Brugse doel af en het was uiteindelijk Schouterden die de aanval zou afwerken. Club slaagde er niet in om veel terug te doen en dus stond de achterstand ook bij de rust nog op het bord.

VORMER REDT CLUB
In de tweede helft koos Hoefkens weer voor een vrijwel volledig nieuwe ploeg. Hij voerde negen wissels door, waarbij enkel doelman Shinton en Nusa, die na een halfuur al Sowah was komen vervangen, bleven staan. Onder meer Mata en Vormer kwamen in het elftal en die laatste zorgde in de slotfase nog voor een puntendeling. Na een mooi uitgesponnen aanval stond hij op de juiste plaats om een voorzet van Ricca binnen te koppen. Een eerste nederlaag werd zo voor Hoefkens nog net afgewend. Zaterdag komt Club alweer in actie, want dan komt Beerschot op bezoek in het Belfius Basecamp.


LEES OOK: SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

Moet Club zich zorgen maken over dat resultaat?

Meest recent

Ben Weyts ziet Anderlecht crashen en haalt hard uit

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

0
0
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht pijnlijk in zijn hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

45
45
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

66
66
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

79
79
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

276
276
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

242
242
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

66
66
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

121
121
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

275
275
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

112
112
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

259
259
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

164
164
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

689
689
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

169
169
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

150
150
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

55
55
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

125
125
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

352
352
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

453
453
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

282
282
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

281
281
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

304
304
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

582
582
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

120
120
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

179
179

Meer sportnieuws