'Cercle verliest jonge aanvaller aan Turkse club'

door
'Cercle verliest jonge aanvaller aan Turkse club'

Cercle Brugge pakte onlangs uit met een nieuw logo. Dat werd niet overal even hard gesmaakt. Ook op het veld wil de Vereniging zich volop laten gelden. Emilio Kehrer kwam er al bij voor het nieuwe seizoen. Daarnaast werd Senna Miangue officieel overgenomen van Cagliari.


Mogelijk volgen er nog versterkingen in West-Vlaanderen. Zo werd Groen-Zwart al in verband gebracht met de komst van Marley Aké. Dat vertelde de club aan Het Nieuwsblad. De jonge Fransman van Juventus was in januari al eens rond met Cercle, maar de Oude Dame weigerde toen mee te werken aan een transfer. Mogelijk maakt Cercle nu meer kans. Opvallend: ook RSC Anderlecht toonde in het verleden interesse in Aké.

Mogelijk zien ze ook een jongeling vertrekken bij Cercle. Het Nieuwsblad weet immers dat Mert Kurt op het punt staat om de beloften van de Bruggelingen in te ruilen voor het Turkse Giresunspor. De jonge aanvaller zou er meteen deel mogen uitmaken van de A-kern. Hij zou zijn handtekening zetten op een contract van drie jaar.

JONKIES

Cercle wil het in de voorbereiding deels bij de eigen jeugd zoeken. Technisch directeur Carlos Aviña verklaarde bij de bovengenoemde bron dat Arne Cassaert (21) en Wolf Ackx (20) de kans zullen krijgen om zich te bewijzen onder het goedkeurende oog van Dominik Thalhammer. Beiden werden vorig seizoen uitgeleend aan FC Knokke. Als ze het goed doen, wacht ze mogelijk een plekje in de A-kern. 

LEES OOK: Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Wat wordt het voor Cercle dit seizoen?

Meest recent

United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

1
1
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

5
5
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

103
103
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

9
9
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

131
131
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

205
205
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

434
434
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

136
136
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

509
509
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

266
266
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

104
104
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

100
100
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

413
413
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

429
429
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

495
495
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

595
595
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

242
242
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

945
945
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

480
480
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

211
211
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

143
143
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

123
123
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

289
289

Meer sportnieuws