'Cercle verliest jonge aanvaller aan Turkse club'

door
'Cercle verliest jonge aanvaller aan Turkse club'

Cercle Brugge pakte onlangs uit met een nieuw logo. Dat werd niet overal even hard gesmaakt. Ook op het veld wil de Vereniging zich volop laten gelden. Emilio Kehrer kwam er al bij voor het nieuwe seizoen. Daarnaast werd Senna Miangue officieel overgenomen van Cagliari.


Mogelijk volgen er nog versterkingen in West-Vlaanderen. Zo werd Groen-Zwart al in verband gebracht met de komst van Marley Aké. Dat vertelde de club aan Het Nieuwsblad. De jonge Fransman van Juventus was in januari al eens rond met Cercle, maar de Oude Dame weigerde toen mee te werken aan een transfer. Mogelijk maakt Cercle nu meer kans. Opvallend: ook RSC Anderlecht toonde in het verleden interesse in Aké.

Mogelijk zien ze ook een jongeling vertrekken bij Cercle. Het Nieuwsblad weet immers dat Mert Kurt op het punt staat om de beloften van de Bruggelingen in te ruilen voor het Turkse Giresunspor. De jonge aanvaller zou er meteen deel mogen uitmaken van de A-kern. Hij zou zijn handtekening zetten op een contract van drie jaar.

JONKIES

Cercle wil het in de voorbereiding deels bij de eigen jeugd zoeken. Technisch directeur Carlos Aviña verklaarde bij de bovengenoemde bron dat Arne Cassaert (21) en Wolf Ackx (20) de kans zullen krijgen om zich te bewijzen onder het goedkeurende oog van Dominik Thalhammer. Beiden werden vorig seizoen uitgeleend aan FC Knokke. Als ze het goed doen, wacht ze mogelijk een plekje in de A-kern. 

LEES OOK: 'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Wat wordt het voor Cercle dit seizoen?

Meest recent

Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

2
2
Taravel schenkt klare wijn over heisa rond diploma

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

9
9
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

21
21
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

36
36
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

255
255
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

165
165
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

136
136
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

99
99
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

262
262
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

40
40
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

77
77
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

211
211
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

31
31
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

78
78
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

130
130
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

197
197
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

62
62
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

98
98
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

115
115
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

230
230
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

46
46
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

232
232

Meer sportnieuws