'Cercle wil Anderlecht-transfer kapen'

door
'Cercle wil Anderlecht-transfer kapen'

Cercle Brugge was donderdag zowaar plots internationaal voetbalnieuws, want de onthulling van het nieuwe logo en vooral de negatieve reacties daarop kregen tot ver buiten de landsgrenzen weerklank. Men zou bijna vergeten dat de Vereniging zich ook nog aan het voorbereiden is op een nieuw seizoen, waarin het zich nog stevig wil gaan versterken.


Nadat het eerder al Emilio Kehrer binnengehaald had, maakte Cercle donderdagavond ook nog eens de definitieve komst bekend van Senna Miangue, die vorig seizoen al gehuurd werd. Maar daar zal het zeker niet bij blijven, want Cercle zou nu ook werk maken van een transferstunt. Tegenover Het Nieuwsblad bevestigen ze dat ze interesse hebben in Marley Aké.

De 21-jarige flankaanvaller is niet de eerste de beste, want hij maakt deel uit van de A-kern van Juventus. Daar kwam hij afgelopen seizoen zes keer in actie in de hoofdmacht, waarbij hij één assist gaf. Bovendien zijn er nog heel wat ploegen die de jonge Fransman graag willen huren van Juventus, onder wie zelfs Anderlecht. Maar Cercle zou Paars-Wit dus kunnen aftroeven.

JANUARI
Daarbij beschikt Cercle alvast over het voordeel dat ze Aké goed kennen. In januari hadden de Bruggelingen immers al een akkoord met de speler, maar toen wou Juventus niet meewerken aan een tijdelijk vertrek. Aké lijkt echter op meer speelminuten te azen dan hij in Turijn kan krijgen en dus maakt Cercle nu mogelijk wel kans op zijn komst. Aké zou het vertrek van Rabbi Matondo moeten opvangen.

LEES OOK: 'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

Zou dat een goede transfer zijn voor Cercle?

Meest recent

Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

16
16
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

101
101
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

41
41
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

97
97
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

216
216
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

274
274
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

243
243
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

297
297
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

240
240
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

279
279
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

71
71
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

311
311
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

242
242
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

271
271
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

187
187
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

347
347
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

110
110
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

179
179
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

295
295
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

574
574
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

547
547
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

322
322
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

263
263

Meer sportnieuws