'Aanvallend Genk werkt aan versterking'

door
'Aanvallend Genk werkt aan versterking'

KRC Genk is met een logische overwinning begonnen aan zijn oefencampagne in aanloop naar het komende seizoen. Tijdens het officieuze wedstrijddebuut van coach Wouter Vrancken haalden de Limburgers het met 0-4 van Eendracht Termien. Een degelijk resultaat, al staat de selectie nog lang niet op punt.


Na een erg teleurstellend seizoen waarin naast nagenoeg alle vooropgestelde doelen werd gegrepen, besloot het Genkse bestuur om andermaal een trainerswissel door te voeren. En zo werd Vrancken aangesteld als opvolger van tussenpaus Bernd Storck. De nieuwe T1 liet tijdens zijn eerste trainingsweek alvast een degelijke indruk achter. Vanuit de spelersgroep was bijvoorbeeld te horen dat Vrancken duidelijk voor een aanvallende speelstijl kiest.

Dat doet dus het beste vermoeden, maar zijn selectie zal nog serieus veranderen. Zo sluiten de internationals pas in de komende weken en dagen terug aan. Al is de algemene verwachting dat een deel van hen (Onuachu, Bongonda, Lucumi, ...) deze mercato nog verpatst wordt. Daarnaast mag er ook nog extra versterking verwacht worden. "Dat zal nog wel komen, zeker? Dat is het werk van andere mensen. Er mag van mij gerust wat vers bloed bijkomen, dat zorgt toch altijd voor animo", liet aanvoerder Bryan Heynen al verstaan in een uitgebreid interview met Het Belang van Limburg.

SPITSENKWESTIE
Achter de schermen lijkt de Genkse clubleiding dus volop bezig met het aantrekken van versterking. Al hangt ook veel af van wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Een extra flankaanvaller lijkt alvast nodig gezien Bongonda normaal gezien andere oorden opzoekt. En voor de spitspositie heerst er eveneens heel wat onduidelijkheid. Naast Onuachu is immers ook een vertrek van Cyriel Dessers en Iké Ugbo niet uitgesloten. In dat geval zal er dus gepaste vervanging nodig. Al toonde de jonge Andras Németh ook tegen Termien dat hij over een aardig tor-instinct beschikt en misschien wel klaar is voor een grotere rol binnen de A-kern.

LEES OOK: Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

22
22
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

14
14
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

52
52
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

81
81
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

264
264
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

261
261
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

172
172
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

206
206
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

187
187
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

110
110
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

122
122
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

173
173
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

378
378
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

277
277
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

137
137
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

427
427
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

813
813
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

287
287
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

231
231
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

177
177
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

430
430
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws