'Aanvallend Genk werkt aan versterking'

door
'Aanvallend Genk werkt aan versterking'

KRC Genk is met een logische overwinning begonnen aan zijn oefencampagne in aanloop naar het komende seizoen. Tijdens het officieuze wedstrijddebuut van coach Wouter Vrancken haalden de Limburgers het met 0-4 van Eendracht Termien. Een degelijk resultaat, al staat de selectie nog lang niet op punt.


Na een erg teleurstellend seizoen waarin naast nagenoeg alle vooropgestelde doelen werd gegrepen, besloot het Genkse bestuur om andermaal een trainerswissel door te voeren. En zo werd Vrancken aangesteld als opvolger van tussenpaus Bernd Storck. De nieuwe T1 liet tijdens zijn eerste trainingsweek alvast een degelijke indruk achter. Vanuit de spelersgroep was bijvoorbeeld te horen dat Vrancken duidelijk voor een aanvallende speelstijl kiest.

Dat doet dus het beste vermoeden, maar zijn selectie zal nog serieus veranderen. Zo sluiten de internationals pas in de komende weken en dagen terug aan. Al is de algemene verwachting dat een deel van hen (Onuachu, Bongonda, Lucumi, ...) deze mercato nog verpatst wordt. Daarnaast mag er ook nog extra versterking verwacht worden. "Dat zal nog wel komen, zeker? Dat is het werk van andere mensen. Er mag van mij gerust wat vers bloed bijkomen, dat zorgt toch altijd voor animo", liet aanvoerder Bryan Heynen al verstaan in een uitgebreid interview met Het Belang van Limburg.

SPITSENKWESTIE
Achter de schermen lijkt de Genkse clubleiding dus volop bezig met het aantrekken van versterking. Al hangt ook veel af van wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Een extra flankaanvaller lijkt alvast nodig gezien Bongonda normaal gezien andere oorden opzoekt. En voor de spitspositie heerst er eveneens heel wat onduidelijkheid. Naast Onuachu is immers ook een vertrek van Cyriel Dessers en Iké Ugbo niet uitgesloten. In dat geval zal er dus gepaste vervanging nodig. Al toonde de jonge Andras Németh ook tegen Termien dat hij over een aardig tor-instinct beschikt en misschien wel klaar is voor een grotere rol binnen de A-kern.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

5
5
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

23
23
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

66
66
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

106
106
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

77
77
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

123
123
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

199
199
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

145
145
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

402
402
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

144
144
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

254
254
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

284
284
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

307
307
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

143
143
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

212
212
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

132
132
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

161
161
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

80
80
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

173
173
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

248
248
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1422
1422
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

82
82

Meer sportnieuws