'Aanvallend Genk werkt aan versterking'

437
'Aanvallend Genk werkt aan versterking'

KRC Genk is met een logische overwinning begonnen aan zijn oefencampagne in aanloop naar het komende seizoen. Tijdens het officieuze wedstrijddebuut van coach Wouter Vrancken haalden de Limburgers het met 0-4 van Eendracht Termien. Een degelijk resultaat, al staat de selectie nog lang niet op punt.


Na een erg teleurstellend seizoen waarin naast nagenoeg alle vooropgestelde doelen werd gegrepen, besloot het Genkse bestuur om andermaal een trainerswissel door te voeren. En zo werd Vrancken aangesteld als opvolger van tussenpaus Bernd Storck. De nieuwe T1 liet tijdens zijn eerste trainingsweek alvast een degelijke indruk achter. Vanuit de spelersgroep was bijvoorbeeld te horen dat Vrancken duidelijk voor een aanvallende speelstijl kiest.

Dat doet dus het beste vermoeden, maar zijn selectie zal nog serieus veranderen. Zo sluiten de internationals pas in de komende weken en dagen terug aan. Al is de algemene verwachting dat een deel van hen (Onuachu, Bongonda, Lucumi, ...) deze mercato nog verpatst wordt. Daarnaast mag er ook nog extra versterking verwacht worden. "Dat zal nog wel komen, zeker? Dat is het werk van andere mensen. Er mag van mij gerust wat vers bloed bijkomen, dat zorgt toch altijd voor animo", liet aanvoerder Bryan Heynen al verstaan in een uitgebreid interview met Het Belang van Limburg.

SPITSENKWESTIE
Achter de schermen lijkt de Genkse clubleiding dus volop bezig met het aantrekken van versterking. Al hangt ook veel af van wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Een extra flankaanvaller lijkt alvast nodig gezien Bongonda normaal gezien andere oorden opzoekt. En voor de spitspositie heerst er eveneens heel wat onduidelijkheid. Naast Onuachu is immers ook een vertrek van Cyriel Dessers en Iké Ugbo niet uitgesloten. In dat geval zal er dus gepaste vervanging nodig. Al toonde de jonge Andras Németh ook tegen Termien dat hij over een aardig tor-instinct beschikt en misschien wel klaar is voor een grotere rol binnen de A-kern.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

31
31
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

46
46
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

45
45
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

12
12
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

356
356
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

78
78
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

147
147
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

282
282
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

321
321
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws