'United ontmijnt Ronaldo-bom met radicale zet'

door
'United ontmijnt Ronaldo-bom met radicale zet'

Manchester United begint deze zomer aan een nieuw hoofdstuk na een dramatisch seizoen. Zo werd Erik ten Hag aangesteld als nieuwe hoofdcoach, hij moet de club weer naar de nodige successen leiden. Gemakkelijk wordt dat evenwel niet, zo zou er nu al onvrede heersen bij superster Cristiano Ronaldo.


De Portugees is inmiddels alweer 37 jaar en gaat dus één van zijn laatste seizoenen op het hoogste niveau in. De aanvaller huivert echter bij het gedacht dat hij tijdens die laatste jaren in een selectie terecht zal komen die niet in staat is om voor de prijzen te spelen. Daarom zou de superster een transfer overwegen. Afgelopen weekend raakte zelfs bekend dat zijn makelaar Jorge Mendes een onderhoud had met Todd Boehly, de nieuwe baas van Chelsea FC.

Naar verluidt was United allerminst opgezet met die ontmoeting. De clubleiding zou het kamp-Ronaldo dan ook duidelijk hebben gemaakt dat hij absoluut niet mag vertrekken en gewoon onderdeel uitmaakt van de sportieve plannen voor volgend seizoen. Maar men beseft ook dat de Portugees tevreden gehouden moet worden. Naast het aantrekken van de nodige versterkingen, zou men dan ook op een opvallende zet broeden.

CAPTAIN RONALDO
Zo meldt The Daily Mirror dat United om Ronaldo aanvoerder te maken. Op die manier zou de aanvaller zich opnieuw belangrijk voelen en hoopt men dat zijn transferwens snel weer verdwijnt. Daarnaast zou dit ook voor een duidelijkere hiërarchie binnen de kleedkamer zorgen, iets waar vorig seizoen al nood aan was. Eerder geraakte al bekend dat Harry Maguire zijn aanvoerdersband zou moeten inleveren en lijkt dus ook zijn opvolger bekend, al werd de knoop nog niet definitief doorgehakt.

LEES OOK: Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Ronaldo zou een goede aanvoerder zijn ...

Meest recent

Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

16
16
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

139
139
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

195
195
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

116
116
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

319
319
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

254
254
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

456
456
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

600
600
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

783
783
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

58
58
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

986
986
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

172
172
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

673
673
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

385
385
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

437
437
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

679
679
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

371
371
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

568
568
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

439
439
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

936
936
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

441
441
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

445
445
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

466
466
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1311
1311

Meer sportnieuws