'Furieus United zet Ronaldo keihard op zijn plaats'

door
'Furieus United zet Ronaldo keihard op zijn plaats'

Manchester United heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het zelfs naast een plek in de top 4 van de Premier League greep. De club is momenteel dan ook bezig met een grondige renovatie. Maar Cristiano Ronaldo heeft daar naar verluidt weinig vertrouwen in en zou denken aan een nieuwe transfer.


Met Erik ten Hag werd op Old Trafford een nieuwe trainer aangesteld. De algemene verwachting is dat de Nederlander ook flink aan de selectie zal sleutelen. Zo zou hij onder meer voor wat extra diepgang in de kern willen zorgen, terwijl hij op het middenveld hoopt op een reünie met Frenkie de Jong. Maar hoewel het wemelt van de geruchten, lijkt momenteel geen enkele deal zich in de afrondende fase te bevinden. En dat zou Ronaldo niet aanstaan.

De Portugees is inmiddels alweer 37 jaar en gaat dus één van zijn laatste seizoenen op het hoogste niveau in. De aanvaller huivert echter bij het gedacht dat hij tijdens die laatste jaren in een selectie terecht zal komen die niet in staat is om voor de prijzen te spelen. Daarom zou de superster een transfer overwegen. Onder meer Bayern München werd al genoemd. Zaterdag raakte dan weer bekend dat zijn makelaar Jorge Mendes een onderhoud had met Todd Boehly, de nieuwe baas van Chelsea FC.

RAZEND UNITED
Maar volgens The Daily Mirror was United allerminst opgezet met die ontmoeting. De tabloid meldt dat het bestuur van de Mancunians furieus was over het gesprek tussen Mendes en Boehly. De clubleiding zou het kamp-Ronaldo dan ook duidelijk hebben gemaakt dat hij absoluut niet mag vertrekken en gewoon onderdeel uitmaakt van de sportieve plannen voor volgend seizoen. Afwachten of de Portugees en zijn entourage zich daar zomaar bij neerleggen.

LEES OOK: Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

Ronaldo blijft gewoon bij United ...

Meest recent

'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

0
0
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

18
18
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

22
22
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

81
81
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

44
44
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

34
34
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

174
174
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

35
35
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

64
64
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

262
262
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

48
48
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

85
85
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

58
58
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

193
193
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

246
246
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

139
139
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

153
153
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

65
65
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

46
46
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

132
132
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

162
162
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

169
169
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

52
52

Meer sportnieuws