'Overmars drukt door voor toptransfer Antwerp'

door
'Overmars drukt door voor toptransfer Antwerp'

Mark van Bommel maakt zaterdagnamiddag zijn officieuze debuut als hoofdcoach bij Antwerp FC. De Great Old opent dan zijn oefencampagne met een duel achter gesloten deuren tegen Hoogstraten. Dat zal wel gebeuren met een voorlopige selectie: de internationals sluiten immers pas later aan, bovendien is sportieve baas Marc Overmars nog druk in de weer op de mercato.


De Nederlandse sportief directeur drukte in de voorbije weken al stevig zijn stempel op het vormen van de sportieve omkadering, die nu wel erg oranje getint is. Nu dat werk achter de rug is kan Overmars zich volledig gaan toeleggen op het vormen van de spelersselectie. Met Vincent Janssen is zijn eerste grote aanwinst alvast een feit. De spits tekende vorige week voor vier seizoenen op de Bosuil. Maar daar zal het niet bij blijven. Zo doen nog meer grote namen de ronde.

Dries Mertens bijvoorbeeld, al ontkende de club dat het 'momenteel' belangstelling heeft in de aanvaller. Daarnaast wordt met Toby Alderweireld nog een tweede Rode Duivel nadrukkelijk aan Antwerp gelinkt. Maar Overmars houdt in zijn transferpolitiek ook rekening met de langere termijn. Vrijdag geraakte namelijk bekend dat hij aan de mouw van Christopher Scott denkt. De 20-jarige Duitser met Ghanese roots staat momenteel onder contract bij Bayern München. Daar geldt hij ook al een uiterst veelbelovend talent.

ONDERHANDELINGEN LOPEN
Zijn kansen op een doorbraak bij de eerste ploeg van Der Rekordmeister, zijn echter miniem gezien de zware concurrentie. En dus zou Scott een overgang naar de Bosuil wel zien zitten. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er momenteel dan ook volop onderhandeld op clubniveau. Daarnaast hoopt men op een snel akkoord met de speler zelf.

LEES OOK: 'Antwerp pakt uit: JPL-uitblinker aan absolute spotprijs'

🔥 Populair bij onze lezers

'Onbekende Vlaming plots schatrijk dankzij Club Brugge'
'Onbekende Vlaming plots schatrijk dankzij Club Brugge'

Overmars levert tot dusver goed werk als sportieve baas ...

Meest recent

'Versterking Leko: Gent biedt op smaakmaker in eigen land'

AA Gent beleefde al een behoorlijk drukke zomermercato aan uitgaande zijde, maar aan de inkomende ...

40
40
Grote zorgen om Yamal: 'topcarrière in gevaar gebracht'

Lamine Yamal vierde afgelopen weekend nog maar zijn 18de verjaardag, maar geldt nu al als ...

24
24
Zwitsers waarschuwen Club voor 'recidivist' Jashari

De transfersoap rond Ardon Jashari bedaarde de voorbije weken de gemoederen bij Club Brugge. De ...

432
432
'Coosemans krijgt cruciaal transfernieuws bij Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde deze zomer een pak jonge aanwinsten in huis. Om hen te begeleiden rekent de ...

252
252
'Flick heeft genoeg gezien: vijftal moet opzouten bij Barça'

Een jaartje geleden werd Hansi Flick aangesteld als coach van FC Barcelona en dat bleek een enorm ...

214
214
Werk voor Leko: AA Gent gooit fanmatch te grabbel

Binnen anderhalve week begint AA Gent aan zijn nieuwe seizoen met een competitiematch op het veld ...

191
191
Union klaar voor supercup, KVM voorkomt oefenblamage

Nog anderhalve week te gaan en de Jupiler Pro League barst weer in alle hevigheid los. Momenteel ...

113
113
'Club Brugge blíj́ft cashen: monsterdeal van 30 miljoen'

Club Brugge KV heeft al een lucratieve zomermercato achter de rug tot dusver. Met de verkoop van ...

1322
1322
'United stoomt verder: derde PL-smaakmaker naar Old Tafford'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

203
203
'Antwerp pakt uit: JPL-uitblinker aan absolute spotprijs'

Antwerp FC beleefde een vrij moeizame mercato tot dusver. Het nam met tegenzin afscheid van enkele ...

587
587
Fans worden wild: De Bruyne heerst in nieuw Napoli-shirt

De Kevin De Bruyne-gekte in Napels begint opnieuw zijn kookpunt te naderen. De Rode Duivel meldde ...

383
383
Foket-bommetje ontploft bij Anderlecht

Thomas Foket belandt steeds dieper in de problemen bij Anderlecht. Waar hij vorig seizoen nog als ...

1101
1101
Bakayoko heeft transfer beet: opvallend rugnummer in Leipzig

De voorbije mercato's was Johan Bakayoko telkens een hot item. De Rode Duivel trok de belangstelling ...

76
76
Union neemt definitief afscheid van boegbeeld

Een nieuwe zomer, een nieuwe uittocht van sterkhouders bij Union. Die is na het behalen van de ...

141
141
Barça pakt uit met spetterend nieuws over Yamal

Er was de voorbije dagen heel wat te doen omtrent de achttiende verjaardag van Lamine Yamal, en dan ...

96
96
René Weiler heeft straffe nieuwe uitdaging beet

Anderlecht slaagde er vorig seizoen opnieuw niet in om een trofee te pakken, want het eindigde pas ...

53
53
KV Mechelen neemt alweer afscheid van floptransfer

KV Mechelen slaagde er vorig seizoen uiteindelijk niet in om zich te mengen in de strijd om de top ...

196
196
'Club Brugge bibbert: topdeal alsnog gekaapt?'

Club Brugge boekte in zijn laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding een ruime zege tegen ...

1113
1113
‘Transferbom: Real-duo flirt met overstap naar Barça’

Nu het WK voor clubs er eindelijk op zit, kan voor heel wat grootmachten de zomermercato weer ...

800
800
Beerschot komt met geweldig nieuws over clubicoon

Beerschot maakt zich op voor zijn terugkeer in de Challenger Pro League, nadat het verblijf in 1A ...

88
88
'Union heeft vervanger Machida gevonden'

Ook na het veroveren van de landstitel botst Union deze zomer weer op een ijzeren wet: na elk ...

80
80
'Kleedkamer Real ontploft na absurde eis Vinícius'

Real Madrid kende een belabberd seizoen. De Champions League, La Liga en WK voor clubs draaiden uit ...

656
656
Hayen hakt zéér belangrijke knoop door bij Club Brugge

De oefencampagne van Club Brugge ligt achter de rug. Blauw-Zwart won met 3-0  van Lokomotiv ...

1011
1011
Geheim uit kleedkamer Oranje Leeuwinnen komt aan het licht

Nederland kende een belabberd EK met de vrouwen. Er is héél veel kritiek op de ploeg ...

91
91
'Zulte Waregem en Westerlo vechten pittige transferstrijd uit'

Zulte Waregem en KVC Westerlo kunnen duidelijk nog versterking gebruiken. Beide ploegen zien wel ...

384
384

Meer sportnieuws