'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

door
'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

Terwijl nieuwe coach Carl Hoefkens zich opmaakt voor zijn officieuze debuut als T1 in de oefenmatch tegen Thes Sport, blijft de sportieve leiding van Club Brugge druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo is onder meer een nieuwe spits onderweg. En ook aan uitgaande zijde gaat ongetwijfeld nog één en ander bewegen.


Blauw-Zwart kondigde vrijdag het vertrek van Michael Krmencik aan, maar er zijn nog meer spelers die niet in de plannen voorkomen en dus mogen vertrekken. Daarnaast wordt het uitkijken waar Noa Lang zal belanden. De Nederlandse smaakmaker heeft zijn zinnen gezet op een nieuwe stap in zijn carrière en het Brugse bestuur zou hem ook de nodige garanties hebben gegeven over medewerking aan een transfer.

Dat laatste geldt dan weer niet voor Lang's maatje Charles De Ketelaere. De landskampioen wil zijn goudklompje liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Vandaar ook dat Club een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, zou hanteren. Op die manier hoopt men geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Dat lijkt ook te werken in het geval van Leeds United. Maar dat blijkt niet het geval voor AC Milan.

CONTACTEN WARM HOUDEN
De Italiaanse kampioen wordt al een hele poos nadrukkelijk gelinkt aan de jonge Rode Duivel. De voorbije dagen leek die belangstelling wat bekoeld, maar dat blijkt allerminst het geval. Volgens zowel Calciomercato als transferwatcher Gianluca Di Marzio hebben de Milanezen de piste-De Ketelaere allerminst opgegeven. Directeur Frederic Massara zou er alles aan doen om de contacten met het kamp-CDK warm te houden. Een concreet bod kwam er tot dusver niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen.

LEES OOK: 'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

10
10
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

51
51
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

33
33
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

171
171
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

208
208
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

468
468
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

217
217
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

31
31
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

422
422
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

125
125
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

262
262
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

116
116
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

101
101
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

512
512
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

64
64
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

37
37
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

183
183
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

9
9
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

86
86
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws