'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

door
'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

Terwijl nieuwe coach Carl Hoefkens zich opmaakt voor zijn officieuze debuut als T1 in de oefenmatch tegen Thes Sport, blijft de sportieve leiding van Club Brugge druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo is onder meer een nieuwe spits onderweg. En ook aan uitgaande zijde gaat ongetwijfeld nog één en ander bewegen.


Blauw-Zwart kondigde vrijdag het vertrek van Michael Krmencik aan, maar er zijn nog meer spelers die niet in de plannen voorkomen en dus mogen vertrekken. Daarnaast wordt het uitkijken waar Noa Lang zal belanden. De Nederlandse smaakmaker heeft zijn zinnen gezet op een nieuwe stap in zijn carrière en het Brugse bestuur zou hem ook de nodige garanties hebben gegeven over medewerking aan een transfer.

Dat laatste geldt dan weer niet voor Lang's maatje Charles De Ketelaere. De landskampioen wil zijn goudklompje liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Vandaar ook dat Club een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, zou hanteren. Op die manier hoopt men geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Dat lijkt ook te werken in het geval van Leeds United. Maar dat blijkt niet het geval voor AC Milan.

CONTACTEN WARM HOUDEN
De Italiaanse kampioen wordt al een hele poos nadrukkelijk gelinkt aan de jonge Rode Duivel. De voorbije dagen leek die belangstelling wat bekoeld, maar dat blijkt allerminst het geval. Volgens zowel Calciomercato als transferwatcher Gianluca Di Marzio hebben de Milanezen de piste-De Ketelaere allerminst opgegeven. Directeur Frederic Massara zou er alles aan doen om de contacten met het kamp-CDK warm te houden. Een concreet bod kwam er tot dusver niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen.

LEES OOK: 'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

3
3
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

0
0
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

39
39
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

65
65
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

109
109
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

416
416
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

100
100
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

78
78
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

200
200
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

54
54
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

64
64
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

58
58
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

177
177
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

104
104
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

111
111
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

648
648
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

137
137
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

508
508
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

649
649
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

88
88
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

166
166
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

272
272
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

30
30
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

127
127

Meer sportnieuws