'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

door
'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

Terwijl nieuwe coach Carl Hoefkens zich opmaakt voor zijn officieuze debuut als T1 in de oefenmatch tegen Thes Sport, blijft de sportieve leiding van Club Brugge druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo is onder meer een nieuwe spits onderweg. En ook aan uitgaande zijde gaat ongetwijfeld nog één en ander bewegen.


Blauw-Zwart kondigde vrijdag het vertrek van Michael Krmencik aan, maar er zijn nog meer spelers die niet in de plannen voorkomen en dus mogen vertrekken. Daarnaast wordt het uitkijken waar Noa Lang zal belanden. De Nederlandse smaakmaker heeft zijn zinnen gezet op een nieuwe stap in zijn carrière en het Brugse bestuur zou hem ook de nodige garanties hebben gegeven over medewerking aan een transfer.

Dat laatste geldt dan weer niet voor Lang's maatje Charles De Ketelaere. De landskampioen wil zijn goudklompje liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Vandaar ook dat Club een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, zou hanteren. Op die manier hoopt men geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Dat lijkt ook te werken in het geval van Leeds United. Maar dat blijkt niet het geval voor AC Milan.

CONTACTEN WARM HOUDEN
De Italiaanse kampioen wordt al een hele poos nadrukkelijk gelinkt aan de jonge Rode Duivel. De voorbije dagen leek die belangstelling wat bekoeld, maar dat blijkt allerminst het geval. Volgens zowel Calciomercato als transferwatcher Gianluca Di Marzio hebben de Milanezen de piste-De Ketelaere allerminst opgegeven. Directeur Frederic Massara zou er alles aan doen om de contacten met het kamp-CDK warm te houden. Een concreet bod kwam er tot dusver niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

27
27
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

26
26
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

56
56
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

29
29
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

131
131
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

183
183
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

572
572
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

246
246
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

201
201
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

113
113
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

734
734
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

194
194
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

329
329
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

690
690
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

150
150

Meer sportnieuws