'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

482
'Club Brugge houdt hart vast na De Ketelaere-nieuws'

Terwijl nieuwe coach Carl Hoefkens zich opmaakt voor zijn officieuze debuut als T1 in de oefenmatch tegen Thes Sport, blijft de sportieve leiding van Club Brugge druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo is onder meer een nieuwe spits onderweg. En ook aan uitgaande zijde gaat ongetwijfeld nog één en ander bewegen.


Blauw-Zwart kondigde vrijdag het vertrek van Michael Krmencik aan, maar er zijn nog meer spelers die niet in de plannen voorkomen en dus mogen vertrekken. Daarnaast wordt het uitkijken waar Noa Lang zal belanden. De Nederlandse smaakmaker heeft zijn zinnen gezet op een nieuwe stap in zijn carrière en het Brugse bestuur zou hem ook de nodige garanties hebben gegeven over medewerking aan een transfer.

Dat laatste geldt dan weer niet voor Lang's maatje Charles De Ketelaere. De landskampioen wil zijn goudklompje liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Vandaar ook dat Club een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, zou hanteren. Op die manier hoopt men geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Dat lijkt ook te werken in het geval van Leeds United. Maar dat blijkt niet het geval voor AC Milan.

CONTACTEN WARM HOUDEN
De Italiaanse kampioen wordt al een hele poos nadrukkelijk gelinkt aan de jonge Rode Duivel. De voorbije dagen leek die belangstelling wat bekoeld, maar dat blijkt allerminst het geval. Volgens zowel Calciomercato als transferwatcher Gianluca Di Marzio hebben de Milanezen de piste-De Ketelaere allerminst opgegeven. Directeur Frederic Massara zou er alles aan doen om de contacten met het kamp-CDK warm te houden. Een concreet bod kwam er tot dusver niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

27
27
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

45
45
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

8
8
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

44
44
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

10
10
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

14
14
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

355
355
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

78
78
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

147
147
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

281
281
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

320
320
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws