'Engelsen schrikken zich rot door vraagprijs Club Brugge'

914
'Engelsen schrikken zich rot door vraagprijs Club Brugge'

Club Brugge trapt zaterdag zijn oefencampagne op gang, Thes Sport vormt dan de tegenstander van dienst. Nieuwe hoofdcoach Carl Hoefkens zal het tijdens zijn officieuze debuut wel nog moeten doen met een voorlopige selectie. Zo sluiten zijn internationals pas in de komende weken aan bij de rest van de groep.


Hoefkens moet het voorlopig dus doen zonder verschillende smaakmakers, al is het maar de vraag welke daarvan ook zullen blijven voor het volgende seizoen. Hans Vanaken, Brandon Mechele en Simon Mignolet lijken alvast van plan om te blijven. Ook winteraanwinsten Denis Odoi, Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen blijven normaal gezien op post. Daar tegenover heeft Noa Lang wel zijn zinnen gezet op een vertrek en ook Loïs Openda zou andere oorden willen opzoeken. Achter Charles De Ketelaere staat dan weer een vraagteken.

Blauw-Zwart zou zijn goudhaantje liefst nog een jaartje op Jan Breydel houden. Maar CDK zelf liet al meermaals verstaan dat hij een zomerse transfer niet op voorhand uitsluit. "Ik laat alles op mij afkomen en probeer de goeie keuze te maken. Mijn makelaar vertelt mij alles. Ik moet zeggen dat ik met veel nieuwsgierigheid uitkijk naar wat komt", klonk het bijvoorbeeld nog tijdens de titelviering. Aan interesse alvast geen gebrek. Leicester City en AC Milan werden bijvoorbeeld al meermaals genoemd. En deze week geraakte bekend dat ook Leeds United belangstelling toont.

VEEL TE DUUR
Al lijkt de kans op een verhuis naar Elland Road behoorlijk onwaarschijnlijk. Sportief gezien zou dat niet bepaald een grote stap voorwaarts zijn. Leeds speelt immers geen Europees voetbal en streed vorig seizoen nog lange tijd tegen degradatie. Daarnaast lijken ook de financiële voorwaarden een groot struikelblok. Blauw-Zwart zou immers zo'n 40 miljoen euro verlangen voor zijn jeugdproduct en volgens Sport/Voetbalmagazine zou Leeds inmiddels flink zijn afgeschrokken door dat bedrag.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

De Ketelaere blijft nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

6
6
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

10
10
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

20
20
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

44
44
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

167
167
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

52
52
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

50
50
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

120
120
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

33
33
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

139
139
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

685
685
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

48
48
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

62
62
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

63
63
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

335
335
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

152
152
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

94
94
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

181
181
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

227
227
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

115
115
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

132
132

Meer sportnieuws