'Transferbom: Ronaldo wil naar Europese grootmacht'

559 stemmen
'Transferbom: Ronaldo wil naar Europese grootmacht'

Manchester United heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het zelfs naast een plek in de top 4 van de Premier League greep. De club is momenteel dan ook bezig met een grondige renovatie. Maar Cristiano Ronaldo heeft daar naar verluidt weinig vertrouwen in en zou denken aan een nieuwe transfer.


Met Erik ten Hag werd op Old Trafford een nieuwe trainer aangesteld. De algemene verwachting is dat de Nederlander ook flink aan de selectie zal sleutelen. Zo zou hij onder meer voor wat extra diepgang in de kern willen zorgen, terwijl hij op het middenveld hoopt op een reünie met Frenkie de Jong. Maar hoewel het wemelt van de geruchten, lijkt momenteel geen enkele deal zich in de afrondende fase te bevinden. En dat zou Ronaldo niet aanstaan.

De Portugees is inmiddels alweer 37 jaar en gaat dus één van zijn laatste seizoenen op het hoogste niveau in. De aanvaller huivert echter bij het gedacht dat hij tijdens die laatste jaren in een selectie terecht zal komen die niet in staat is om voor de prijzen te spelen. En hoewel het wemelt van de geruchten, toonde United zich tot dusver allesbehalve slagkrachtig op de mercato. En dat terwijl verschillende concurrenten uit de Premier League zich wel al gevoelig konden versterken.

OPVOLGER LEWA
Volgens AS heeft CR7 dan ook zijn conclusies getrokken. Zo zou Ronaldo zijn zinnen hebben gezet op een transfer. En hij heeft ook al een ideale bestemming in gedachten. Het Spaanse medium beweert namelijk dat de aanvaller een overgang naar Bayern München wel ziet zitten. Daar zou hij in de voetsporen van Robert Lewandowski kunnen treden, die op zijn beurt mikt op een transfer naar FC Barcelona. De Duitse kampioen zou volgens AS niet weigerachtig staan tegenover een transfer. Al lijkt het dossier voorlopig allesbehalve concreet en blijft het tot dusver bij geruchten.

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

106
106
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

38
38
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

141
141
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

377
377
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

166
166
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

163
163
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

226
226
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

181
181
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

543
543
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

353
353
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws