'Transferbom: Ronaldo wil naar Europese grootmacht'

door
'Transferbom: Ronaldo wil naar Europese grootmacht'

Manchester United heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het zelfs naast een plek in de top 4 van de Premier League greep. De club is momenteel dan ook bezig met een grondige renovatie. Maar Cristiano Ronaldo heeft daar naar verluidt weinig vertrouwen in en zou denken aan een nieuwe transfer.


Met Erik ten Hag werd op Old Trafford een nieuwe trainer aangesteld. De algemene verwachting is dat de Nederlander ook flink aan de selectie zal sleutelen. Zo zou hij onder meer voor wat extra diepgang in de kern willen zorgen, terwijl hij op het middenveld hoopt op een reünie met Frenkie de Jong. Maar hoewel het wemelt van de geruchten, lijkt momenteel geen enkele deal zich in de afrondende fase te bevinden. En dat zou Ronaldo niet aanstaan.

De Portugees is inmiddels alweer 37 jaar en gaat dus één van zijn laatste seizoenen op het hoogste niveau in. De aanvaller huivert echter bij het gedacht dat hij tijdens die laatste jaren in een selectie terecht zal komen die niet in staat is om voor de prijzen te spelen. En hoewel het wemelt van de geruchten, toonde United zich tot dusver allesbehalve slagkrachtig op de mercato. En dat terwijl verschillende concurrenten uit de Premier League zich wel al gevoelig konden versterken.

OPVOLGER LEWA
Volgens AS heeft CR7 dan ook zijn conclusies getrokken. Zo zou Ronaldo zijn zinnen hebben gezet op een transfer. En hij heeft ook al een ideale bestemming in gedachten. Het Spaanse medium beweert namelijk dat de aanvaller een overgang naar Bayern München wel ziet zitten. Daar zou hij in de voetsporen van Robert Lewandowski kunnen treden, die op zijn beurt mikt op een transfer naar FC Barcelona. De Duitse kampioen zou volgens AS niet weigerachtig staan tegenover een transfer. Al lijkt het dossier voorlopig allesbehalve concreet en blijft het tot dusver bij geruchten.

LEES OOK: Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

7
7
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

88
88
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

121
121
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

186
186
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

179
179
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

334
334
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

36
36
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

291
291
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

94
94
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

63
63
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

260
260
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

164
164
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

241
241
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

141
141
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

393
393
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

276
276
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

425
425
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

145
145
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

32
32
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

317
317
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

414
414
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

308
308
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

126
126
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

826
826

Meer sportnieuws