'Kompany bezorgt Standard verse miljoenen'

door
'Kompany bezorgt Standard verse miljoenen'

Vincent Kompany begint straks aan zijn eerste buitenlandse avontuur als trainer, want hij moet proberen om Burnley na de degradatie meteen weer naar de Premier League te loodsen. Dat wordt een heuse uitdaging, want er vertrekken heel wat spelers en dus zal de 36-jarige ook vervangers moeten vinden. Die gaat hij ook in België zoeken, want heel wat spelers uit de Jupiler Pro League werden al aan Burnley gelinkt.


Nu zou Kompany ook bij Standard gaan shoppen, want Sudpresse meldt dat Burnley de onderhandelingen met de Rouches aangeknoopt heeft voor Jackson Muleka. De Congolese spits keert deze zomer in principe terug op Sclessin na een uitleenbeurt aan Kasimpasa, waar hij in de tweede seizoenshelft grote indruk maakte. Met twaalf goals en vijf assists in veertien matchen waren zijn statistieken ronduit indrukwekkend.

Burnley zou 4 miljoen euro veil hebben voor de komst van de 22-jarige en de gesprekken zouden goed opschieten. Daarmee zou de club Kompany de spits bezorgen die hij zes maanden geleden wou, want hij zou in januari al Muleka naar Anderlecht willen halen hebben. La Dernière Heure bevestigt ook dat Muleka toen in het Lotto Park aangeboden werd, zij het met een nuance.

GEEN ONDERHANDELINGEN
Een makelaar kwam toen Muleka aanbieden in de aanloop naar de Clasico, maar tot onderhandelingen kwam het nooit. Peter Verbeke zou meteen de directie van Standard ingelicht hebben dat Muleka aangeboden was, maar daar stopte het. Het lijkt er echter op dat Kompany de naam van Muleka toch onthouden heeft en hem nu in Engeland zal lanceren.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Zou dat een goede transfer zijn van Kompany?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

3
3
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

32
32
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

29
29
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

133
133
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

18
18
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

156
156
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

38
38
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

175
175
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

177
177
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

238
238
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

77
77
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

308
308
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

177
177
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

345
345
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

278
278
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

245
245
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

362
362
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

298
298
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

396
396
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

324
324
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

223
223
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

279
279

Meer sportnieuws