'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

119
'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

FC Barcelona is druk in de weer op de transfermarkt. De Catalaanse club wil werk maken van enkele stevige versterkingen voor komend seizoen. Robert Lewandowski prijkt bovenaan het verlanglijstje. Hij moet de nieuwe topaanvaller worden van Barça. Ook de Pool ziet dat plan meer dan zitten. Daar stopt het echter niet voor de Catalanen.


Zo zou Barça-trainer Xavi volgens journalist Fernando Polo ook zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva. Die transfer lijkt echter een moeilijke zaak te worden voor de club, omdat de Portugees nog een contract tot midden 2025 heeft bij Manchester City. De Engelsen zouden de speler enkel voor een groot bedrag laten gaan en dat kan Barça zich in deze tijden niet veroorloven.

Aan uitgaande zijde is er onder meer het dossier van Frenkie de Jong. De Nederlander staat al lange tijd volop in de belangstelling van Manchester United. En het lijkt de Engelsen menens te zijn. Volgens The Daily Mail hebben de Mancunians ondertussen al een tweede bod uitgebracht op De Jong, goed voor 75 miljoen plus de nodige bonussen. Dat ligt dicht bij de vraagprijs van Barça, die 85 miljoen bedraagt. Xavi en co zien bovendien mogelijk niet alleen De Jong vertrekken. Ook Samuel Umtiti kan een transfer maken. De dure Fransman is al even overbodig in Camp Nou en mag beschikken van de club.

GIRONA 

Umtiti zou wel eens naar een verrassende bestemming kunnen verkassen. Zo tonen de Catalaanse buren van Girona interesse. Dat maakte Pere Guardiola, de voorzitter van de club, duidelijk aan Cadena SER. "We sluiten niet uit dat hij voor Girona gaat tekenen. Maar over deze dingen kan je beter met de technisch directeur en trainer spreken", bleef hij wel nog voorzichtig bij het medium.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal Umtiti naar Girona gaan?

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

13
13
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

8
8
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

262
262
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

142
142
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

805
805
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

135
135
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

189
189
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

73
73
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

263
263
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

198
198
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

258
258
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

118
118
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

55
55
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

423
423
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

122
122
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

528
528
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

116
116
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws