'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

door
'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

FC Barcelona is druk in de weer op de transfermarkt. De Catalaanse club wil werk maken van enkele stevige versterkingen voor komend seizoen. Robert Lewandowski prijkt bovenaan het verlanglijstje. Hij moet de nieuwe topaanvaller worden van Barça. Ook de Pool ziet dat plan meer dan zitten. Daar stopt het echter niet voor de Catalanen.


Zo zou Barça-trainer Xavi volgens journalist Fernando Polo ook zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva. Die transfer lijkt echter een moeilijke zaak te worden voor de club, omdat de Portugees nog een contract tot midden 2025 heeft bij Manchester City. De Engelsen zouden de speler enkel voor een groot bedrag laten gaan en dat kan Barça zich in deze tijden niet veroorloven.

Aan uitgaande zijde is er onder meer het dossier van Frenkie de Jong. De Nederlander staat al lange tijd volop in de belangstelling van Manchester United. En het lijkt de Engelsen menens te zijn. Volgens The Daily Mail hebben de Mancunians ondertussen al een tweede bod uitgebracht op De Jong, goed voor 75 miljoen plus de nodige bonussen. Dat ligt dicht bij de vraagprijs van Barça, die 85 miljoen bedraagt. Xavi en co zien bovendien mogelijk niet alleen De Jong vertrekken. Ook Samuel Umtiti kan een transfer maken. De dure Fransman is al even overbodig in Camp Nou en mag beschikken van de club.

GIRONA 

Umtiti zou wel eens naar een verrassende bestemming kunnen verkassen. Zo tonen de Catalaanse buren van Girona interesse. Dat maakte Pere Guardiola, de voorzitter van de club, duidelijk aan Cadena SER. "We sluiten niet uit dat hij voor Girona gaat tekenen. Maar over deze dingen kan je beter met de technisch directeur en trainer spreken", bleef hij wel nog voorzichtig bij het medium.

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

🚀

Zal Umtiti naar Girona gaan?

Meest recent

"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

31
31
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

70
70
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

80
80
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

160
160
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

136
136
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

62
62
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

274
274
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

362
362
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

36
36
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

58
58
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

306
306
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

343
343
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

142
142
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

109
109
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

103
103
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

304
304
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

386
386
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

294
294
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

443
443
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

276
276
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

790
790
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

304
304
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183

Meer sportnieuws