'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

door
'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

FC Barcelona is druk in de weer op de transfermarkt. De Catalaanse club wil werk maken van enkele stevige versterkingen voor komend seizoen. Robert Lewandowski prijkt bovenaan het verlanglijstje. Hij moet de nieuwe topaanvaller worden van Barça. Ook de Pool ziet dat plan meer dan zitten. Daar stopt het echter niet voor de Catalanen.


Zo zou Barça-trainer Xavi volgens journalist Fernando Polo ook zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva. Die transfer lijkt echter een moeilijke zaak te worden voor de club, omdat de Portugees nog een contract tot midden 2025 heeft bij Manchester City. De Engelsen zouden de speler enkel voor een groot bedrag laten gaan en dat kan Barça zich in deze tijden niet veroorloven.

Aan uitgaande zijde is er onder meer het dossier van Frenkie de Jong. De Nederlander staat al lange tijd volop in de belangstelling van Manchester United. En het lijkt de Engelsen menens te zijn. Volgens The Daily Mail hebben de Mancunians ondertussen al een tweede bod uitgebracht op De Jong, goed voor 75 miljoen plus de nodige bonussen. Dat ligt dicht bij de vraagprijs van Barça, die 85 miljoen bedraagt. Xavi en co zien bovendien mogelijk niet alleen De Jong vertrekken. Ook Samuel Umtiti kan een transfer maken. De dure Fransman is al even overbodig in Camp Nou en mag beschikken van de club.

GIRONA 

Umtiti zou wel eens naar een verrassende bestemming kunnen verkassen. Zo tonen de Catalaanse buren van Girona interesse. Dat maakte Pere Guardiola, de voorzitter van de club, duidelijk aan Cadena SER. "We sluiten niet uit dat hij voor Girona gaat tekenen. Maar over deze dingen kan je beter met de technisch directeur en trainer spreken", bleef hij wel nog voorzichtig bij het medium.

LEES OOK: Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Zal Umtiti naar Girona gaan?

Meest recent

Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

93
93
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

99
99
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

134
134
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

129
129
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

133
133
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

153
153
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

179
179
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

630
630
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

229
229
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

176
176
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

92
92
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

169
169
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

81
81
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

283
283
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

36
36
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

993
993
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

320
320
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

342
342
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

96
96
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

478
478
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

204
204
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

354
354
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

130
130
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

142
142

Meer sportnieuws