'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

door
'Barça dumpt Umtiti bij onverwachte club'

FC Barcelona is druk in de weer op de transfermarkt. De Catalaanse club wil werk maken van enkele stevige versterkingen voor komend seizoen. Robert Lewandowski prijkt bovenaan het verlanglijstje. Hij moet de nieuwe topaanvaller worden van Barça. Ook de Pool ziet dat plan meer dan zitten. Daar stopt het echter niet voor de Catalanen.


Zo zou Barça-trainer Xavi volgens journalist Fernando Polo ook zijn zinnen gezet hebben op Bernardo Silva. Die transfer lijkt echter een moeilijke zaak te worden voor de club, omdat de Portugees nog een contract tot midden 2025 heeft bij Manchester City. De Engelsen zouden de speler enkel voor een groot bedrag laten gaan en dat kan Barça zich in deze tijden niet veroorloven.

Aan uitgaande zijde is er onder meer het dossier van Frenkie de Jong. De Nederlander staat al lange tijd volop in de belangstelling van Manchester United. En het lijkt de Engelsen menens te zijn. Volgens The Daily Mail hebben de Mancunians ondertussen al een tweede bod uitgebracht op De Jong, goed voor 75 miljoen plus de nodige bonussen. Dat ligt dicht bij de vraagprijs van Barça, die 85 miljoen bedraagt. Xavi en co zien bovendien mogelijk niet alleen De Jong vertrekken. Ook Samuel Umtiti kan een transfer maken. De dure Fransman is al even overbodig in Camp Nou en mag beschikken van de club.

GIRONA 

Umtiti zou wel eens naar een verrassende bestemming kunnen verkassen. Zo tonen de Catalaanse buren van Girona interesse. Dat maakte Pere Guardiola, de voorzitter van de club, duidelijk aan Cadena SER. "We sluiten niet uit dat hij voor Girona gaat tekenen. Maar over deze dingen kan je beter met de technisch directeur en trainer spreken", bleef hij wel nog voorzichtig bij het medium.

LEES OOK: 'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Zal Umtiti naar Girona gaan?

Meest recent

Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

53
53
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

10
10
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

128
128
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

119
119
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

305
305
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

67
67
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

594
594
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1041
1041
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

308
308
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

275
275
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

266
266
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

443
443
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

467
467
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

219
219
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

347
347
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

98
98
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

220
220
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

970
970
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

221
221
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

54
54
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

48
48
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

354
354
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

319
319
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

182
182
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

415
415

Meer sportnieuws