'Xavi heeft droom-middenveld bij Barça bepaald'

151
'Xavi heeft droom-middenveld bij Barça bepaald'

FC Barcelona maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking voor het volgende seizoen. Robert Lewandowski (Bayern München) staat daarbij bovenaan de verlanglijst, maar coach Xavi Hernandez heeft een andere droomaanwinst in gedachten. Zo zou hij dolgraag met Bernardo Silva aan de slag gaan.


De Portugese spelmaker speelt sinds 2017 voor Manchester City en groeide daar uit tot één van de sterkhouders. Na een ietwat tegenvallend seizoen werd hij vorige zomer nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. Maar uiteindelijk bleef Bernardo bij City en dat bleek een goede zaak voor zowel club als speler. In het voorbije seizoen groeide hij namelijk weer uit tot een absolute steunpilaar op het middenveld van Pep Guardiola.

En ook Xavi is dus bijzonder gecharmeerd geraakt door de prestaties van de Portugese international. Volgens Fernando Polo, Barça-watcher bij Mundo Deportivo, heeft de trainer zelfs een droom-middenveld in gedachten. Dat zou naast Bernardo bestaan uit Pedri en Sergio Busquets. Volgens Xavi zouden Bernardo en Pedri zelfs in staat zijn om voor een soortgelijk partnerschap te zorgen zoals hij dat destijds met Andres Iniesta had.

VEEL TE DUUR
Of de droom van Xavi ook zal uitkomen, valt evenwel te betwijfelen. Bernardo ligt nog onder contract tot medio 2025 in het Etihad Stadium. De Engelse kampioen staat dan ook niet te springen om mee te werken aan een vertrek. Enkel als de absolute hoofdprijs betaald wordt, zou City op andere gedachten gebracht kunnen worden. Momenteel heeft Barcelona die middelen niet voorhanden. Al zou de verkoop van Frenkie de Jong een hulp kunnen worden.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Welke middenvelder zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

24
24
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

35
35
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

54
54
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

104
104
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

31
31
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

45
45
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

200
200
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

183
183
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

118
118
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

783
783
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

296
296
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

101
101
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

189
189
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

83
83
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

212
212
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

262
262
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

543
543
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

267
267
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

338
338
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

191
191
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

53
53
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

59
59

Meer sportnieuws