'Anderlecht beslist over transfers Amuzu en Verschaeren'

door
'Anderlecht beslist over transfers Amuzu en Verschaeren'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het komende seizoen vanaf maandag van start. De aanwezige spelers zullen in de komende dagen, verdeeld over twee groepen, hun medische en fysieke proeven afleggen. Vervolgens kan Felice Mazzu zijn nieuwe selectie onder handen gaan nemen.


Al zal die selectie in de komende weken en maanden nog heel wat veranderingen ondergaan. Sowieso zal er nog versterking volgen, flankspeler Ishaq Abdulrazak en aanvaller Nilson Angulo zijn alvast onderweg. Maar ook aan uitgaande zijde mag de nodige beweging verwacht worden. Zo keren verschillende huurlingen terug naar Neerpede. Indien blijkt dat zij ook niet in de plannen van Mazzu voorkomen, zal er elders een oplossing gezocht moeten worden.

Daarnaast heeft het er alle schijn van dat Michael Murillo zijn langverwachte transfer maakt, al beweegt er momenteel weinig concreets rond de Panamese back. Het Laatste Nieuws sluit ook een vertrek van Josh Cullen niet uit. De Ier gaat zijn laatste contractjaar in en dus zal RSCA moeten handelen indien het nog iets aan hem wil verdienen.

YARI EN CISKE
Van de overige sterkhouders deden geruchten de ronde over belangstelling in Hendrik Van Crombrugge en Sergio Gomez, maar zij lijken vooralsnog op post te blijven. Tot slot stelt HLN dat Anderlecht bereid is om te luisteren naar aanbiedingen voor Francis Amuzu en Yari Verschaeren. Maar enkel bij een erg aantrekkelijk voorstel lijkt de club van plan om mee te werken aan een vertrek van de twee jeugdproducten.

LEES OOK: "Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

Wie kan volgens u het verste geraken in zijn carrière?

Meest recent

Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

131
131
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

9
9
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

27
27
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

162
162
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

517
517
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

109
109
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

59
59
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

51
51
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

38
38
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

669
669
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

273
273
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

110
110
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

432
432
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

142
142
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

212
212
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

192
192
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

161
161
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

105
105
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

112
112
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

123
123
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

326
326
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

89
89
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

154
154
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155

Meer sportnieuws