'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

door
'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

Ook voor de spelers van KRC Genk zit de vakantieperiode erop, maandag worden de medische en fysieke proeven afgelegd. Vervolgens is het aan nieuwe trainer Wouter Vrancken om de spelersgroep onder handen te nemen. Al zal er in de komende weken en maanden nog stevig aan zijn selectie gesleuteld worden.


Zo belooft het een drukke mercato te worden in de Cegeka Arena. Vorige zomer besloot Racing om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden in de hoop om voor de hoofdprijzen te kunnen gaan. Maar die zet liep faliekant fout. En dus is de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. Spelers als Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden alvast nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers.

Daar tegenover zal Racing ook de nodige versterking in huis moeten halen. Wat dat betreft zal uiteraard veel afhangen van welke spelers vertrekken, maar sowieso lijkt Genk van plan om nog een extra (flank)aanvaller aan te trekken. En daarvoor zouden de Limburgers onder meer in eigen land rond speuren. Zo maakt La Dernière Heure zich sterk dat de namen van Rabbi Matondo en Nikola Storm nog steeds hoog op de verlanglijst staan.

MIDDENVELD
Die eerste maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij Cercle Brugge. Momenteel mag hij ook vertrekken bij moederclub Schalke 04, al is de concurrentie voor de Welshman wel aanzienlijk. Storm werkte bij KV Mechelen dan weer succesvol samen met Vrancken. Maar ook voor het middenveld zou Genk twee targets hebben in eigen land: Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (terug bij Lommel SK na een uitleenbeurt aan KVM). Afwachten of ze ook kunnen toeslaan bij één van deze doelwitten.

LEES OOK: 'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Indien Genk slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

27
27
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

13
13
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

129
129
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

108
108
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

217
217
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

71
71
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

206
206
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

40
40
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

252
252
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

383
383
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

485
485
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

113
113
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

199
199
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

343
343
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

300
300
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

302
302
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

220
220
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

390
390
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

125
125
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

124
124
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

123
123
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

102
102

Meer sportnieuws