'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

door
'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

Ook voor de spelers van KRC Genk zit de vakantieperiode erop, maandag worden de medische en fysieke proeven afgelegd. Vervolgens is het aan nieuwe trainer Wouter Vrancken om de spelersgroep onder handen te nemen. Al zal er in de komende weken en maanden nog stevig aan zijn selectie gesleuteld worden.


Zo belooft het een drukke mercato te worden in de Cegeka Arena. Vorige zomer besloot Racing om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden in de hoop om voor de hoofdprijzen te kunnen gaan. Maar die zet liep faliekant fout. En dus is de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. Spelers als Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden alvast nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers.

Daar tegenover zal Racing ook de nodige versterking in huis moeten halen. Wat dat betreft zal uiteraard veel afhangen van welke spelers vertrekken, maar sowieso lijkt Genk van plan om nog een extra (flank)aanvaller aan te trekken. En daarvoor zouden de Limburgers onder meer in eigen land rond speuren. Zo maakt La Dernière Heure zich sterk dat de namen van Rabbi Matondo en Nikola Storm nog steeds hoog op de verlanglijst staan.

MIDDENVELD
Die eerste maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij Cercle Brugge. Momenteel mag hij ook vertrekken bij moederclub Schalke 04, al is de concurrentie voor de Welshman wel aanzienlijk. Storm werkte bij KV Mechelen dan weer succesvol samen met Vrancken. Maar ook voor het middenveld zou Genk twee targets hebben in eigen land: Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (terug bij Lommel SK na een uitleenbeurt aan KVM). Afwachten of ze ook kunnen toeslaan bij één van deze doelwitten.

LEES OOK: Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Indien Genk slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

27
27
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

15
15
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

39
39
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

19
19
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

142
142
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

33
33
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

43
43
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

59
59
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

180
180
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

156
156
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

83
83
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

70
70
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

160
160
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

192
192
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

47
47
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

60
60
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

84
84
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

840
840
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

162
162
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

291
291
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

85
85
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

271
271
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

73
73
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

288
288

Meer sportnieuws