'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

door
'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

Ook voor de spelers van KRC Genk zit de vakantieperiode erop, maandag worden de medische en fysieke proeven afgelegd. Vervolgens is het aan nieuwe trainer Wouter Vrancken om de spelersgroep onder handen te nemen. Al zal er in de komende weken en maanden nog stevig aan zijn selectie gesleuteld worden.


Zo belooft het een drukke mercato te worden in de Cegeka Arena. Vorige zomer besloot Racing om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden in de hoop om voor de hoofdprijzen te kunnen gaan. Maar die zet liep faliekant fout. En dus is de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. Spelers als Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden alvast nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers.

Daar tegenover zal Racing ook de nodige versterking in huis moeten halen. Wat dat betreft zal uiteraard veel afhangen van welke spelers vertrekken, maar sowieso lijkt Genk van plan om nog een extra (flank)aanvaller aan te trekken. En daarvoor zouden de Limburgers onder meer in eigen land rond speuren. Zo maakt La Dernière Heure zich sterk dat de namen van Rabbi Matondo en Nikola Storm nog steeds hoog op de verlanglijst staan.

MIDDENVELD
Die eerste maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij Cercle Brugge. Momenteel mag hij ook vertrekken bij moederclub Schalke 04, al is de concurrentie voor de Welshman wel aanzienlijk. Storm werkte bij KV Mechelen dan weer succesvol samen met Vrancken. Maar ook voor het middenveld zou Genk twee targets hebben in eigen land: Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (terug bij Lommel SK na een uitleenbeurt aan KVM). Afwachten of ze ook kunnen toeslaan bij één van deze doelwitten.

LEES OOK: Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

Indien Genk slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

0
0
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

0
0
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

161
161
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

132
132
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

64
64
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

35
35
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

53
53
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

218
218
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

78
78
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

102
102
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

222
222
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

125
125
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

487
487
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

456
456
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

470
470
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

217
217
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

409
409
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

336
336
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

217
217
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1117
1117
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

85
85
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

32
32
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

111
111
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

45
45
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

115
115

Meer sportnieuws