'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

door
'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

Ook voor de spelers van KRC Genk zit de vakantieperiode erop, maandag worden de medische en fysieke proeven afgelegd. Vervolgens is het aan nieuwe trainer Wouter Vrancken om de spelersgroep onder handen te nemen. Al zal er in de komende weken en maanden nog stevig aan zijn selectie gesleuteld worden.


Zo belooft het een drukke mercato te worden in de Cegeka Arena. Vorige zomer besloot Racing om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden in de hoop om voor de hoofdprijzen te kunnen gaan. Maar die zet liep faliekant fout. En dus is de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. Spelers als Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden alvast nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers.

Daar tegenover zal Racing ook de nodige versterking in huis moeten halen. Wat dat betreft zal uiteraard veel afhangen van welke spelers vertrekken, maar sowieso lijkt Genk van plan om nog een extra (flank)aanvaller aan te trekken. En daarvoor zouden de Limburgers onder meer in eigen land rond speuren. Zo maakt La Dernière Heure zich sterk dat de namen van Rabbi Matondo en Nikola Storm nog steeds hoog op de verlanglijst staan.

MIDDENVELD
Die eerste maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij Cercle Brugge. Momenteel mag hij ook vertrekken bij moederclub Schalke 04, al is de concurrentie voor de Welshman wel aanzienlijk. Storm werkte bij KV Mechelen dan weer succesvol samen met Vrancken. Maar ook voor het middenveld zou Genk twee targets hebben in eigen land: Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (terug bij Lommel SK na een uitleenbeurt aan KVM). Afwachten of ze ook kunnen toeslaan bij één van deze doelwitten.

LEES OOK: KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Indien Genk slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

4
4
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

25
25
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

33
33
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

70
70
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

13
13
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

137
137
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

32
32
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

140
140
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

107
107
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

78
78
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

222
222
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

55
55
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

81
81
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

134
134
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

201
201
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

104
104
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

203
203
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

42
42
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

118
118
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

135
135
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

231
231
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

75
75
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

523
523

Meer sportnieuws