'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

door
'Genk zet vier JPL-uitblinkers op verlanglijst'

Ook voor de spelers van KRC Genk zit de vakantieperiode erop, maandag worden de medische en fysieke proeven afgelegd. Vervolgens is het aan nieuwe trainer Wouter Vrancken om de spelersgroep onder handen te nemen. Al zal er in de komende weken en maanden nog stevig aan zijn selectie gesleuteld worden.


Zo belooft het een drukke mercato te worden in de Cegeka Arena. Vorige zomer besloot Racing om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden in de hoop om voor de hoofdprijzen te kunnen gaan. Maar die zet liep faliekant fout. En dus is de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. Spelers als Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden alvast nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers.

Daar tegenover zal Racing ook de nodige versterking in huis moeten halen. Wat dat betreft zal uiteraard veel afhangen van welke spelers vertrekken, maar sowieso lijkt Genk van plan om nog een extra (flank)aanvaller aan te trekken. En daarvoor zouden de Limburgers onder meer in eigen land rond speuren. Zo maakt La Dernière Heure zich sterk dat de namen van Rabbi Matondo en Nikola Storm nog steeds hoog op de verlanglijst staan.

MIDDENVELD
Die eerste maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij Cercle Brugge. Momenteel mag hij ook vertrekken bij moederclub Schalke 04, al is de concurrentie voor de Welshman wel aanzienlijk. Storm werkte bij KV Mechelen dan weer succesvol samen met Vrancken. Maar ook voor het middenveld zou Genk twee targets hebben in eigen land: Nicolas Raskin (Standard) en Vinicius Souza (terug bij Lommel SK na een uitleenbeurt aan KVM). Afwachten of ze ook kunnen toeslaan bij één van deze doelwitten.

LEES OOK: 'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Indien Genk slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

3
3
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

61
61
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

22
22
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

29
29
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

20
20
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

48
48
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

159
159
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

60
60
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

307
307
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

73
73
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

180
180
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

131
131
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

314
314
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

93
93
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

82
82
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

856
856
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

464
464
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

12
12
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

276
276
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

287
287
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

220
220
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

209
209
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

27
27
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

58
58
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

81
81

Meer sportnieuws